Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

İphone 5 kullanan biri için 5S almak mantıklımı ?

Hayir tabi ki

Neden hayır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sisokkooo

Bi sana denk gelir mi? Ankara'da nereyi arasam nereye sorsam hep bu tipte insanlarla karşılaştım.Şimdi baba gibi 32 Gb Gold siparişini verdim.Sabahtan 2 yer aradı 16 GB 5s gelmiştir diye fiyat sordum biri 2.399 dedi biri 2.499 dedim dunyadan haberiniz yok heralde 2.500'e 32 gb hemde bulunmaz dediğiniz Gold rengi aldım apple store dan dedim kaldılar öyle.

usta sende kabahat geliyorum bekleyin hatta amcaoğlumada alacam 2 adete çıkarın diyeceksin 2-3 saat sonra ya kusura bakma iş toplantım uzun sürdü akşam senin ordayım deyip dalganı geçeceksin böyle kazıkçılarla adamı deli divane ediyorlar genpaya savaş açtım bir daha genpa garantili ürün almam çevremdekileriede aldırmam tam kazıkçılık kendi mağazaları dün bana kaç tane yalan söylediler bilseniz
  • Iphone 5s nin ekrani banka islemleri için ufak gelmez mi?
  • salihbocX S kullanıcısına yanıt
    arkasında yazıyor, genpa var, teleservice de var.
  • Avea'dan alan var mı hiç 2399 liraya 32 GB alabiliyor muyuz ve Gold rengi var mı ? Ayrıca neden bazı Tim'ler internet fiyatından satarken bazıları 16 GB için 2499 lira istiyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

eyvallah bu arada fiyata bakarmısın

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-gold-16gb-istanbul-un-6-urunu-97005179
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    hocam 5 neyinize yetmiyor? 5 in yapamayıp da 5s in yaptığı bir parmak izi okuma olayı var onun dışında hissedilir bir fark olmaz. yeni bir cihaz alacak kişilerin en son modelden başlaması en mantıklısı da bir önceki modelden değişim pek de mantıklı değil bence tabi siz bilirsiniz.
  • iphone 5 çok pahalıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

eyvallah bu arada fiyata bakarmısın

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-5s-gold-16gb-istanbul-un-6-urunu-97005179

Hiç abes gelmiyor malesef ben de 11. Alanim telefonu almis yeni sim kart cikarttirmak icin beklerken tabi goldlar bitti adamin teki space gray+200 lira ile birebir takas teklif etti, ne goldmus arkadas
  • Az önce online 2149/12 taksit aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Avea'dan alan var mı hiç 2399 liraya 32 GB alabiliyor muyuz ve Gold rengi var mı ? Ayrıca neden bazı Tim'ler internet fiyatından satarken bazıları 16 GB için 2499 lira istiyor ?

Hic ugrasmayin operatorle apple online storedan alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar mrb 1.si kart limiti bloke etmemek icin 2.si uygun olduğu icin tarifeme iphone 5s avea dan alacagim

mobitel garantisi varmis bu firma nedir ne degildir ariza veya benzeri durumda degisim yada servisi sorun olurmu?

• İPHONE 5 S ÇOK PAHALLI
  • Ankarada hangi turkcell mağazalarında var bilgisi olan var mı?

• yeni tel alaınacaksa 5 değil 5s alınmalı ben ıphone 4s ten 5s e geçtim 5 almadım 5s 4 s ten 5 kat gibi daha hızlı 5 kullanmadığım için farkını anlayamam ama 5im olsa 5s almazdım sadece s serilaeri arası geçiş yaparım. slowmotion video arkarda 16 seri çekim vs 5 te varmıydı parmak okuyucuda güzel parmağın yanını dokunsan bile okuyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Yanlisim varsa duzeltin lutfen.

5c ile 5 hemen hemen ayni donanimda. 5 in giris fiyatiyla karsilastirildiginda 5c gayet iyi fiyattan giris yapti.

iyi güzel diyosunda. geçen sene 5S gibi daha üst bir donanım yoktu...
    geçen yılki teknoloji yi daha uyguna satması gayet normal.

bugünnün en güzel olayı resmi apple store satışının başlaması ile piyasadaki çakallara dur denmiş olması ve piyasanın dengelenmiş olması... herkes yarında sonra aynı fiyat dengesine inmek zorunda kalacak...

Haklisiniz hocam bu sene daha ust bi donanim var. O ayrintiyi gozden kacirdim.

• turkcell den 5s gold 32 gb aldım. 1 gb turbo internet 3 ay boyunca ve standart tv verdiler yanında
  • Apple storeden alın gitsin.
  •  ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

Kafam çok fena karıştı, en incesi hangisi bunların ? Kutu üzeri ayrı, özellikler kısmı ayrı yazıyor.
  • Styric kullanıcısına yanıt
    0.20 mm yazıyor işte. 3. olan en incesi.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.