Şimdi Ara

** AMERİKA'DAN SİPARİŞLERİNİZ GETİRİLİR MAYIS ve TEMMUZ 2024 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
292
Favori
192.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    2 tane futbol ayakkabısı ikiside aynı satıcıda.satıcı Amerikada ikisi 80 dolar tutuyo yazınızdan anladığım kadarıyla getirme ücreti falan 130 dolar tutuyo .ben 150 dolar versem İstanbul da elden versem elden alsam olurmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopum bugün elime ulaştı. Ben ABD'den almıştım laptopu. Kuzenim getirecekti. Planı iptal olunc, İzzet abiyi buldum forumdan. Kuzenim İzzet abiye kargo ile gönderdi. İzzet abinin yakın tarihlerde gelen arkadaşı getirdi. İzzet abinin arkadaşı sağolsun, eline sağlık, çok güzel ve özenerek paketlemiş. Kendim, İstanbul'a gidip getirsem bu kadar sağlam getiremeyebilirdim. İzzet abiyede güvenmiştim. Hem konuşmalardan hem de sayfalar dolusu referanslarından. Sonuç olarak; Dürüst ve güvenilir birisi. Eğer bu şekilde bir ihtiyacacınız varsa gözünüz kapalı güvenebileceğiniz birisi.
  • mesajım bulunsun konu takibi için

• Ben son alış verişimizden memnun kaldım. Tavsiye ederim.😉

• Mesajım bulunsun lazım olur.

1000$ lık laptopa ne ücret taleb edersiniz hocam? Pm bekliyorum. Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasim ayinda yaklasik 1000$ lik bilgisayari Izzet Abi araciligiyla almistim.

Kendim gidip Amazon'dan almaya calissam daha cok ugras veriridim.

Siparisin surecini adim adim size iletmek bir yana, bilgisayar eline gecince acip bir kusuru var midir diye kontrol ediyor, testler yapiyor ve bu sonuclari sizle paylasiyor.

Anlayacaginiz sizden daha cok ugrasiyor, kendi maliymis gibi davraniyor urune.

Tavsiyem su anki piyasa mevcudiyeti dolayisiyla Turkiye'den pc almamaniz.Yapmaniz gereken sey gozunuz kapali Izzet Abi'ye guvenmeniz ve ondan siparis istemeniz.

• f.ucar.isg F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim güveniniz için güle güle kullanın.

• Okanius kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim uzun uzun yazmışsın benim çabalarım senin şu yazıyı yazdığın çaba kadar zamanımı almıyor. Varsa elimden gelen bir şey sonuna kadar yaparım. Evet ücretler yüksek kurlar uçtu ama uçak biletleri de çok arttı ne yazık ki.

• Merhaba, son durumunuz nedir, ne zaman gidip-gelme planınız var?

cep tlf için kontenjan açıkmı ? :)

Teşekkür ederim.
  • onat kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Eylül'e kadar Türkiye'deyim. Ağustos ayında gelecek arkadaşım var. Sorularınızı PM ile gönderebilirsiniz.

• Güncelleme 1 ağustos diyor bugün 11 ağustos 10 günde neler değişti neler artık milletin dolarla birşey alması çok zor. Ultra lüx oldu artık hayatta ki tek hobimiz ben ve benim gibi olanlar için.

• ahmet2788 A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız bu kur ile mecbur olmadıkça alışveriş yapmayın.

• .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzzet bey merhaba.Sony xperia xz1 compact Black 32GB Telefon almak istiyorum maliyeti ne olur ne zaman getirebilirsiniz yardımcı olurmusunuz ?
  • İzzet bey merhaba. Tel nosu paylaşabilirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzzet Bey siparişimi en hızlı ve düzgün biçimde bana ulaştırdı. Kendisi son derece ilgili, yardımcı ve güvenilir biri. İçiniz rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz.
  • Merhaba,

Şu 2 ürünü getirebilirmisiniz? Ücretine istinaden bana nasıl bir maliyet çıkar?

https://www.amazon.com/Adams-Ceramic-Boost-2-0-16oz/dp/B07893W54Q/ref=sr_1_1_sspa?s=automotive&ie=UTF8&qid=1538772164&sr=1-1-spons&keywords=adams+polishes+ceramic+boost+2.0&psc=1

https://www.amazon.com/Adams-New-Black-Trim-Restorer/dp/B076X7YPW1/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1538772142&sr=1-1-catcorr&keywords=Adam%27s+New+Black+Trim+Restorer

Toplamda 47 usd değerinde Adam's Polishes ürünleri
    Detay bilgileri konuşmak için PM'den cep tel no paylaşabilirmisiniz?

Teşekkürler,

• mevsim78 M kullanıcısına yanıt
    pm gonderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzy76

pm gonderdim
    Merhaba,

PM ulaşmadı.Tekrar kontrol edebilirmisiniz?

Teşekkürler,
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.