Şimdi Ara

Amerika'dan getirebileceğim kulakiçi kulaklık ne olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trance ve hardstyle techno müzik türleri seviyorum dinliyorum. Bu müzikleri en iyi şekilde kulaklıktan dinleyebilmem için Amerika'dan getirebileceğim bir kulaklık söyleyebilir misiniz? Arkadaşın abisi var saolsun getiriyor sipariş verdiklerimi. Çok alt konu var işin içinden çıkamadım.

• Kulakiçi olarak Monster Turbine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnalytcaL

Buyrun...Uygun fiyata iyi ses.

http://www.amazon.com/Beyerdynamic-DTX-71-iE-Headphone/dp/B004LX6UGU/ref=cm_cr_pr_product_top

Beyer? Herhalde Bayer'in yan firması. Napıcak ki ilaç firmasının promosyon kulaklığını?
    Sen hocam bi Beats aldır şöyle en fiyakalısından

Tabii şakası bir yana, oradan getirtmekle buradan ebayden almak fiyat olarak her zaman çok farklı değil. Çünkü kulakiçilerin kargo maliyeti fazla değil. O farklar genelde kafaüstü kulaklıklarda ve 50 dolar civarında. Analytcal demiş iyi demiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eyvallah Mahir.

Değmeyecek kulaklıklara bir sürü paralar saçmak değil marifet.

Taş gibi marka bu fiyata.E alınmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DefinitioN*

Buyrun...Uygun fiyata iyi ses.

http://www.amazon.com/Beyerdynamic-DTX-71-iE-Headphone/dp/B004LX6UGU/ref=cm_cr_pr_product_top

Çok para verip hüsran olmak var bi de. İstediğim bulanıksız bir ses. Tabi dinamik bas sesleri, vocal sesleri. Bu tavsiye ettiğinizi kullandınız mı?
  • Bütçeniz kaç dolar?
  • Söz konusu müzik olduğunda bütçeyi hesaba katmam. Alacağm üründen duyduğum hâz her şey benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: microsonic

Söz konusu müzik olduğunda bütçeyi hesaba katmam. Alacağm üründen duyduğum hâz her şey benim için.

Bütçeyi hesaba katmam dediğinize göre;
    Earsonics SM3, Westone 4R, UM3X, Sony MDR EX1000 modellerini araştırın.
  • Quattro_tr, sizin kullandığınız "Shure SE215" bu kulaklıktan memnun musunuz? Önerdiğiniz markalara baktım fakat malıma özen gösterip kolayca bozanlardanım. Shure SE215 hakkında bilgi alabilir miyim. Teşekkürler.
  • quote:

Quattro_tr, sizin kullandığınız "Shure SE215" bu kulaklıktan memnun musunuz? Önerdiğiniz markalara baktım fakat malıma özen gösterip kolayca bozanlardanım. Shure SE215 hakkında bilgi alabilir miyim. Teşekkürler.

Hocam SE215 dengeli ve detaylı ses veriyor. Dinlediğin müzik türü açısından biraz bass temelli olmalı. Benim imkanım olsa direk monster turbine alırdım, düz olan versiyonundan. Pro olanı değil, bu ürün monsterin kendi ürünü, beats değil, linki aşağıda,

http://www.amazon.com/Monster-Turbine-Performance-In-Ear-Speakers/dp/B001LNO722/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1353755039&sr=8-1&keywords=monster+turbine

Forum içinden audio technica CKS77 veya CKS90 da olabilir. Hatta Klipsch Image S4 de olabilir. Bu arada oynatıcın nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 24 Kasım 2012; 13:12:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Italoman

quote:

Quattro_tr, sizin kullandığınız "Shure SE215" bu kulaklıktan memnun musunuz? Önerdiğiniz markalara baktım fakat malıma özen gösterip kolayca bozanlardanım. Shure SE215 hakkında bilgi alabilir miyim. Teşekkürler.

Hocam SE215 dengeli ve detaylı ses veriyor. Dinlediğin müzik türü açısından biraz bass temelli olmalı. Benim imkanım olsa direk monster turbine alırdım, düz olan versiyonundan. Pro olanı değil, bu ürün monsterin kendi ürünü, beats değil, linki aşağıda,

http://www.amazon.com/Monster-Turbine-Performance-In-Ear-Speakers/dp/B001LNO722/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1353755039&sr=8-1&keywords=monster+turbine

Forum içinden audio technica CKS77 veya CKS90 da olabilir. Hatta Klipsch Image S4 de olabilir. Bu arada oynatıcın nedir?

Kesinlikle katılıyorum.
    SE215'in bassları çok vurgulu değil daha çok midler ön planda.

Ben memnunum ama daha çok vokalin ön planda olduğu müzikler dinliyorum çoğu zaman.

• Italoman verdiğiniz link'deki ürün hoşuma gitti oldukça sade. Onu almaya karar kıldım. Teşekkürler. Müzik çalar şuan basit bir telefon Sony'e ait müzik oynatıcısı alıcam bi tane de... Önerdiğiniz link için tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Italoman verdiğiniz link'deki ürün hoşuma gitti oldukça sade. Onu almaya karar kıldım. Teşekkürler. Müzik çalar şuan basit bir telefon Sony'e ait müzik oynatıcısı alıcam bi tane de... Önerdiğiniz link için tekrar teşekkür ederim.

Daha hesaplı bir şey isterseniz yarı fiyata ödüllü Klipsch Image S4 de düşünebilirsiniz. Alınca izlenimlerinizi paylaşırsanız iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 27 Kasım 2012; 9:13:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.