Şimdi Ara

Amerika hakkında merak ettikleriniz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cemilguven

Dil kursu ile İngiltere'ye gitmiştim en büyük etkisi orda oldu bana ayrıca dil kursları vizede hiçbir sıkıntı çıkarmıyor şuan diye biliyorum.
    Masraflı işler gerçekten dostum. Tr'de çevrende adam akıllı ingilizce sohbet edeceğin ortamlar çok çok az. Sosyal medya , ingilizce forumlar , dizi-film , müzikler ile kelime bilgisini geliştirdim bu zamana dek. Tek eksiğim gramer ve biraz da dinleme. Gramer bilgim pek iyi değil. Sence gramer bilgisi evde çalışılarak yapılır mı ?
    Dinleme olayında da sadece hızlı akıcı ingilizce konuşanlarla sıkıntı yaşıyorum. Bu da sanırım ingilizce konuşulan ortamlarda çok vakit geçiremediğimden dolayı.
  • The Loner kullanıcısına yanıt
    İngilizce'yi tamamen evde öğrenebilirsin fakat hep birileri ile konuşman gerekiyor yoksa unutup gidiyorsun bundan dolayı belki görüntülü chat siteleri online birileri ile ingilizce çalışma sitelerinde çalışabilirsin.
  • kızgın boğa K kullanıcısına yanıt
    Fiziksel olarak bir olay yaşamadım fakat çok az insan Türkiye'den geldim dediğimde garip sorular yöneltip arap olduğumu vesaire sanıyor genellikle Amerikalı'ların çoğu Amerika kıtası dışında bir bilgiye sahip değil.Irkçılık olarak arapmışım gibi kesinlikle müslüman olmam gerekiyormuş gibi davranıyorlar bunlar daha fazlası değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilguven

İngilizce'yi tamamen evde öğrenebilirsin fakat hep birileri ile konuşman gerekiyor yoksa unutup gidiyorsun bundan dolayı belki görüntülü chat siteleri online birileri ile ingilizce çalışma sitelerinde çalışabilirsin.
    Muhtemelen chat siteleri ile idare edicem. Daha önceden marmaris , fethiye tarzı yerlerde yaşadım. Oralarda arkadaş ortamımda çoğu kişi ingilizce bildiği için sıkıntı çekmiyordum ama taşındıktan sonra sıkıntılar olmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.