Şimdi Ara

Amerika'dan ürün isteyenler *** (25 Aralik 2019 Teslim) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
83
Favori
26.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güvenilir bir arkadaş. Sağolsun kendisi aracılığıyla Thinkpad T450s dizüstü bilgisayar aldım ve bu hafta sonu elden teslim aldım. Takıldığım noktalarda hemen yardımcı oldu. Kendisine tekrar buradan teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muuzoo -- 26 Nisan 2016; 21:03:41 >
  • Önceki mesaj ilginç bir şekilde ilana dönüştü, bir bug var anlaşılan.

Güvenilir bir arkadaş. Sağolsun kendisi aracılığıyla Thinkpad T450s dizüstü bilgisayar aldım ve bu hafta sonu elden teslim aldım. Takıldığım noktalarda hemen yardımcı oldu. Kendisine tekrar buradan teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muuzoo -- 23 Kasım 2015; 11:22:19 >
  • muuzoo kullanıcısına yanıt
    Amerika ve Türkiye fiyatlarını karşılaştırabilir misiniz?
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    TR'de en yakın bulduğum konfigurasyon şu (5784 TL)http://www.lenovomarket.com/Thinkpad-T450S-5200u-4GB-256-W7-PRO-W81-PRO,PR-562.html . Bendeki cihaz 5300 işlemci, 8GB ram ve 128SSD FHD IPS dokunmatik ekran. Bana toplam maliyeti 2450 civarı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muuzoo -- 23 Kasım 2015; 22:07:52 >
    Hayırlı olsun ben de t460p serisini beklemedeyim.
    cok tesekkurler guzel yorumlarin icin, referans ilan da actim senin adina bilgin olsun. umarim ileride de alisverislere devam ederiz beraber

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Amerika'da ki daha doğrusu ebay üzerinden satın aldığım ürünlerin kargo fiyatlarının neye göre belirlendiğini ben çözemedim sizede bir sorayım dedim. Şimdi ben Amerika alışverişlerimi usps first class ile yapıyorum en ucuz ve takibi olan kargo tipi bu sanırım. Mesela geçen ay bir çizme aldım 44 numara büyük ve ağır bir çizmeydi usps first class / takip nol'lu olarak gönderdi ve buna 29 dolar kargo ödedim, keza bu ayda bir sneaker ayakkabı aldım farklı satıcıdan aynı şekilde usps first class takip no'lu 16 dolar kargo ödedim. Anlamadığım ise aynı ayakkabı farklı satıcıda aynı kargo şirketi ile 60 dolar istiyor, bazı ilanlarda avcum kadar olan bir ürüne yine usps first class'ta 50-60 dolar yazan var. Her ilanda kargo fiyatları saçma bir şekilde farklı. Ayakkabıya 20 küsür dolar kargo öderken çok daha küçük ve hafif olan bir ürün nasıl 40-50 dolar kargo olabiliyor ? Aynı şey usps priority içinde geçerli.

Bu arada benimde bir kaç hafta içinde sizden bir isteğim olabilir, New York merkezli TR'ye gönderim yapmayan bir internet sayfasından t-shirt almayı düşünüyorum. Daha önce gönderim yaptınız mı bilmiyorum t-shirt için ne kadar kargo çıkar acaba ? (Takip no'lu)
  • Metin abi den bir cok alisverisim oldu. Rahatlikla gonul rahatligi ile alisveris yapabilirsiniz. Bu yil yine rahatsiz edebilirim seni metin abi @demong
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOF#

Metin abi den bir cok alisverisim oldu. Rahatlikla gonul rahatligi ile alisveris yapabilirsiniz. Bu yil yine rahatsiz edebilirim seni metin abi @demong

ben tesekkur ederim. simdiden guncelledim ilani bu sene haziran ayi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demong -- 2 Ocak 2016; 4:37:34 >

• PM gönderdim.
  • Drone alımında gümrükten geçmeme olabilir mi? Bilen var mı? Fiyat anlamında değilde yeni yasa ile yasaklanmış olabilir mi?
  • cezooo kullanıcısına yanıt
    bir bilgim yok acikcasi, ancak cok buyuk bir kutu ile geldiginden muhtemelen herhangi bir valize sigmayacak, elde gorulurse de sorgulanabilecek bir urun

• Hızlı tyanıtınız için çok teşekkür ederim.
  • Dönüş tarihi oldukça yakşalmış, keşke sıvı ürünler de getirebilseydiniz. :)
  • DenizSupra kullanıcısına yanıt
    Evet artık zaten hic bir sipariş yetişmez muhtemelen. Sıvı ürünler büyük sorun malesef? Hem ağırlık hem güvenlik konusunda. Ne getirdiğimi de bilemem tabi yanımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar, pre workout getirtmek istiyorum, bir kaç ürün ismi versem , ürünleri siz tedarik edebilir misiniz?
  • odiinn O kullanıcısına yanıt
    pre workout un ne oldugu hakkinda hic bir fikrim yok ancak PM ile ulas bana, control edelim ne oldugunu

• pm attım
  • Alkol getiriyor musunuz acaba ? Bi absinthe mesela

• içinizden biri İ kullanıcısına yanıt
    Getireyim, getirmez olur muyum, ama getirdiğim şişenin ben olmadan içilmesine göz yumamiyorum :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.