Şimdi Ara

Amerika'ya en kolay hangi meslekle giderim?(Ciddi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
6.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili forum üyeleri; tahsilini yapmakta olan bir öğrenciyim bazı hedeflerim var yani hayalimde bir meslek var ve bu meslek imkanı da sadece Amerika'da var evet Türkiye'de yok diğer ülkelerde de gelişmiş değil. Şimdi soruyorum sizce en kolay hangi meslekle orada yaşamam daha kolay olur?diplomat olmak istiyordum daha kolay gideceğimi düşünürdüm ama onda da emin değilim, gelin tartışalım hatta yurtdışında okuyabileceğim yerler olursa da olur çalışır, başarırım.

• Paralı asker olarak belli bir süre onların istediği bir yerde görev yapıyorsun ondan sonra vatandaşlık veriyorlar.
  • Verilecek cevapları bende beklıyorum
  • Akademisyen olarak gidebilirsin.
  • @KayhanKaan ciddi söylüyorum yapacağım son şey onlara askerlik yapmak olur.

@achmaster konuyu biraz açar mısınız?hangi dalda mesela?
  • Hamburgerci ol.
  • pompacı
  • bilim adamı ol havada kapsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIYAMETT

@KayhanKaan ciddi söylüyorum yapacağım son şey onlara askerlik yapmak olur.

Bende ciddiyim hocam yazdıklarımı araştırırsan doğru olduğunu görürsün.
  • süper markette çalış ilerde kendine aç
  • diplomat olmayı düşünürdün ama vazgeçtim diplomat olmak hele türkiyede ne kadar zor birşey bir bilsen:D hani amerikaya gitmek için diplomat olmak ilginç gerçekten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

quote:

@KayhanKaan ciddi söylüyorum yapacağım son şey onlara askerlik yapmak olur.

Bende ciddiyim hocam yazdıklarımı araştırırsan doğru olduğunu görürsün.

hayır doğruluğuna birşey demiyorum ama onlara asker olarak çalışmak içimden gelmez.Peki bu olay nasıl işliyor atıyorum direkt greencard falan olmadan başvurup kabul edilirsem asker olarak mı alıyorlar?
  • Gemiyle ilgili biseyler olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

diplomat olmayı düşünürdün ama vazgeçtim diplomat olmak hele türkiyede ne kadar zor birşey bir bilsen:D hani amerikaya gitmek için diplomat olmak ilginç gerçekten...

Türkiye'de bu olay nasıl bilmiyorum ama belki büyükelçi falan olarak orada yaşamama izin verirler diye düşünmüştüm.
  • Git deniz piyadelerine katıl.2 yılını körfezde geçir.Abd'ye dönünce de teksas'a yerleş.Viskiler bedava, kızlar gırla.Hayat sana hayat olur o zaman.
  • Work and Travel diyeceğim ama hem kalitesiz hem de ucuz yerlerde köpek gibi çalışırsın. Onun adıda world and travel değil work and work olur.
  • @OnrbK peki nasıl işliyor bu olay hemen gel hadi katıl mı diyorlar?

@KKochaKK yok valla araştırdım onu pek gözüm tutmadı.

bu arada yorum yazanlardan ricam bilgi vermeleri ve düzgün meslekler önermeleridir.
  • tıp oku usmle diye tustan kolay bi sinavlari var ona girip gidebilir iyi de para kazanirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Contramal

tıp oku usmle diye tustan kolay bi sinavlari var ona girip gidebilir iyi de para kazanirsin

tıp hayatta okuyamam hiçbir zaman inek öğrenci olmadım sanırım olamam da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

diplomat olmayı düşünürdün ama vazgeçtim diplomat olmak hele türkiyede ne kadar zor birşey bir bilsen:D hani amerikaya gitmek için diplomat olmak ilginç gerçekten...

Türkiye'de bu olay nasıl bilmiyorum ama belki büyükelçi falan olarak orada yaşamama izin verirler diye düşünmüştüm.

sen konu ciddi demişin ama söylediklerin hiç ciddi gelmiyor.neden dersen büyükelçi olabilcek kapasitedeki bir insan amerikaya en kolay hangi meslekle gidebilirim diye sormaz bence bir gariplik var bu işte:d

+ sana tavsiye eger yasın küçükse bir spor dalına yönel kendini geliştir ve spor bursu ile gitmeye çalış yukarda yazılanların hepsinden daha rahat olucaktır.

en ama en kötü senaryo turist olarak git kaçak ol adamını bul vatandaşlığı al:D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.