Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
291
Favori
191.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ay önce tereddütler dolu bir şekilde yazdım, 800$ lik bir alışveriş yaptım. Alışverişten önce ettiğim tereddutlerden utandım. Kesinlikle tereddütsüz güvenip pişman olmayacaginiz bir insan İzzet Bey.

Kendi siparişim olsa uğraşmayıp iptal edeceğim bir siparisti benden fazla uğraştı, mail attı, takip etti. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce tereddütler dolu bir şekilde yazdım, 800$ lik bir alışveriş yaptım. Alışverişten önce ettiğim tereddutlerden utandım. Kesinlikle tereddütsüz güvenip pişman olmayacaginiz bir insan İzzet Bey.

Kendi siparişim olsa uğraşmayıp iptal edeceğim bir siparisti benden fazla uğraştı, mail attı, takip etti. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

• Pm attım

• PM gönderdim.
  • güncel midir?
  • Hocam merhaba. Malum virusten dolayi ne zaman gelecegin belli oldu mi ? Siparis almak degilde orda arkadasimda urunlerim var. Gelirken ne kadara getirebilirsin diye soracaktim. Sen bir odeme yapmayacaksin

• takip
  • Dimensions: 7.5" x 4.5" x 4.5" | 190mm x 110mm x 110mm (WxHxD)
    Weight: 1.66 lbs | 755g boyutlarında mikrofon için fiyat alabilirmiyim ?
  • Güncel mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu güncel ama seyahat tarihi henüz belli değil
  • Acaba son durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: excitee

Acaba son durum nedir
    Henüz THY Amerika'ya direk uçuşlara bugün başlıyor o da bazı şehirlere. New York için henüz kesin bir tarih yok.
    Tarihler belli olunca konuyu güncelleyeceğim ama pandemi sürecinde çok fazla uçuş olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

Henüz THY Amerika'ya direk uçuşlara bugün başlıyor o da bazı şehirlere. New York için henüz kesin bir tarih yok.
    Tarihler belli olunca konuyu güncelleyeceğim ama pandemi sürecinde çok fazla uçuş olmayacak.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Beklemedeyim.

• Banada bir telefon lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. 27" iMac getirebiliyormusunuz?
  • mawera M kullanıcısına yanıt
    En son geliste getirdim. Kutusuz balonlu posete sarip getirdim.
    Amerikada guvenlik acip bakmis ama geri paketlemis yine de herhangi bir zarar gormedi.
  • PM Yolladım. İnş talep için yeriniz kalmıştır. Şimdiden hayırlı yolculuklar kendinize dikkat edin.

• Sipariş vermek isteyipte kararsız kalanlar için bende birşeyler yazayım istedim.

05.03.2020 tarihinde ön siparişle s20 ultra aldım. yanında tablet kulaklık kablosuz şarj falanda aldım ve arkadaşıma yollattım. Kendim amerikaya gidecektim ancak korona sebebiyle gidemedim. gelecek olan arkadaşlarımda gelmediler. Artık 4 ay geçmişti ve iyice sıkılmıştım. Bu konuya denk geldim ve İzzet Bey'e yazdım. Saolsun çantasında yer varmış ve malzemeleri ona 20.07.2020 tarihinde kargolattım. Ürünlerim eline geçince fotosunu gönderdi. Oradayken Amazondan ilave verdiğim siparişlerlede ilgilendi. 03.08.2020 tarihinde kardeşi geldi ve gelirken malzemelerimi getirdi. Gelen ürünlerin fotosunuda ekledim. Tekrardan çok teşekkürler. Yeni siparişlerde görüşmek üzere Sağlıklı kal abicim.

• Kararsız arkadaşlar gözünüzü kırpmadan güvenebilirsiniz 4 ağustos gelişi için laptop ve ekstra ıvır zıvır aldım. Kendisine ürün alıyormuş gibi inceleyip test ediyor. Türkiyede itinayla kargolamış. Her aşamasından benden gelen soruları sabırla cevapladığı içinde ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ßaßeL

Kararsız arkadaşlar gözünüzü kırpmadan güvenebilirsiniz 4 ağustos gelişi için laptop ve ekstra ıvır zıvır aldım. Kendisine ürün alıyormuş gibi inceleyip test ediyor. Türkiyede itinayla kargolamış. Her aşamasından benden gelen soruları sabırla cevapladığı içinde ayrıca kendisine teşekkür ediyorum.
    Makina ozellik nedir acaba birde ne kadara geldi bende dusunuyorumda bi laptop almayi.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.