Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
292
Favori
192.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pm atın bakayım
  • Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle Nisan sonu
  • Merhaba. 2699 dolarlık bir gaming laptop getirtmek istiyorum. Ciddi alıcıyım. 2000 dolar demişsiniz okudum fakat esnetme payı varsa getirtmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 26 Ocak 2021; 18:43:52 >
  • merhaba. çok ufak, cebe atılıp getirilebilecek bir ürün almak istiyorum, ancak 10 gün içerisinde almam gerekiyor.

https://www.apple.com/shop/product/HNG12LL/A/moment-wide-18mm-lens?fnode=6b9f1566c0cad7b7039a1aaec265381b53a373b273d300308140e3da67fee85774dc2861fa66161089be8541e49dae1c7fb24c98157a8513a236de3e9ceada5923dcdcc091c94d52d0f9d28e2fdb4ad4dd6c973a6537c9142ae9bb93b6365331

Sizin tanıdığınız, bu yakınlarda gelebilecek bir arkadaş var mıdır?

Teşekkürler.

• laider kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki yakında gelecek bir tanıdığım yok.
  • Selâmlar,

Bir iPad mini 64 GB standart paket (en düşük)
    Bir de normal 4.nesil iPad 64 GB Wi-Fi alacağım

Ciddi alıcıyım, fiyat belirtmek için DM atmanız mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MİY1988 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Öncelikle sadece 1 adet getirebilirim.
    Ama iPad fiyatları burada çok uygun olmuyor indirim vs olmazsa.
  • iki kere kendisinden isteğim oldu ikiside sağ salim elime ulaştı.tavsiye ederim

• Eez
  • almanya da akrabam var, türkiye ye gelme imkanı olursa ona bir laptop siparişi vericem bunun için ek ücret vergi isteniyor mu türkiye ye girerken yada faturası isteniyor mu ?

• MERHABA AMERİKADAN GETİRMEK İSTEDİĞİM 2 ÜRÜN VAR NE KADARQA GTEİRİRİSİNİZ??

• merhaba , iphone 12 promax 256gb orda 1299$ gözüküyor , bunun altına alınabilme durumu varmıdır , apple indirimi veya başka bir promosyon gibi bir seçenek. mesela siz tax free yapabiliyormusunuz, yada apple ürünlerinde öğrenci indirimi falan varmıdır.

• Hayırlı geceler İzzet abi 3 ürün getirtmek istiyorum ASUS GeForce ROG STRIX RTX 2080 A8G GAMING 8GB DDR6 256 Bit DX12 Ekran Kartı

Intel Core i9 10900K Soket 1200 10. Nesil 3.70 GHz 20MB Önbellek 14nm İşlemci

bide mümkünse samsung tv q5580t ayrı ayrı tabi getirme durumu varsa fiyatlandırırsan

• merhaba aluminyum profil ve vidalarını getirebilirmisiniz acaba profil biraz ağır olabilir 10 kilo civarı ..

• Alien@Predator kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptınız :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alien@Predator kullanıcısına yanıt

Dostum gerçekten merak ettiğimden soruyorum ülkemizde yok mu bu profillerden? Ayrıca 10 kg kendi eşyaları harici ancak sizin ürünlere o da belki yer kalır..

• duduco kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum ama bunun getirme maliyeti kendi değerlerinin en az 5 katı olur. Bir valiz 23 kilo limit kendi ağırlığı hariç 17 kilo.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

Anlıyorum ama bunun getirme maliyeti kendi değerlerinin en az 5 katı olur. Bir valiz 23 kilo limit kendi ağırlığı hariç 17 kilo.

Selam ;

Ben de merak ettiğim için sordum belki 5 katından bile fazla olabilir kısa bir araştırmayla burada da karşıma çıktı ama belki özel ölçü istediğinden bulunmuyordur da biraz ince araştırmayla bulunabilir ülkemizde diye düşünüyorum..

Yoksa sık sık geliyor olsan bile şahsi eşyalarında vardı geri kalan yerin bile yetmeyebilir getirmeye diye düşünüyorum..

• Voron 2.4 3d yazıcı yapmayi planlıyorum da profiller bizdekiler olmuyor hocam misumi profiller lazım ya Ali expresten Alican onlarda çakma Almanya dan alabilirsin oda koronadan üretim yapmıyor falan .. 5 kati çokmus vazgeçtim :) alman yayi bekleyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: duduco

Selam ;

Ben de merak ettiğim için sordum belki 5 katından bile fazla olabilir kısa bir araştırmayla burada da karşıma çıktı ama belki özel ölçü istediğinden bulunmuyordur da biraz ince araştırmayla bulunabilir ülkemizde diye düşünüyorum..

Yoksa sık sık geliyor olsan bile şahsi eşyalarında vardı geri kalan yerin bile yetmeyebilir getirmeye diye düşünüyorum..

Alıntıları Göster

Misumi profil ülkemizde yok amerikan menseili bir firma Almanya'da da üretim var sanirim bizim profiller için 6 mm der 5,4 çıkar 5 delik der 4 delik çıkar 3d yazıcıda kasa çok önemli stabilize açısından yapanlarda var ama ne kadar başarılı tartışılır

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.