Şimdi Ara

Amerikada yaşıyorum soruları alıyım SSli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
2.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amerikada yaşıyorum soruları alıyım SSli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay anasini ya su ev ve sokak duzenlerine hayranim,suburban street deniyor sanirsam.Akrabam anlatmisti,bir yayalar icin birde arabalar icin yol varmis.Biniceksin bisiklete butun kasabayi gezersin.Dumduz.Keske burasida oyle olsaydi ama kaldirimdan asagi inmeye korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 25 Haziran 2017; 5:52:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

Vay anasini ya su ev ve sokak duzenlerine hayranim,suburban street deniyor sanirsam.Akrabam anlatmisti,bir yayalar icin birde arabalar icin yol varmis.Biniceksin bisiklete butun kasabayi gezersin.Dumduz.Keske burasida oyle olsaydi ama kaldirimdan asagi inmeye korkuyorum.

Kaldırımdan ayağı atmayı geçtim yolda doğru yöneldiğinde bile arabalar duruyo, sen karşı tarafa geçene kadar hareket etmiyo

• quote:

Vay anasini ya su ev ve sokak duzenlerine hayranim,suburban street deniyor sanirsam.Akrabam anlatmisti,bir yayalar icin birde arabalar icin yol varmis.Biniceksin bisiklete butun kasabayi gezersin.Dumduz.Keske burasida oyle olsaydi ama kaldirimdan asagi inmeye korkuyorum.

Sen nasıl kaldırıma çıkıyon la burda kaldırımlar otopark için kullanılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

quote:

Sen nasıl kaldırıma çıkıyon la burda kaldırımlar otopark için kullanılıyor

İnsanlara saygı var sadece, kural filan 2.planda

• Hocam ne işle meşgulsun?

• Fake and gay cunku turkce klavye kullaniyosun bari mobilden yazsaydin daha gercekci olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yere düşen zencilere ne yapıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi eyalet?

• quote:

Orijinalden alıntı: samilton

Fake and gay cunku turkce klavye kullaniyosun bari mobilden yazsaydin daha gercekci olurdu

Yurtdışında yaşayanlar başka klavye yükleyemez diye bir şey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 25 Haziran 2017; 6:47:12 >
  • Bende amerikada ilk zamanlar amerikali arkadasla

Yururken karisya gecmemiz gerekiyordu. Tam o sirada arac geliodu. Arkadas bakmadan direk atladi yola rahat rahat ghcti. Arac durdu yol verdi cunku. Ben ise durdum arabay yol veriyorum. Arkadas dedi napiyosun gecsene xd dedim bizim ulkede arabalr drmuyor biz arabalara yol veriyoruz xd

• Bizim kaldırımların bi kısmı dükkan uzantısı bi kısmı reklam tabelası bi kısmı motorsiklet park alanı bi kısmı da apaçi durak alanı yani kaldırıma adım atmıyorum direkt araba yolundan devam ediyorum.

• Güzel ama benana

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan_28

Bizim kaldırımların bi kısmı dükkan uzantısı bi kısmı reklam tabelası bi kısmı motorsiklet park alanı bi kısmı da apaçi durak alanı yani kaldırıma adım atmıyorum direkt araba yolundan devam ediyorum.

Bu dediklerinin hepside 1 m2 lik alanda gerceklesiyor malesef..

• Glukhovsky kullanıcısına yanıt
    Hangi eyalet hocam burasi ?

• Et nasil hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pcdaly

Bende amerikada ilk zamanlar amerikali arkadasla

Yururken karisya gecmemiz gerekiyordu. Tam o sirada arac geliodu. Arkadas bakmadan direk atladi yola rahat rahat ghcti. Arac durdu yol verdi cunku. Ben ise durdum arabay yol veriyorum. Arkadas dedi napiyosun gecsene xd dedim bizim ulkede arabalr drmuyor biz arabalara yol veriyoruz xd

hakikaten öyle ya hu yani şöyle bir düşününce bilakis yayalar yol veriyor, gel de işe bak!

• Sorularda yaşıyorum Amerikayı alayım konusunu bekliyorum kenarda

• Bunlar sokaksa bizimkiler ne ? Birde inşaat ülkesiyiz

• Restoranda çalışıyorum asıl meslek bilgisayar mühendisliği ama daha diplamayı alamadım.

Eyalet wyoming.

Et çok ucuz. Benim yaşadığım yer en pahalı yerlerden biri ama burda bile dana eti poundu 10dolar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.