Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gece bağdat caddesindeki Turkcell'e gittim saat 10.15 gibi. sıraya girdim ilk 25 arasındaydım sonra bedava hoparlör için numara aldım 65. sırayı verdiler (ilk 150'ye bedava). saat 12.15 gibi girdim içeri ve 32 GB Gold istiyorum dedim tamam veriyoruz dediler.
    2599 TL'ye aldım 6 taksit.

Ve mutlu son

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

• 2-3 gün içerisinde 5s alacagım
  • Arkadaşlar, ben 5S siparişi vericem ama 4 banka ile anlaşmışlar. Bendeki kredi kartı onlara uymuyor, kredi kartı bulmam gerekiyor. Her neyse stok sıkıntısı var mı acaba? Arayıp soran oldumu destek hattını?
  • Size online store 2149 tl mi alayım 1 haftada teslim

yoksa burdaki apr noktasından 2300 e 70 lira itunes kartıyla mı alayım ?
  • Bende Store'dan aldım ama bakalım 10-12 günü nasıl geçirecez :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

Dün gece bağdat caddesindeki Turkcell'e gittim saat 10.15 gibi. sıraya girdim ilk 25 arasındaydım sonra bedava hoparlör için numara aldım 65. sırayı verdiler (ilk 150'ye bedava). saat 12.15 gibi girdim içeri ve 32 GB Gold istiyorum dedim tamam veriyoruz dediler.

Ve mutlu son

Bende Store'dan aldım bugün Gold ve 32 gb acaba renkten memnun kaldınız mı? Görmeden aldım yinede bi tereddüt içerisindeyim ya begenmezsem diye :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sisokkooo

quote:

Dün gece bağdat caddesindeki Turkcell'e gittim saat 10.15 gibi. sıraya girdim ilk 25 arasındaydım sonra bedava hoparlör için numara aldım 65. sırayı verdiler (ilk 150'ye bedava). saat 12.15 gibi girdim içeri ve 32 GB Gold istiyorum dedim tamam veriyoruz dediler.

Ve mutlu son

Bende Store'dan aldım bugün Gold ve 32 gb acaba renkten memnun kaldınız mı? Görmeden aldım yinede bi tereddüt içerisindeyim ya begenmezsem diye :D

Aynen kardeşim, yorumunu bekliyoruz renk konusunda.

• daha açmadım henüz:) ama apple storeda 150 tl daha ucuzmuş biraz içime oturmadı değil:) ama yanına 400 lira değerinde hoparlör verdiler, teselli niyetine:)
  • quote:

daha açmadım henüz:) ama apple storeda 150 tl daha ucuzmuş biraz içime oturmadı değil:) ama yanına 400 lira değerinde hoparlör verdiler, teselli niyetine:)

Sağlık olsun hocam :) Gold rengini merak ediyoruz açın lütfen biran önce
  • nano sim kartı alacam şimdi dışarı çıkmam gerek, ben de görmeden aldım ama şahane olduğuna eminim:)
  • Arkadaşlar çok hesleniyorsunuz ama açıkcası bence gold rengi sizi hayal kırıklığına uğratacak benden söylemesi. açıkcası gold bile denmez şampanya rengi gibi bir şey öyle parlak bir altın renginden çok uzak emin olabilirsiniz. ilk çıktığında geldi elime bir kaç tane, resimlerde gördüğünüz ton yok benden söylemesi.

5S de en iyi renk space gray dir...
  • Gerçi gold rengi begenmesek nolacak :D farklı renk koruyucu kılıf alındığı zaman zaten görünmüyo bişey :D İşte yinede merak bıkmıştım diğer renklerden
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    kaç yıl garanti veriyor birde 16gb mı 32gb mı 2.5 butcem war 16gbsı 2063 32gb 2351 cepte 400 lıram kalsın mı dıyım yoksa 32sını alayım mı ?
  • gold renk yeteri kadar tatmin ediyor. parıl parıl bir altın değil elbette. yeni aldığım için pek kurcalayamadım ama inanın altın aldığınıza pişman olmazsınız çünkü görüntüsü -bana göre- diğer renklerden kat kat daha iyi
  • Gold rengi yakından gören biri olarak rengin isminin kesinlikle gold olmadığını söyleyebilirim.

Altın sarısı hayal edenler büyük hayal kırıklığına uğrar, mutlaka görün derim. Benim hoşuma gitmişti yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

quote:

aldığım 5s bir türlü ağa bağlanmıyor, hiç bir ağa bağlanmıyor. Allah kahretsin.

WiFi ağının router kablosunu çek (routeri kapat, aç) düzelecektir.

yurtta kalıyorum da diğer telefonları bağlanıyor laptop bağlı falan ?

Bende de oluyor bazen.Alt katta Mac girmiyor , iPhone giriyor. Bazen ikisi de girmiyor. Modem fişini çekip takıyorum , sorun düzeliyor. Cihazı iTunes'tan aktifleştirdiysen AYARLARDAN AĞ AYARLARINI SIFIRLA.

Düzelecektir .

Koca okulun agina baglanmiyor defolusu beni buldu simdi aticam telefonu o olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aldığım 5s bir türlü ağa bağlanmıyor, hiç bir ağa bağlanmıyor. Allah kahretsin.

WiFi ağının router kablosunu çek (routeri kapat, aç) düzelecektir.

yurtta kalıyorum da diğer telefonları bağlanıyor laptop bağlı falan ?

Bende de oluyor bazen.Alt katta Mac girmiyor , iPhone giriyor. Bazen ikisi de girmiyor. Modem fişini çekip takıyorum , sorun düzeliyor. Cihazı iTunes'tan aktifleştirdiysen AYARLARDAN AĞ AYARLARINI SIFIRLA.

Düzelecektir .

Koca okulun agina baglanmiyor defolusu beni buldu simdi aticam telefonu o olacak

@oskis arkadaşa da kullanılmış telefon satılmış hemen değiştirdi. Aldığı yerde açtırmış kutuyu ve kullanılmış çıktı halbuki cihazda jelatin bile varmış.

Ben de geçen yıl bir iPod 5 almıştım ürün refurbished çıktı ve aşırı sorunluydu.

Yani cihazları aldığınız yerde açtırmakta yarar var. Tabi ki orada Wi fi yi denemek aklınıza gelmez ama en azından kasaya dikkatle bakmak gerek. Bendeki 5S'te bir sorun yok çok şükür.

Size de sorunlu cihaz denk gelmiş anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 1 Kasım 2013; 15:27:54 >

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    elim kırılsaydı da apple almayaydım. Nexus 4 den geçtim stabilite diye başıma gelenlere bak. Allah belamı versin keriz gibi bekledim bir de saatlerce.
  • Bu arada dün gece Kanyon'da @oskis ve @from_anatolia ile beraberdik onlar Turkcell den aldılar ben de Troy'da sıra bekledim. Forumdan 3 kişi buluşmuş oldu böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 1 Kasım 2013; 15:31:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Bu arada dün gece Kanyon'da @oskis ve @from_anatolia ile beraberdik onlar Turkcell den aldılar ben de Troy'da sıra bekledim. Forumdan 3 kişi buluşmuş oldu böylece.

aynen ogle wlaa :) sogukta ayazda bekledik aldik uzay grisini döndük geri :):) dikkat edersen 3ümüzde ayni renk aldik
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.