Şimdi Ara

Amerika'dan Kasa Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yazın Amerikaya gideceğim ordan sistem toplamak gibi bir planım var, kasa olarak NZXT Phantom 410 Mid Tower, sizce nasıldır? Türkiye'de satışı yok o yüzden pek yorum bulamadım. Sistem ise GTX 970 ve i5 4690K tabanlı olacak, H100i sıvı soğutma ile.

Bir diğer husus da şu, dönerken kasayı boş bi şekilde getircem, acaba uçakta yanıma alabilir miyim? Sıkıntı çıkarırlar mı bilen var mı? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cyber518 kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş konu açmıştı uçakla kasa getirmişti dolu,tam hatırlamıyorum ama Cpu fanında sorun yaşamıştı yolculuktan sonra.Boş kasada ise iyice sarıp sarmaladıktan sonra hiçbirşey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

Merhaba arkadaşlar yazın Amerikaya gideceğim ordan sistem toplamak gibi bir planım var, kasa olarak NZXT Phantom 410 Mid Tower, sizce nasıldır? Türkiye'de satışı yok o yüzden pek yorum bulamadım. Sistem ise GTX 970 ve i5 4690K tabanlı olacak, H100i sıvı soğutma ile.

Bir diğer husus da şu, dönerken kasayı boş bi şekilde getircem, acaba uçakta yanıma alabilir miyim? Sıkıntı çıkarırlar mı bilen var mı? Şimdiden teşekkürler

Sonuçta belli bir limiti var bu yanında eşya getirmenin onu aşmadıkça sıkıntı olmaz rahat ol.

Yurtdışından 1500 dolarlık bilgisayar topladım yakınıma, ram ve monitör hariç diğer parçalar tr ' ye geldi bile, soruların var ise sor.
  • Bomshack kullanıcısına yanıt
    Ben parçaları kutusundan çıkarıp giyselere sarıp bavulumda getircem toplayıp getirme riskini göze alamam zarar görme olasılığı artar, ama dediğiniz gibi boş kasayı sarıp sağlam bir şekilde getirirsem sıkıntı olmaz diye düşünüyorum,

Kasa hakkında fikriniz nedir peki

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Zaten tüm parçalardan 1 adet olacak, 8 parça toplam kasa ile beraber, siz kargo ile mi getirdiniz yoksa yanınızda mı getirdiniz?

• quote:

Zaten tüm parçalardan 1 adet olacak, 8 parça toplam kasa ile beraber, siz kargo ile mi getirdiniz yoksa yanınızda mı getirdiniz?

Kargo kardeş amazondan geldi.
    Ben kendim yanımda getircem onun için sormuştum, peki kasa konusunda fikrin nedir bi bilgin var mı?

Sistemi topladım aslında tam olarak, önce AMD nin yeni kartlarını mı beklesem dedim ama GTX 970de karar kıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber518 -- 11 Mayıs 2015; 20:08:48 >
  • quote:

Ben kendim yanımda getircem onun için sormuştum, peki kasa konusunda fikrin nedir bi bilgin var mı?

Valla ben oradan alacak olsam taş gibi , beyaz 500R alırdım.

http://www.amazon.com/Corsair-Carbide-White-Computer-CC-9011013-WW/dp/B005E97ZUU/

EVGA FTW 970 götür hiç bekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Mayıs 2015; 20:10:19 >
    FTW'nun farkı ne peki? 500R bütçeyi aşıyor yaa sınırdayım çünkü, başka önerin var mı biraz daha ucuz olan

• quote:

FTW'nun farkı ne peki? 500R bütçeyi aşıyor yaa sınırdayım çünkü, başka önerin var mı biraz daha ucuz olan

400R olabilir hocam. FTW ' de backplate var almışken tam olsun.

Edit : şimdi baktım bu yeni çıkmış herhalde fiyatına göre iyi bence , TRde de yok daha.

http://www.amazon.com/CM-Storm-Scout-Advanced-Computer/dp/B00BKUYZWS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 11 Mayıs 2015; 20:30:11 >
    NZXT'nin ne eksi yanları var peki?? Ben tasarımını çok beğendim NZXT nin ondan çok istiyorum onu

• quote:

NZXT'nin ne eksi yanları var peki?? Ben tasarımını çok beğendim NZXT nin ondan çok istiyorum onu

Tamam markaya güveniyorsan alabilirsin onuda.
  • Nzxt H440 önerebilirim.Malzeme kalitesi Corsair den daha iyi bence.

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Dostum onun fiyatı çok yüksek yaa dediğim model hakkında bir bilgin var mı?

Nzxt H440 ve S340 dışında başka model kullanmadım.

Phantom un güzel olduğunu söyleyenler var ama benim bir fikrim yok.

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Kalitesi iyi gibi duruyor NZXTnin ondan almaya karar verdim

Nzxt h440 ı çok beğenmiştim,umarım aynı kalite phantom serisinde de mevcuttur.Hayırlı olsun şimdiden.

• Fractal design desire S alirdim. Adamlar en sonunda tower tipinde 5.25 yuvaların tümünü kasada attı.

Yada FT05 alirdim su an en iyi soğutmaya sahip kasa.

Otekilerin hepsi ayni, Türkiye de de alternatiflerin bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 12 Mayıs 2015; 0:15:04 >

• snop02 kullanıcısına yanıt
    Valla kasalar süper 10 numara ama benim bütçe maks 100 dolar kardeş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.