Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
564
Cevap
292
Favori
192.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kurban bayramı öncesi gelmeyi planlıyorum hocam
  • %100 güvenebileceğiniz bir kaç insandan biri
    Alışveriş sonrasında yapmanız gereken tek şey, gözünüzü kapatıp kargonuzun güvenle size ulaşmasını beklemek. ;)

**   AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024
  • 20y74r1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Ali Kemal kardeşim. Bu sebeble senin gibi birçok dostumuz da oldu sağolasın.
    Güle güle kullanmanı dilerim çektiğim videoların linkini bir ara yollarsan sevinirim
  • Bende ürünümü dün teslim aldım. İzzet beyle sorunsuz bir alışverişimiz oldu. Sağolsun elinden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun kendisinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzzet beyle geçen sene alışverişimiz olmuştu. Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

İzzet bey; benim sormak istediğim örneğin şu anda indirimde bir ürün var indirimi kaçırmamak için Türkiyede olsanız bile alabiliyorsunuz değil mi anladığım kadarı ile. Kolay gelsin.
  • theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Elbette alabiliriz evime yollarız ben olmasamda orada emin ellerde kardeşim var.

• İzzet bey merhabalar istegim urunleri pm de belirttim fiyat ve teslim ile ilgili donus yaparsaniz sevinirim

• Pm lerinize cevap verdim hocam
  • Sadece şunu merak ediyorum.Bu kadar ürün elbette kontrol ediliyordur.Sordukları zaman ne cevap veriyorsunuz ?

Valizler incelenirken ''bune kardeşim perakende ticaretemi başladın'' diyen olmuyor mu ?

Bu ürünler ülkeye sorunsuz nasıl giriyor ?
  • Bu kadar ürünün hepsini bir seferde getirmedim.Farklı seferlerde getirdigim ürünler.
    İlanda özellikle belirtiyorum. Sınırlı sayıda elektronik ürün getiriyorum. Gümrüklerde bugüne kadar sıkı kontrole girmedim ama temkinli olmak adına eşya çeşidini ve adetini sınırlıyorum. Bu sınırı koymasam her gelişte 4-5 laptop ve ekran kartı isteyen oluyor ama yerim olsa bile kabul etmiyorum.

• Bir sorum olacaktı hocam, özel mesaj gönderilmiyor. Amerika'da halen Lucky Strike (filtresiz) üretiliyor mu? Yani gözünüze çarptı mı hocam?

• Dikkat etmedim hocam sigarayı bırakalı 10 sene oldu. Varsa bile paketi 10 dolar civarındadır sigara çok pahalı.
  • izzy76 kullanıcısına yanıt
    Band of Brothers'ı izlerken görmüştüm. 2.Dünya Savaşı yıllarında üretilmiş. Etrafta dolaşırken gözünüze çarparsa bi bilgilendirirseniz sevinirim. İyi forumlar.
  • Ürünü sorunsuz teslim aldım baloncuklu şekilde sarılmış ve karton kutuyla paketlenmiş özenli şekilde.İzzet beye herşey için çok teşekkür ederim

• Güle güle kullanın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

Ürünü sorunsuz teslim aldım baloncuklu şekilde sarılmış ve karton kutuyla paketlenmiş özenli şekilde.İzzet beye herşey için çok teşekkür ederim

Resim çok küçük ne olduğu anlaşılmıyor, merak ettim nedir acaba?

• Nintendo New 3DSXL oyun konsolu

• Orijinalden alıntı: Advancensar
    Resim çok küçük ne olduğu anlaşılmıyor, merak ettim nedir acaba?

Oyun konsolu küçük attım fazla sıkıntı çıkarmasın sayfaya diye :)
  • Konunuz oldukça faydalı benim bir sorum olacak tabi istemezseniz cevaplamazsınız merak sadece. Arkadaşıma oyun konsolu aldıracağım da gümrükte problem olmaz değil mi? Sadece bana getirecek console gerisi ıvır zıvır

• Yolcu beraberi gümrüksüz 1 adet oyun konsolu getirme hakkınız var.
    Diğer ivir zıvır için ne olduğuna bağlı. Herşey serbest değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.