Şimdi Ara

Amerikadan alinan xbox tr de nasil calisir???acil

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abd den xbox 360 elite jasper aldim.. Ancak voltaj ve pal tv sorununu nasil cozerim acaba?
    Deneyimli arkadaslar yardim ederse sevinirim

• en deneyimlimiz "forumun arama motoru" nickli kullanici. ona sor hemen cevap verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 4 Ekim 2010; 20:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

en deneyimlimiz "forumun arama motoru" nickli kullanici. ona sor hemen cevap verir

hocam `xbox amerika` yazdigimda ilgili birsey cikmadi zaten.. tek tek konulari da oku demeyin artik... yardimci olacak baska arkadas?
  • benim bildiğim voltaj sorunu olmaz çünkü kendi voltajı ayarlıyo makine bendede jasper alite var ucu uyumlu değilse onuda satıyolar elektronikçilerde üçlüyü ikiliye çevirenlerden pal tv olayını bilmiyorum benimki pal çünkü başka arkadaş yardımcı olsun onada
  • Aynı soru daha önce 583730987 kere soruldu ve cevaplandı zaten. Biraz araştıralım lütfen.

Haa araştırmaya da üşeniyorum ben diyosan, bu konuyla ilgili bir üst başlık var zaten, oradan gerekli bilgiyi alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOWITZKI

benim bildiğim voltaj sorunu olmaz çünkü kendi voltajı ayarlıyo makine bendede jasper alite var ucu uyumlu değilse onuda satıyolar elektronikçilerde üçlüyü ikiliye çevirenlerden pal tv olayını bilmiyorum benimki pal çünkü başka arkadaş yardımcı olsun onada

Bak işte bu yüzden sana araştır ve ilgili sabit konu başlığını oku diyoruz. Eğer arkadaşın dediği gibi yaparsan evin içinde kısa ama güzel bir ışık şöleni yaşarsın! Ondan sonra da "yandım anam, gitti benim adaptör!!" diye yeni bi başlık açarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

en deneyimlimiz "forumun arama motoru" nickli kullanici. ona sor hemen cevap verir

Ya, süper bir eleman o üye. Her şeyi biliyor adam ya.

Dur ben profilini link vereyim.

http://forum.donanimhaber.com/search.asp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.