Şimdi Ara

Amerika'ya gidiyorum . 30-35 bin dolara kadar araç tavsiyesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30-35 bin arabaya vermeye hazirsan charger yanlis bir tercih olur. O kadar para verdikten sonra luks arac almak daha mantikli. Tabi secenek cvok fazla once ne istedigne karar vermelisin sedan mi? Coupe mi suv mi vs. O fiyata m3, e55 amg falan bile alirsin. Z4m de alabilirsin. Dodge falan yazik olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedikodu

Merso E class veya Japon al. Lexus falan bakabilirsin.

Amerikan'dan uzak dur. Amerikalılar bile uzak duruyor.

Bir Amerikalı arkadaşım Mustang'ini satıp 1.8T turbo Bora (Jetta) aldı, yorumu şu oldu: "Ben senelerdir arabaya bindiğimi zannediyordum, çok yanılmışım."

Cetta akar.
  • Nissan GTR ?

Edit: 2. el fiyatlarına baktım ve vazgeçtim

Fanatiklik diyeceksiniz belki ama 3.7 v6 motorlu mazda 6 alırdım ben olsam hem konforlu hem performanslı 0-100 ü yaklaşık 6 saniye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losangelos -- 19 Temmuz 2011; 1:54:32 >
  • 400 metre ve 120 mile

bunlarda klasik amerikan kası

• Birde geçen forumda amerikadan bir arkadaş vardı konu açmıştı z4 ü 14 bin usd den ilan verip satamayınca araç çok iyi durumdaydı resimlerde yalnız 10 bin usdye galeriye satmış yani kıyaslama yaparsak bir passat türkiyede 2.el satılıp 45 50 bin tl civarına amerikaya gidilince o parayla 3 adet z4 almak mümkün

sizdeki 35 bin usd ile de 3 adet z 4 almak mümkün
  • O Z4 u satamayan bendim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

O Z4 u satamayan bendim:)

10000 usd iyi para bence. Kafaya takma
  • valla fındık motorlu corolla ve 1.6 motorlu yürümeyen hrvden sonra çıldırmak istiyorum . varsın donanım fakiri olsun ama motor sesi beni ağlatsın mutluluktan . yaklaşık 2 yıldır güzel bir sese hasretim . 2bin devir 5. vites gitmekten sıkıldım , peki ya şuna ne dersiniz ? 2. araba spor birşey de çekebilirim z4 gibi
    http://sfbay.craigslist.org/eby/ctd/2501188503.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSt3am -- 19 Temmuz 2011; 3:05:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Hele bir git de. 35.000 dolara süper araçlara binersin orada. Şimdi vizyonu dar bir adam gelir ve Passat tavsiye eder, kafan karışır.

Bugüne kadar asla böyle davranmadım; ama sen hakettin time_keeper. Bu aşağıdakileri de -özellikle ikincisi- başkasına söylemem sanırım.

Zamanında VW alacaktın da kılpayı mı kaçırdın nedir, ne yapsam da lafımı soksam çabası içindesin. Zamanında konularda birbirinize destek verdiğiniz denizkubi gidine bayrağı tamamen sana devretmiş galiba.

İmzaya bakıyorum da, garip gerçekten. Marea'yı bırak, Fiat'ın esamesi okunmuyor orada.

Vw'nin Ceo'su geldi kaçın.

• quote:

Orijinalden alıntı: D_G_N

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Hele bir git de. 35.000 dolara süper araçlara binersin orada. Şimdi vizyonu dar bir adam gelir ve Passat tavsiye eder, kafan karışır.

Bugüne kadar asla böyle davranmadım; ama sen hakettin time_keeper. Bu aşağıdakileri de -özellikle ikincisi- başkasına söylemem sanırım.

Zamanında VW alacaktın da kılpayı mı kaçırdın nedir, ne yapsam da lafımı soksam çabası içindesin. Zamanında konularda birbirinize destek verdiğiniz denizkubi gidine bayrağı tamamen sana devretmiş galiba.

İmzaya bakıyorum da, garip gerçekten. Marea'yı bırak, Fiat'ın esamesi okunmuyor orada.

Vw'nin Ceo'su geldi kaçın.

• Chevrolet Camaro SS
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

valla fındık motorlu corolla ve 1.6 motorlu yürümeyen hrvden sonra çıldırmak istiyorum . varsın donanım fakiri olsun ama motor sesi beni ağlatsın mutluluktan . yaklaşık 2 yıldır güzel bir sese hasretim . 2bin devir 5. vites gitmekten sıkıldım , peki ya şuna ne dersiniz ? 2. araba spor birşey de çekebilirim z4 gibi
    http://sfbay.craigslist.org/eby/ctd/2501188503.html

O fiyata E500 gördükten sonra sadece "lanet olsun" diyebiliyorum.

• 35 bin dolarin hepsini arabaya yatircam diyorsan bir kac ornek
    M5
    http://sfbay.craigslist.org/pen/ctd/2473012506.html
    Maserati
    http://sfbay.craigslist.org/sfc/ctd/2491075389.html
    Porsche Cayanne
    http://sfbay.craigslist.org/eby/ctd/2493171520.html

Yani aslinda 35bine ne istersen alirsin oyle bir durum. Bu arada San francisco craigliste baktigin icin soyluyorum millet bir arabayi park edecek yer bulamiyor iki araba almadan once dusunmek lazim.

• Acımızı dahada derinleştirdin şimdi hocam.

Ben senin yerinde olsaydım Mercedesin lüks spor modellerine yönelirdim.
  • 2011 buick enclave

34 ile 43 bin arası fiyatı var.

Amerika'ya gidiyorum . 30-35 bin dolara kadar araç tavsiyesi

• Nasıl vize aldınız ? Nasıl yerleşeceksin ? Hangi eyalete yerleşeceksiniz ? Ehliyet olayı nasıl orada ? Çifte vatandaş mı oldunuz ? Prosedür nasıl ?

Açıklarmısınız merak ettim
  • hepsini pm attım @Turbo'
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSt3am

hepsini pm attım @Turbo'

Aynı PM'den bende bir adet alabilir miyim ? Merak ettim bende.
  • aynısını sana da yolladım @Bergspyder
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.