Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
292
Favori
192.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam LG Nexus 5X bize kaça patlar getirme komisyonunuz dahil ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuarek7 -- 7 Nisan 2016; 1:11:28 >
  • tuarek7 kullanıcısına yanıt
    pm atildi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

pm atildi hocam
    Merhabalar,
    HTC Vive getirebilir misiniz? boyutları biraz büyük bi kontrol edip fiyat çıkartabilir misiniz ? Şimdi sipariş geçersem mayıs ayı içinde sizin elinize geçecektir diye düşünüyorum. Makul bir ücrete getirebilirseniz düşünebilirim.

İyi günler dilerim.
    Ercan
  • eCCo kullanıcısına yanıt
    Bir tane getiriyorum hocam 2 ci icin hem yerim olmaz hem de gumrukte sorun olur.
  • izzy76 kullanıcısına yanıt
    Ücret olarak ne kadar istiyorsunuz olmadı bir sonraki gelişinizde getirtmeye çalışabilirim hızlı cevap için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eCCo

Ücret olarak ne kadar istiyorsunuz olmadı bir sonraki gelişinizde getirtmeye çalışabilirim hızlı cevap için teşekkür ederim.
    http://www.amazon.com/Maclaren-Quest-Stroller-Black-Silver/dp/B00BXFC0IQ?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A38DHFORO807W2
    bunu getirebilir misiniz. alımı ben yapacam ve size kargolatıcam. olursa ne kadara?

• quote:

Orijinalden alıntı: sc1978

http://www.amazon.com/Maclaren-Quest-Stroller-Black-Silver/dp/B00BXFC0IQ?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_sfl_title_2&smid=A38DHFORO807W2
    bunu getirebilir misiniz. alımı ben yapacam ve size kargolatıcam. olursa ne kadara?

Alıntıları Göster
    hayırlı satışlar takipteyim

• quote:

Orijinalden alıntı: flashback

hayırlı satışlar takipteyim

Alıntıları Göster
    https://hoyt.com/compounds/carbon-defiant
    Bu adreste gördüğünüz yayı getirebilir misiniz? Hoyt Carbon Defiant Turbo
    Kutu ölçüleri 105cm boy 30cm en ve 10cm yükseklik..
    Ağırlığı 3 kilo civarı..

• FireStorm kullanıcısına yanıt
    pm atildi
  • quote:

pm atildi
    pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: unik06

pm attım

pm e cevap verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzy76 -- 27 Nisan 2016; 16:24:16 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unik06

pm attım

pm e cevap verdim.

Alıntıları Göster
    Mesajım bulunsun.

Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@MM-B@MM

Mesajım bulunsun.

Kolay gelsin

Alıntıları Göster
    Sanırım ilk teslimat banaydı. İstanbul Aydın Üniversitesinde okuyorum. Sınavım vardı sağolsun İzzet abininde yolunun üzeriymiş bana uğrayarak satın aldığım ürünü bana bıraktı. 5bin liralık bir alışverişti sıfır sorun :) Herkese tavsiye ediyorum İzzet abiyle problemsiz bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz Ben laptop getirttim İzzet abi aracılığı ile şuan ondan yazıyorum. Tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: CizikFerrari

Sanırım ilk teslimat banaydı. İstanbul Aydın Üniversitesinde okuyorum. Sınavım vardı sağolsun İzzet abininde yolunun üzeriymiş bana uğrayarak satın aldığım ürünü bana bıraktı. 5bin liralık bir alışverişti sıfır sorun :) Herkese tavsiye ediyorum İzzet abiyle problemsiz bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz Ben laptop getirttim İzzet abi aracılığı ile şuan ondan yazıyorum. Tekrardan teşekkürler

Teşekkürler İsmail kardeşim senden önce bir arkadaş ile Atatürk Havalimanında buluștum sonra sana geldim.

Umarım bizim için sınavı aceleyle yapıp yanlış cevap vermemişsindir.

O laptop bugüne kadar getirdigim en büyük boy ve ağır laptop ama çok güzel cihaz gözüm kaldı inşallah nazarım değmez.

Güle güle kullanman dileğiyle. Bu arada birkaç gün geç geldim biliyorum 20 dedik 24 oldu hakkını helal et.

• Ne demek abi helal olsun Biraz daha erken gelse güzel olurdu ama geç olsun güç olmasın

Sınavı hızlıca yaptım çıktım ama yinede güzel geçti

Çok teşekkür ederim tekrardan çok sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: CizikFerrari

Ne demek abi helal olsun Biraz daha erken gelse güzel olurdu ama geç olsun güç olmasın

Sınavı hızlıca yaptım çıktım ama yinede güzel geçti

Çok teşekkür ederim tekrardan çok sağolasın
    Selamlar,

Sağolsun, İzzet abi vasıtasıyla HTC Vive getirdik. Kurdum, biraz bakındım, en ufak sorun yok. Bir sürü de parçası var Vive'ın, uğraşıp getirdiği için teşekkür ederim. Ben İzzet abi'den alıp eve getirene kadar sıkıntı çektim, üşenmemiş her parçasını tek tek balonlu pakete koyup getirmiş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz, inanın hiç sıkıntı çekmezsiniz.

• Sorunsuz çalıştığına çok sevindim Kaya hocam bu güne kadar en çekinerek getirdigim ürün sizinkiydi ama neyseki havalimanında sorun çıkmadı. Ayrıca sapasağlam gelsin diye bayağı dikkat ettim. Bunu da kazasız atlattık

Orjinal kutusu bende eğer getirmek isterseniz bir yoluna bakarız malum kutusu çok güzel atmaya kıyamadım.

Güle güle kullanın bende kendime bir benzerini alabilirim yakında çok hoşuma gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzy76 -- 26 Mayıs 2016; 21:40:22 >
  • Izzet bey ile üçüncü alışverişimi Yaptım kendisi çok ilgili ve iyi niyetli biri, hiç bir sıkıntı yaşamadım, tekrar teşekkür ederim...
  • İzzet bey bir dahaki geliş tarihiniz nedir Türkiyeye?
  • quote:

Sorunsuz çalıştığına çok sevindim Kaya hocam bu güne kadar en çekinerek getirdigim ürün sizinkiydi ama neyseki havalimanında sorun çıkmadı. Ayrıca sapasağlam gelsin diye bayağı dikkat ettim. Bunu da kazasız atlattık

Orjinal kutusu bende eğer getirmek isterseniz bir yoluna bakarız malum kutusu çok güzel atmaya kıyamadım.

Güle güle kullanın bende kendime bir benzerini alabilirim yakında çok hoşuma gitti.

Valla hocam, kendinize almayı düşünürseniz değer. Dediğim sıkıntılar nedeniyle durum net değil, kutu olayını bir iki haftaya tekrar konuşuruz abi, sıkıntı çıkaracak gibi olursa bana atın bari derim :)

tekrardan teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.