Şimdi Ara

Amerika'dan telefon alacağım, tavsiyeler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce çok sevdiğim Motorola RAZR XT910 telefonumla denize girdim ve oksitlenmeden dolayı telefon pert oldu. Haftaya Amerika'ya gideceğim. Oradan bir telefon almak istiyorum. Bütçem $500.

Stabilite sorunu yaşamamak istiyorum. Telefonda oyun oynamıyorum, film izlemiyorum. İnternette ve sosyal uygulamalarda sorun çıkartmasın yeterli. Onun dışında şık ve malzemesi kaliteli bir telefon istiyorum, ses ve ekran kalitesine önem veriyorum. İşlemci olarak ayrım yapmıyorum.Bu özelliklerde telefon tavsiyelerinizi alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne alırsan al Unlocked olduğundan emin ol.Pawn shoplarda ucuz diyen 1-2 kişi çıkarsa inanma.Amerikada en kolay unlock bulunan cihazlar Apple Store'dan alabileceğin iPhonelar.
  • Htc one yada xperia Z

• 500 dolara iPhone 4S bulunabilir gibi duruyor, şu an düşüncem o yönde, iPhone 5, HTC One, ve Xperia Z 650-700 dolar civarlarında ve bütçemi aşıyor.

Bir de yeni çıkacak olan Motorola Moto X var. Unlocked olarak da çıkacak deniliyor. Fiyatı uçuk olmazsa onun çıkmasını bekleyeceğim,çok beğendim telefonu. Her aksamın rengini değiştirip kendi telefonumuzu tasarlama imkanı çok cezbetti özellikle.

• Yukarı. Fikirlere açığım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.