Şimdi Ara

Amerika'dan İstediğiniz Ürünler Getirilir - Temmuz 2022

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
19
Favori
12.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba, herkese selamlar, 3 yıllık bir aradan sonra yeni bir Amerika'dan sipariş konusunu açmış bulunmaktayım.

Dönüş Tarihi : Temmuz 2022

GEREKSİZ MESAJLAR YANITLANMAYACAKTIR.

Siparişlerinizi 1 Temmuz 2022'ye kadar kendiniz alabilirsiniz, son zamanlarında sipariş vermek isterseniz garanti olması için hızlı kargo ile göndermeniz daha iyi olacaktır. Sipariş veremeyenler için destek verebilirim, referanslarıma bakabilirsiniz.

Teslimler dönüşten bir iki gün sonra olacaktır.

Gümrük mevzuatının izin verdiği miktarda, getirmesi yasak olmayan ürünler getirilecektir. Yasal limitlerin üzerine çıkılmayacaktır, dolayısıyla ürün sayısı oldukça kısıtlıdır özellikle elektronik ürünlerde.

Minimum getirme ücreti $20'dır, bunu koymak durumundayım zira bu işlerin takibi, riski ve sorumluluğu bulunmaktadır. Buna istinaden sınırlı tutarda ürünü getirebilirim. 2.el ürün getirmemekteyim.

İşleyiş Nasıl Olacak?

- Size adresi ileteceğim, direkt olarak adresime göndereceksiniz.

Laptop 300$ (pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)
    Tablet 50$-150$ (pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)
    DSLR Body 80$-150$ (pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)
    Lens 30$-100$ (pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)
    Bilgisayar parçaları 40$-150$ (pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)
    Cep Telefonu 100$ - 200$

Mont: 40$-60$
    Giyim Ürünleri 20$ - 70$
    Ayakkabı-Bot: 30$-50$
    Parfüm: 30$-50$
    Saat: 25$-100$(pahalı modellerde bu bedel daha fazla olacaktır)

Nasıl alışveriş yapabilirsiniz, Amazon üzerinden deneme Prime hesabı açarak 2 günlük kargodan ücretsiz olarak yararlanabilir, istediğiniz ürünü arasında gönderebilirsiniz, ünlü olan ve uluslararası kredi kartı kabul eden bestbuy.com'dan da alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünler çoğunlukla kutusuz, korumalı getirilecektir.

Tüm taleplere yasal sınırlar çerçevesinde yardımcı olmaya çalışacağım.
    E-Sigara ve likitleri, sporcu protein tozu ve büyük, ağır ürünleri getirmemekteyim.

Daha önce birçok kez Amerika'da bulundum, referanslarım bulunmaktadır, kontrol edebilirsiniz.

Ürünleri İstanbul'dan elden teslim alabilir ya da kargo ücreti size ait olacak şekilde kargoyla gönderebilirim.

Gümrükte oluşabilecek sorunlarda sorumluluk kabul etmemekteyim.

Unutmayınız Amerika'da internette gördüğünüz fiyatlar eyalet vergisi hariç fiyatlardır, bu fiyatların üzerine benim gideceğim eyalet için %8.75 eklenmesi gerekecektir

Sorularınızı daha rahat takip edebilmem için özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz. Daha önce Amerika'dan birçok kişiye ürün getirdim, referanslarımdan bakabilirsiniz. Fiyat yazma zorunluluğu sebebiyle ücret $20'dır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun000 -- 1 Haziran 2022; 0:16:26 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar ben uzun zamandır amerikadan giiyim alıyorum 5-6 parça 30$ a geliyor bilgini< olsun amerikadanalışveriş amaerikadaniste gibi siteler var. kendiniz sitelerden alıp bu firmalarındepolarına kargoluyorsunuz sonrada kendinize kargoluyorsunuz. Eğer elektronik eşya ve parfümhariç giyim ayakkabı vesayre herşeyi kendiniz alabilirsiniz. Arkadaşın fiyatları inanılmaz yüksek. giyim akseesuar ve benzeri şeyleri kendiniz temin etmenizi tavsiye ederim...
  • Ben Star Wars Black Series 6 inch Darth Revan figürünü istiyorum fakat amazonda vs. bulamadım. (Satanda mağaza fiyatının çok üzerinde uçuk fiyata satıyor.) Amerika'da gezerken mağazalara da uğrayacaksanız (oyuncak satan, teknolojik malzeme satan) Darth Revan bulabilirseniz almak isterim.

Fotoğrafı:https://cdn.shopify.com/s/files/1/0491/4529/products/RevanNew.jpg?v=1504222240

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 4 Ocak 2018; 10:49:47 >
  • 268 $ lık bir Samsung telefon almak istiyorum.
  • Kendisi son derece güvenilir,istemiş olduğum ürünleri eksiksiz hasarsız olarak getirdi,kendisine çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black friday için nereyi takip edebiliriz abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat yok bişey belli değil nasıl olacak o iş
  • Arkadaşlar ben uzun zamandır amerikadan giiyim alıyorum 5-6 parça 30$ a geliyor bilgini< olsun amerikadanalışveriş amaerikadaniste gibi siteler var. kendiniz sitelerden alıp bu firmalarındepolarına kargoluyorsunuz sonrada kendinize kargoluyorsunuz. Eğer elektronik eşya ve parfümhariç giyim ayakkabı vesayre herşeyi kendiniz alabilirsiniz. Arkadaşın fiyatları inanılmaz yüksek. giyim akseesuar ve benzeri şeyleri kendiniz temin etmenizi tavsiye ederim...
  • mesaj attım
  • Laptop getirtmek istiyorum, mesaj attim
  • Selam Bir ürün almak istiyorum. Yardımcı Olabilirmisiniz?
    https://www.walmart.com/ip/Cry-Babies-Magic-Tears-Bottle-House-3-Pack/812217614
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.