Şimdi Ara

Amerika'dan iPhone4S ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor, iPhone 4S aldırsam, Türkiye'de kullanabilirmiyim? Burada fiyat 1.900tl civarı sanırım, Amerika'da nekadardır? Nelere dikkat etmeliyim?

• kilitsiz alsın,kullanırsın

Amerika'dan iPhone4S ??
  • Hocam getirirken falan herhangi bir sorunla karşılaşmaz değilmi? Ayrıca pasaporta kayıt yaptırması gerekiyormu? Benim özel bişey yapmam gerekirmi telefon bana gelince, Turkcell hatla kullanmak için?
  • Beraberinde getireceği için sıkıntı olacagını sanmıyorum, geldikten sonra Turkcell TİM den pas. kayıdını kendi üzerine yaptırır yada sen baska birisine yaptırır kullanırsın.
    senın yapacagın mıcro sim alıp kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Hocam getirirken falan herhangi bir sorunla karşılaşmaz değilmi? Ayrıca pasaporta kayıt yaptırması gerekiyormu? Benim özel bişey yapmam gerekirmi telefon bana gelince, Turkcell hatla kullanmak için?

arkadaşın kendi pasaportuna kaydettirirse 2 yıl boyunca bidaha telefon kaydı yapamaz pasaportuna.. son 2 sene içinde zaten daha önceden böyle bi kayıdı varsa hiç yapamaz.. arkadaşın senin için pasaport hakkını feda edecekmi öncelikle onu bi sor..

başka özel bişey gerekmiyor, sim free alsın o kadar
  • bu fiyatlar vergisiz fiyatlar birde vergiler eklenecek eyaletten eyaletede değişiyor vergiler...
  • quote:

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor, iPhone 4S aldırsam, Türkiye'de kullanabilirmiyim? Burada fiyat 1.900tl civarı sanırım, Amerika'da nekadardır? Nelere dikkat etmeliyim?

kullanabılırsın tabıkı sımfree alırsan en ucuz modelı 649 dolar + kdv oda her eyaletınde farklı sanırım ben 64 gb aldım kasım ayında 1000 dolara falan geldı

sım free olucak ona dıkkat et ve telefon geldııgnde pasaport kaydı yaptırmadan kullanmaya kalkma aman dıım sonra kapatıorlar ugras dur kı acılsın ve mıcro sımkart kullan kesık sım kart kullanma sorun yaratıyor baskada bısey yok hayırlı olsn :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpmagduru

quote:

Arkadaşlar selamlar, bir arkadaşım Amerika'ya gidiyor, iPhone 4S aldırsam, Türkiye'de kullanabilirmiyim? Burada fiyat 1.900tl civarı sanırım, Amerika'da nekadardır? Nelere dikkat etmeliyim?

kullanabılırsın tabıkı sımfree alırsan en ucuz modelı 649 dolar + kdv oda her eyaletınde farklı sanırım ben 64 gb aldım kasım ayında 1000 dolara falan geldı

sım free olucak ona dıkkat et ve telefon geldııgnde pasaport kaydı yaptırmadan kullanmaya kalkma aman dıım sonra kapatıorlar ugras dur kı acılsın ve mıcro sımkart kullan kesık sım kart kullanma sorun yaratıyor baskada bısey yok hayırlı olsn :)

Çok teşekkürler hocam :) Birde şu eyaletten eyalete nekadar değişiyor fiyatlar ortalama onu bulabilirsem güzel olucak:) 16GB White model almayı düşünüyorum..
  • quote:

quote:

quote:

Çok teşekkürler hocam :) Birde şu eyaletten eyalete nekadar değişiyor fiyatlar ortalama onu bulabilirsem güzel olucak:) 16GB White model almayı düşünüyorum..

walla hocam ınan fıkrım yok benımkısı washıngton dan geldı %18 falandı kdv sanırm sımdı hatırlamıyorum tam olarak ama bıldıgım kadarıyla kansas da falan yok yanıltmım ama he bıde orada eyaletler ıstanbuldan ankara gıtmek gıbı degıl :) ole surada ucuz buradan gıdım alım dıyemezsın :)
  • bana bu forumdan bir arkadaş almıştı 649 + %5 =681 gibi bişiye gelmişti kasım ayında aldım bende...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

bana bu forumdan bir arkadaş almıştı 649 + %5 =681 gibi bişiye gelmişti kasım ayında aldım bende...

ya tam olarak bılmıyorum ama sanırım hava lımanında kdv nın bellı bır kısmı alınıormus tabıkı bana getıren kısı bıraz kar payı koydu uckagıtcı :) namussuz herıf :):):)
  • quote:

quote:

bana bu forumdan bir arkadaş almıştı 649 + %5 =681 gibi bişiye gelmişti kasım ayında aldım bende...

ya tam olarak bılmıyorum ama sanırım hava lımanında kdv nın bellı bır kısmı alınıormus tabıkı bana getıren kısı bıraz kar payı koydu uckagıtcı :) namussuz herıf :):):)

çok yakın arkadaşınsa vede almıyacam demişse haklısın :) ancak biz arkadaşla baştan anlaşmıştık oda aldı ancak gayet cuzzi bişiydi o dönem forumda en ucuz ondaydı bana toplamda 790$ geldi 110$ ona ödedim türkiye fiyatına göre çok çok ucuza geldi pasaport dahil :)

havalanında kdv mi bir tane falan getirmişse sorun olmaz ki ama bana getiren arkadaşa sorduğumda 10 tane falan sokmuş tr ye nasıl soktun dediğimde :) bussines sınıfında aramıyorlarmış :)
  • quote:

quote:

quote:

çok yakın arkadaşınsa vede almıyacam demişse haklısın :) ancak biz arkadaşla baştan anlaşmıştık oda aldı ancak gayet cuzzi bişiydi o dönem forumda en ucuz ondaydı bana toplamda 790$ geldi 110$ ona ödedim türkiye fiyatına göre çok çok ucuza geldi pasaport dahil :)

havalanında kdv mi bir tane falan getirmişse sorun olmaz ki ama bana getiren arkadaşa sorduğumda 10 tane falan sokmuş tr ye nasıl soktun dediğimde :) bussines sınıfında aramıyorlarmış :)

:) adamda gren card var ne yapım dıor ucak parasını bole cıkartmaya calısıom lanet gırsın dedık bı kere tamam dedık ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Hocam getirirken falan herhangi bir sorunla karşılaşmaz değilmi? Ayrıca pasaporta kayıt yaptırması gerekiyormu? Benim özel bişey yapmam gerekirmi telefon bana gelince, Turkcell hatla kullanmak için?

arkadaşın kendi pasaportuna kaydettirirse 2 yıl boyunca bidaha telefon kaydı yapamaz pasaportuna.. son 2 sene içinde zaten daha önceden böyle bi kayıdı varsa hiç yapamaz.. arkadaşın senin için pasaport hakkını feda edecekmi öncelikle onu bi sor..

peki kaydettirilecek pasaport son 1 ay da yurt dışına çıkması zorunlumu yoksa bütün pasaportlar olurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolmar

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

peki kaydettirilecek pasaport son 1 ay da yurt dışına çıkması zorunlumu yoksa bütün pasaportlar olurmu

evet zorunlu türkiyeye giriş yaptıktan 30 gün içinde kullanılabilir o pasaport...
  • Sorular ve cevaplari...

Helal olsun valla.
  • Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)
  • quote:

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

??????
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

??????

Pasaport kaydı yaptırman için son bir ay içerisinde herhangi bir ülkeye giriş çıkışın olması gerekiyor. Aksi halde yaptıramazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Caudion_

quote:

quote:

??????

Pasaport kaydı yaptırman için son bir ay içerisinde herhangi bir ülkeye giriş çıkışın olması gerekiyor. Aksi halde yaptıramazsın.

Yandık ozaman.. Bu işi yapan biri falan bişey yokmudur ya?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.