Şimdi Ara

AMERIKA'DAN POSTA ILE ISTEDIGINIZI YOLLATIYORUM (SADECE 9$'A) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
16
Favori
5.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsanlar nasıl güvensin sana?Sen al kendin paranla ürünü , getir buraya karını koy sat.Böyle olmaz bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Adama bak ya kargo ile yollayacakmış. Satın aldığınız yer zaten yolluyor bir de sana kar mı vereceğiz kendin yanında getirsen neyse ayrıca o UPS Fedex TNT ile yolladığın mallara burda okkalı ordino bir sürü ıvır zıvır masrafı çıkarıyorlar haberin olsun.

O zaman ben sana adresimi vereyim Kobo E-Reader yollat bakayım bana. Ya da vazgeçtim AKG Quincy Jones kulaklık yollat.
    Nereden satın alıyorsun?
    Ne zaman elimde olur ?

http://www.ebay.com/itm/Kobo-N647B-KBU-B-N647B-1-GB-Wi-Fi-6-Wireless-eReader-100-Free-Classics-NEW-/321221639055?pt=US_Tablets&hash=item4aca4d3b8f

http://www.ebay.com/itm/NEW-AKG-Q460-Quincy-Jones-Mini-On-Ear-Headphone-White-/270948741175?pt=US_Headphones&hash=item3f15cdb037

Doğru dürüst araştırmadım bile eminim daha ucuza da bulunabilir. hal böyleyken ben şimdi niye tanımadığım adamın adresine ürün yollayım gümrüğe takılıp geri dönse zararımı karşılayacakmısınız yoksa kardeş biz yolladık bizlik bir şey yok deyip üstüne mi yatacaksınız?

• quote:

quote:

quote:

Adama bak ya kargo ile yollayacakmış. Satın aldığınız yer zaten yolluyor bir de sana kar mı vereceğiz kendin yanında getirsen neyse ayrıca o UPS Fedex TNT ile yolladığın mallara burda okkalı ordino bir sürü ıvır zıvır masrafı çıkarıyorlar haberin olsun.

O zaman ben sana adresimi vereyim Kobo E-Reader yollat bakayım bana. Ya da vazgeçtim AKG Quincy Jones kulaklık yollat.
    Nereden satın alıyorsun?
    Ne zaman elimde olur ?

http://www.ebay.com/itm/Kobo-N647B-KBU-B-N647B-1-GB-Wi-Fi-6-Wireless-eReader-100-Free-Classics-NEW-/321221639055?pt=US_Tablets&hash=item4aca4d3b8f

http://www.ebay.com/itm/NEW-AKG-Q460-Quincy-Jones-Mini-On-Ear-Headphone-White-/270948741175?pt=US_Headphones&hash=item3f15cdb037

Doğru dürüst araştırmadım bile eminim daha ucuza da bulunabilir. hal böyleyken ben şimdi niye tanımadığım adamın adresine ürün yollayım gümrüğe takılıp geri dönse zararımı karşılayacakmısınız yoksa kardeş biz yolladık bizlik bir şey yok deyip üstüne mi yatacaksınız?

Doğru dürüst araştırmadım diye bir şey yok yazdın Ebay'e artan fiyatlara göre sıraladın, yanlış mıyım?
    Daha nasıl ucuza bulacaksın, bulamazsın.

Tanımadığın elin Johnysinden Tonysinden ürün alıyorsun da senin ülkende senin dilini konuşan adama neden önyargılı yaklaşıyorsun?

Gümrük problemi olduğunda eBay'den aldığın kişi sana "Biz yolladık bizlik bir şey yok" demeyecek mi?

Paranı nasıl alacaksın? Paypaldan bir sürü prosedür.. Satıcı .... biri çıkar da Paypal'da sorun yaratırsa? Bilmem kaç gün beklemen lazım para iadesi için.

Üstüne yatmak ne demek? Gider vergini öder alırsın ürününü ama ben gümrükte takılmaması için elimden gelen hertürlü şeyi yaparım, paketleme olsun, gümrük deklerasyonu olsun..

Ek olarak o ürün 65$ la gitmez max 55$'dır. 10$ da öyle giydirmiş senin satıcı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 18:48:05 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• @Sayeh-eh Khodah

Dispute diye bir şey var.

Neyse hocam sen bildiğin gibi yap ama emin ol bu şekilde biraz zor imkanın varsa getirt karını koy burda kendin sat.Elden getirtme şansın olsa şu an sana bi fotoğraf makinası siparişi verebilirdim ama dediğin yolun bana göre bi esprisi yok.Hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

İnsanlar nasıl güvensin sana?Sen al kendin paranla ürünü , getir buraya karını koy sat.Böyle olmaz bu işler.

Hocam o konuda haklısın, insanlar bana neden güvensin ve karını koy sat sorunsalı.

Şimdi bu şekilde 1. Satıcısı belli 2. Parası belli
    Avantajı, alıcı istediği ürünü getirtiyor diğer türlü vitrindeki mal kısıtlı

Senin dediğini adamın 2000-3000 TL'si vardır getirir çeşitli ürünleri burada satana kadar bekler bende hem o kadar para hem zaman yok.
    Bu işi şöyle düşünün, sipariş veriyorsunuz 15 gün içinde elinizde oluyor.

Güven konusunda ise her türlü telefon desteğinin dışında ürün elimize ulaştığında Resmini, gönderilirken TRACKING kodunu ve varacağı tarihe ek olarak kimlik bilgilerimi paylaşabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 14:06:44 >

• Hayir anlamadigim sey zaten gumruk siniri 100 dolar.Adam gitse 100 dolara urun alsa sana kargo icin en az 50 bir de karini yani 20 tlyi verecek.170 TL etti.
    Ki en iyi ihtimal bu yani 50 dolara ancak anahtarlik gider abdden.
    O kadar ugrasacagina amazondan alir 15 dolar kargola veya ebaye bakar en azindan guvencesi olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bamya Avcisi kullanıcısına yanıt
    Kargo için en az 50 olmaz, yanlış.
    İsterseniz somut bir ürün söyleyin aklınızdan geçen onun üzerinden konuşalım.

100$ ürün + 35$ kargo + 9$ kar payı = 144$

Amazon Türkiye'ye gönderim yapmıyor, E-Bay için de aynı prosedür geçerli.
    Üstelik E-Bay'de satıcıların çoğu USPS Priority ile çalışır, eğer 100$ altında bir ürün yolatırsanız ben DHL ile yollatırım 4 günde elinizde olur.
    Hem daha ucuz, hem daha hızlı.

Anahtarlık değil, kot pantolon, gömlek, t-shirt, forma, bere, mp3 çalar, kamera kılıfı, e-Book reader, kulaklık, mouse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 14:06:13 >

• iş traş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomicrosoft

iş traş...

Az önce kendime 3 tane Levi's kot sipariş verdim tanesi 37$. Türkiye'de 200TL civarı bu kotlar dikkatinizi çekerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 14:05:21 >

• quote:

quote:

Nereden satın alıyorsun?
    Ne zaman elimde olur ?

çok konuştun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sürekli Banlanan Adam

quote:

quote:

Nereden satın alıyorsun?
    Ne zaman elimde olur ?

çok konuştun

İşimizi yapıyoruz ne demek

• quote:

quote:

İnsanlar nasıl güvensin sana?Sen al kendin paranla ürünü , getir buraya karını koy sat.Böyle olmaz bu işler.

Hocam o konuda haklısın, insanlar bana neden güvensin ve karını koy sat sorunsalı.

Senin dediğini adamın 2000-3000 TL'si vardır getirir çeşitli ürünleri burada satana kadar bekler bende hem o kadar para hem zaman yok.

Güven konusunda ise her türlü telefon desteğinin dışında ürün elimize ulaştığında Resmini, gönderilirken TRACKING kodunu ve varacağı tarihe ek olarak kimlik bilgilerimi paylaşabilirim.

Benim dediğimi anlamamışsın ki.Burdan adam iphone 5 istiyorum diyerek sana sipariş verecek.Ordan adam alıcak sana göndericek.Sende üstüne karını koyarak burdaki adama satıcaksın.600 dolara aldıysa 700 e sen satarsın.Temiz olur , dolandırıcılık olmaz.

• quote:

quote:

quote:

Benim dediğimi anlamamışsın ki.Burdan adam iphone 5 istiyorum diyerek sana sipariş verecek.Ordan adam alıcak sana göndericek.Sende üstüne karını koyarak burdaki adama satıcaksın.600 dolara aldıysa 700 e sen satarsın.Temiz olur , dolandırıcılık olmaz.

Hocam işte bizim avantajımız oradan, bize güveneni bu şekilde ödüllendiriyoruz.

Sen mesela 600$'e aldıysan 700$'e sat 100$ kar olsun diyorsun,
    Ben de diyorum ki sen bana güven ver siparişini ben senden 9$ kar istiyorum. Yani 609$+kargo.

Burada 2 ihtimal var ya ben 600$'ı alıp kaçacağım, (doğal olarak sizin aklınıza ilk gelen) Bir daha da kimse bu işi yapmaya yanaşmayacak, ben de yeni üyelik alıp fake olmadığımı iispat için 5 yıl bekleyeceğim (5 yıllık üyesiyim forumun)
    Ya da bu işten kişi başı 9$ kâr edip 600$'ı 1 yılda kazanacağım
    Ben 2.sini tercih ediyorum.

Ve diyorum ki bana buradan İLK siparişi veren arkadaştan diğer arkadaşlara referans olması için 9$'ı almıyorum.

#Ek olarak ülkeye posta yoluyla telefon sokmak yasak onu en baştan belirtmiş olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 29 Kasım 2013; 13:40:34 >

• quote:

Adam sana niye güven versin ,adama sen güven vereceksin.
    Bu arada bu işi uzun vadeye yaymak derken?Kaç tane satmayı düşünüyorsun , en fazla 3-5 tane satabilirsin.Bu durumda 1 tane 600 dolar alıp firar olmak daha mantıklı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Birkac alisveris yapilip referans saglanirsa bende siparis verebilirim. Kisacasi konuyu takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

iş traş...

Az önce kendime 3 tane Levi's kot sipariş verdim tanesi 37$. Türkiye'de 200TL civarı bu kotlar dikkatinizi çekerim.

Nexus 4 yollar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

quote:

iş traş...

Nexus 4 yollar mısın ?

Her türlü yollarım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 16:54:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam işte bizim avantajımız oradan, bize güveneni bu şekilde ödüllendiriyoruz.

Sen mesela 600$'e aldıysan 700$'e sat 100$ kar olsun diyorsun,
    Ben de diyorum ki sen bana güven ver siparişini ben senden 9$ kar istiyorum. Yani 609$+kargo.

Burada 2 ihtimal var ya ben 600$'ı alıp kaçacağım, (doğal olarak sizin aklınıza ilk gelen)
    Ya da bu işten 9$ kâr edip bu işi uzun vadeye yayacağım. Daha çok kâr edeceğim.

Ben 2.sini tercih ediyorum.

Ve diyorum ki bana buradan İLK siparişi veren arkadaştan diğer arkadaşlara referans olması için 9$'ı almıyorum.

İsteyen telefonumdan ulaşabilir; 0537 438 2488

Her türlü sorunuzu cevaplandırmaya hazırım.

#Ek olarak ülkeye posta yoluyla telefon sokmak yasak onu en baştan belirtmiş olalım.

Adam sana niye güven versin ,adama sen güven vereceksin.
    Bu arada bu işi uzun vadeye yaymak derken?Kaç tane satmayı düşünüyorsun , en fazla 3-5 tane satabilirsin.Bu durumda 1 tane 600 dolar alıp firar olmak daha mantıklı.

Nasıl kaç tane yapabilirsin hocam bu işin sınırı yok :)

1 günde kaç kişi tablet alıyor?
    1 günde kaç kişi laptop alıyor?
    1 günde kaç kişi mp3 player alıyor?
    1 günde kaç kişi kulaklık alıyor?
    1 günde kaç kişi sweater, t-shirt, gömlek, jeans, pantolon alıyor?
    1 günde kaç kişi kol saati alıyor?
    ...

10 kişi 90$,
    50 kişi 450$,

Namusunla şerefinle.

İnsanlar bana güven versin demiyorum; bana güven, ver siparişini diyorum.

İletişim bilgilerimi TC no'suna kadar her türlü paylaşırım;
    parayı alır kaçarsam tüm forum gelsin beni Beşiktaş Meydanda dövsün

Şaka bir yana burada Lisans 2. sınıf öğrencisiyim, bir yere kaçtığım yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FFCC -- 6 Ekim 2013; 16:57:51 >

• Yeri değil, satış bölümüne aç bunu resmen ilandan farkı yok çünkü
  • konu yanlış yerde.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.