Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben store'dan geçtim siparişi altın sarısı
    hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakarboy

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Yanlisim varsa duzeltin lutfen.

5c ile 5 hemen hemen ayni donanimda. 5 in giris fiyatiyla karsilastirildiginda 5c gayet iyi fiyattan giris yapti.

iyi güzel diyosunda. geçen sene 5S gibi daha üst bir donanım yoktu...
    geçen yılki teknoloji yi daha uyguna satması gayet normal.

bugünnün en güzel olayı resmi apple store satışının başlaması ile piyasadaki çakallara dur denmiş olması ve piyasanın dengelenmiş olması... herkes yarında sonra aynı fiyat dengesine inmek zorunda kalacak...

kısa bir süre sonra forumda SIFIR YURTİÇİ GARANTİLİ 5S'LER 1700-1800 CİVARI bulunabilir. bu dediğimi unutmayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 1 Kasım 2013; 1:22:32 >

• aldığım 5s bir türlü ağa bağlanmıyor, hiç bir ağa bağlanmıyor. Allah kahretsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Yarın marmarapark troya gidiyorum fotograflarim teshire koymuslarsa.

Yok.Bize gelmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

aldığım 5s bir türlü ağa bağlanmıyor, hiç bir ağa bağlanmıyor. Allah kahretsin.

WiFi ağının router kablosunu çek (routeri kapat, aç) düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

yurtta kalıyorum da diğer telefonları bağlanıyor laptop bağlı falan ?
  • quote:

quote:

quote:

bu klasik sorun hocam iphone larda öyle her ağa bağlanmıyor

• quote:

quote:

quote:

Bende de oluyor bazen.Alt katta Mac girmiyor , iPhone giriyor. Bazen ikisi de girmiyor. Modem fişini çekip takıyorum , sorun düzeliyor. Cihazı iTunes'tan aktifleştirdiysen AYARLARDAN AĞ AYARLARINI SIFIRLA.

Düzelecektir .

• Şu görüntüyü gördüm ya,ölsem de gözüm açık gitmem

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

• Turkcelle abandim o kadar siparis verdim online storeu gorunce moralim bozuldu :( Turkcel magaza coktu bu arada giremiyorum :S
  • Turkcellmagazadan altın sarısı tükenmiş. Demekki altın sarısının ikinci eli iyi gidecek.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bende de oluyor bazen.Alt katta Mac girmiyor , iPhone giriyor. Bazen ikisi de girmiyor. Modem fişini çekip takıyorum , sorun düzeliyor. Cihazı iTunes'tan aktifleştirdiysen AYARLARDAN AĞ AYARLARINI SIFIRLA.

Düzelecektir .

Dogal olarak fazlasi ile huylandim. Bilgisayarima ve de telefonuma hotspot ile baglandi, sadece modeme.baglanmadi bir sorun yok yani bildigin trip atiyor sadece ?

Bir de turkcellden aldigim telefonun garantisi cikmadi icinden, yarin konusacagim kendileri ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 1 Kasım 2013; 2:34:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben de Suadiye Turkcellden 16 GB Gold aldım, hoparlör hediyesiyle. Bağdat caddesindeki bir vodafone ve bir avea bayisi de açıktı çeşitli hediyeler dağıtıyorlardı. Avea bayisi 16lığa 2300 fiyat çekti, sitedeki fiyatı gösterdik bir telefon görüşmesi yaptı, kontratsız hiç veremiyorum yarın gelirseniz ve elimizde kalırsa sitedeki fiyattan verebiliriz dedi. Ayrıldık oradan. Vodafone ise 2350 lira çekti kaçarak uzaklaştık. Apple bayii sanırım pupa idi orası da 2250 dedi. Turkcelle gittik sıraya girdik. Pek sıra yoktu ama sıra bize gelecekken baya bi bekledik ayakta bi türlü almadılar. Bizden öncekileri patır patır alırlarken biz herhalde bi 45 dk fazladan bekledik neyse içeri girerken foruma girdim mobilden applestore fiyatını gördüm. Çok kararsız kaldım. Turkcelldeki hediye hoparlör 500tl değerindeymiş ben 130 liraya almış olacağım ama değer mi bilemedim o anda. Yanımdaki arkadaş Apple storedan almam için bastırdı ben de çok kararsız kaldım, o anda 32lik gold ya da beyaz almaya karar verdim Turkcellden, 32lik olarak sadece siyah (space grey) kalmış. O anda 16 lık golda döndüm ykb karta 5 taksitle aldım iyi mi ettim bilmiyorum appledan da alabilirdim ama o kadar beklemişken telefonu alıp konuyu kapatmak istedim. Neyse nano sim olayını bedavaya halettim başta 16 lira istediler ama bi arkadaş yardımcı oldu, ücretsiz aldım diye kağıt imzaladım, numaraları falan da aktardılar. neyse cihaz apple garantiliymiş ona sevindim, yurtdışında da geçerli olacak sanırım. Cihaz 7.0.2 geldi 7.0.3 e yükseltiyorum darısı alamayanşarın başına.

not space grey de gayet hoşmuş ben aldıktan sonra gördüm canlı olarak, renge çok takılmayın derim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maxstar33

Yarın marmarapark troya gidiyorum fotograflarim teshire koymuslarsa.

Yok.Bize gelmedi daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk aldigim an ve ilk degisim yapan bendim cihaz kullanilmisti kutuyu acinca gordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa.com'dan Worlpuan kampanyası ile 2.049 TL'ye alabilirsiniz.
  • gold iphone gelmeyecek diyen işkembeciler nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

Teknosa.com'dan Worlpuan kampanyası ile 2.049 TL'ye alabilirsiniz.

magaza olarak sadece cevahirdekinde varmis. cekim oldugu icin buradan alma durumum var. alanlar garantiyi hangi firmanin verdigini belirtebilirler mi?
  • metal can kullanıcısına yanıt
    Brightstar / Distribitör garantili
  • Ankarada vodafon mağazalarına gelmişmidir acaba bilgisi olan varmı. Kontratı almak istiyorumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.