Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
564
Cevap
292
Favori
192.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ürünler yok denmiş ancak snowboard getirebilirmisin diye sormadan edemedim hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Büyük ürünler yok denmiş ancak snowboard getirebilirmisin diye sormadan edemedim hocam..

Spor malzemeleri icin Ucak firmalarinin farkli kurallari mevcut.

Daha once bisiklet getirdim. THY ye verilen bir ucret vardi onun uzerine kendi getirme ucreti ekleyip sorunsuz teslim ettim.

Thy Snowboard a tasima ucreti 60 Euro ucret aliyor. Bunun uzerine benim talep edecegim ucret ile biraz yuksek olabilir ama ilgilenirseniz PM ile detaylari konusabiliriz.
  • İzzet hocam ile gayet güzel ve temiz bir alışverişi bende gerçekleştirdim.Kendisine buradan'da Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamondx

İzzet hocam ile gayet güzel ve temiz bir alışverişi bende gerçekleştirdim.Kendisine buradan'da Teşekkür ediyorum.

Ben teşekkür ederim hocam güle güle kullanın.
  • Note 2 telefonum düşme sonucu kullanılamaz hale gelmişti bende bıraktığı alışkanlıktan ötürü çok eski olmasına rağmen tekrar almak istedim (özet geçiyorum)

Sağolsun izzet bey titizliğimden dolayı kapalı kutu olarak getirdi
    Kendisi çok anlayışlı ilgili ve sözünün eri bir kişidir, aklınız kalmaz güven konusunda tabir-i caizse gözünüz kapalı olarak güvenebilirsiniz aldığı ücreti sonuna kadar hak eder, başta getireceğiniz ürün için yada ücret için ne konustuysanız o
    ayrıca ödeme de size her türlü kolaylığı sağlar çalıştığım banka ile ilgisi olmamasına rağmen beni zor durumda bırakmadı o bankayı kullanmamı sağladı
    asla sizi mağdur etmez
    bunun dısında bi kılıf istemiştim onun icin extra ücret talep etmedi,
    zaten kendisinin referansa da ihtiyacı yok fakat böyle güvenilir bir insanla yaptığım alışveriş tecrübesini içimden gelerek paylaşmak istedim
    alışverişlerimde öncelik tanıyacağım sağlam insanlardan, kendisiyle yaptığım alışverişten keyf aldım, kendisine buradan tekrar teşekkür etmek isterim.
    Bir daha ki alışverişlerde görüşmek üzere,,
    **   AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024

Unutmadan; Kendisinden bi talepte bulunmadan amazon prime ını hicbir karşılık beklemeden kullandırmış ve bana gönderdiği kargo yu da %50 indirimli kampanyalı göndermiştir (istese umursamaz kampanyasız gönderiridi ama karşı tarafı düşünür) , özenle paketlenmiş sağlam bi şekilde elime ulaştı ve bu yaptıklarını ben söylemeden kendiliğinden karşılıksız olarak yapmıştır,işte müşteri memnuniyeti bence burada başlıyor söylemeden geçmek istemedim o kadar duyarlı bir insandır ki kendisi siz düşünmeyin o zaten sizin yerinize yapıyor.Bunları da alışverişlerinizde tercih ederken göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@j -- 4 Mart 2017; 4:25:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: R@j

Note 2 telefonum düşme sonucu kullanılamaz hale gelmişti bende bıraktığı alışkanlıktan ötürü çok eski olmasına rağmen tekrar almak istedim (özet geçiyorum)

Sağolsun izzet bey titizliğimden dolayı kapalı kutu olarak getirdi
    Kendisi çok anlayışlı ilgili ve sözünün eri bir kişidir, aklınız kalmaz güven konusunda tabir-i caizse gözünüz kapalı olarak güvenebilirsiniz aldığı ücreti sonuna kadar hak eder, başta getireceğiniz ürün için yada ücret için ne konustuysanız o
    ayrıca ödeme de size her türlü kolaylığı sağlar çalıştığım banka ile ilgisi olmamasına rağmen beni zor durumda bırakmadı o bankayı kullanmamı sağladı
    asla sizi mağdur etmez
    bunun dısında bi kılıf istemiştim onun icin extra ücret talep etmedi,
    zaten kendisinin referansa da ihtiyacı yok fakat böyle güvenilir bir insanla yaptığım alışveriş tecrübesini içimden gelerek paylaşmak istedim
    alışverişlerimde öncelik tanıyacağım sağlam insanlardan, kendisiyle yaptığım alışverişten keyf aldım, kendisine buradan tekrar teşekkür etmek isterim.
    Bir daha ki alışverişlerde görüşmek üzere,,
    **   AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024

Unutmadan; Kendisinden bi talepte bulunmadan amazon prime ını hicbir karşılık beklemeden kullandırmış ve bana gönderdiği kargo yu da %50 indirimli kampanyalı göndermiştir (istese umursamaz kampanyasız gönderiridi ama karşı tarafı düşünür) , özenle paketlenmiş sağlam bi şekilde elime ulaştı ve bu yaptıklarını ben söylemeden kendiliğinden karşılıksız olarak yapmıştır,işte müşteri memnuniyeti bence burada başlıyor söylemeden geçmek istemedim o kadar duyarlı bir insandır ki kendisi siz düşünmeyin o zaten sizin yerinize yapıyor.Bunları da alışverişlerinizde tercih ederken göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

Güle güle kullanın hocam. Ben sadece bana emanet edilen eşyaları en güvenli ve uygun şekilde teslim etmeye çalışıyorum.
    Vakit ayırıp yazdığınız güzel şeyler için teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

• İzzet Bey abimiz son derece güvenilirdir. Aracıma parça alacaktım çok yardımı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smrt_Sistem

İlgilenebilirmisiniz rica etsem
    https://forum.donanimhaber.com/alinik-dell-venue-11-pro-klavye-dock--123104156#123104156

pm atiyorum hocam
  • Konuyu düzgün görüntüleyemeyen tek ben miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

Konuyu düzgün görüntüleyemeyen tek ben miyim?

Neden acaba hocam ? Nasil gorunuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

quote:

Orijinalden alıntı: haskoy3167

Konuyu düzgün görüntüleyemeyen tek ben miyim?

Neden acaba hocam ? Nasil gorunuyor ?

yazılar ortalanmış ve okunması mümkün olmayan bir hale bürünmüş.
  • pm attım hocam
  • izzet abiye çok teşekkür ediyorum...
    Duygusal bağ ve kişisel alışkanlıklarımdan dolayı günümüze göre 3 nesil önceki bir telefon sipariş ettim
    aslında yeni pahalı modellerden getirmek onun için daha karlı olmasına rağmen cüzi bir ücret karşılığı tereddütsüz alıp getirdi.. bugün öğlen kargomu aldım.
    refurbished etiketli bir ürün olmasına rağmen sıfır ne ise o. uzun zamandır böyle sevinmemiştim..
    çok keyifli bir alışverişti.işin tuhaf yanı ise siparişi 1 ay önceden vermeme rağmen sanki dün vermiş gibi hissetmem oldu..Açıkcası kendi akrabalarınıza yalvarıp yakarsanız genelde bir kırık iğne bile getirtemezsiniz ama izzet abi başka sanki aileden biri gibi..
    herşey için tekrar teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

izzet abiye çok teşekkür ediyorum...
    Duygusal bağ ve kişisel alışkanlıklarımdan dolayı günümüze göre 3 nesil önceki bir telefon sipariş ettim
    aslında yeni pahalı modellerden getirmek onun için daha karlı olmasına rağmen cüzi bir ücret karşılığı tereddütsüz alıp getirdi.. bugün öğlen kargomu aldım.
    refurbished etiketli bir ürün olmasına rağmen sıfır ne ise o. uzun zamandır böyle sevinmemiştim..
    çok keyifli bir alışverişti.işin tuhaf yanı ise siparişi 1 ay önceden vermeme rağmen sanki dün vermiş gibi hissetmem oldu..Açıkcası kendi akrabalarınıza yalvarıp yakarsanız genelde bir kırık iğne bile getirtemezsiniz ama izzet abi başka sanki aileden biri gibi..
    herşey için tekrar teşekkürler.

Ben teşekkür ederim kardeşim güle güle kullan ne yazıkki telefon ile ilgili malum kanunlar yüzünden pek getirmiyorum ama seni de kıramazdık.

• izzet abi çok farklı biri ,yeri geldi siparişim büyük olduğu için iadesiyle uğraştı kutusunu atıp getirebilmek varken benim kutusuna ihtiyaç duyduğumu bildiği için hiç zorlamadı yeri geldi istediğim kulaklığı heryerde aradı. Döndüğünde hevesle karşılamak için yola çıkıp yetişemediğimi bildiği için kendisi gitmesine rağmen o gece istediğimi elime ulaştırdı yani gerçekten abi diyebileceğiniz herşeyine güvenebileceğiniz biri

Herşey için teşekkürler

• Merhabalar amerikadan iphome aldigimizi varsayarsak. Turkiyeye donerken tax refund aliyor muyuz. Alirsak ne kadar aliyor 700 dolarlik urun icin. Sevgiler.

• Tax Refund sadece Teksas Houston dan alınabilir oranın dışında bildiğim başka yer yok.

Bizde tax free almak için bazı eyaletlerden alırsanız vergi ödemezsiniz. Oregon ve Delaware gibi.

• izzet abiye sıkıntısız güvebilirsiniz. Akrabanızdan istemeye cekinirsiniz izzet abi ye güvenebilirsiniz. Ben acer helios 300 aldım, 1100$ fiyatı vardı, amazondan alırken sıkıntı yaşadım, izzet abi kendi hesabından saolsun aldı. Üstüne ürün geldikten sonra üründe 50$ indirim oldu, 2gün uğraştı 50$ geri iadede aldı. Gerçekten güvenilir sıkınısız bir insan
  • Şuan bir ihtiyacım yok ama okudukça izzet beyden bir şeyler alasım geldi. Yurtdışında bir işim çıktımı kesinlikle kendisinden talep edicem

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.