Şimdi Ara

Amerika'da H&M vs Türkiye'de H&M

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
1
Favori
463
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Amerika'da H&M vs Türkiye'de H&M
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2024 Mesaj
    https://www.youtube.com/watch?v=ZL4VTMwT4s0 şu videoyu izlerken karşılaştığım süpersonik olay, ceket 30 dolar, spor ayakkabı 30 dolar, Türkiye fiyatları ceket için +100 TL, ayakkabının bir benzeri için 90 TL. Videoda Jose diyor ki adidas stan smith yerine bir alternatif olabilir adidas stan smithler 70-80 dolar civarında diyor. Ulan H&M gibi basic ürünler satan Amerika'da en ucuz giysi mağazalarından birine Türkiye gibi güya zamanın tekstil ülkesinde dünya para bayılıyoruz.

|
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
    MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.

• Hiçbir yandaş seçmen böyle şeyler kullanmıyor ki o yüzden onlara göre her şey çok iyi.
    İnsanların pahalı diye şikayet ettiği ürünlerin neredeyse hiçbirini kullanmıyor iktidar yanlısı seçmen.
    İktidar yanlısı arkadaşlarımdan biliyorum. Fındık fıstık güya bizde üretiliyor çok pahalı diyorum, adamlar yıllardır yememiş bilmiyor fiyatı. Baklava bizim malımız ama çok pahalı diyorum, adamlar onu da yıllardır yememiş.
    Birisi her gün poğaça ve tost yiyor sadece. İçtiği tek içecek de çay. Ne desen ülke çok iyi durumda diyor ama
  • Yarbay
    2001 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İnsanların pahalı diye şikayet ettiği ürünlerin neredeyse hiçbirini kullanmıyor iktidar yanlısı seçmen.
    İktidar yanlısı arkadaşlarımdan biliyorum. Fındık fıstık güya bizde üretiliyor çok pahalı diyorum, adamlar yıllardır yememiş bilmiyor fiyatı. Baklava bizim malımız ama çok pahalı diyorum, adamlar onu da yıllardır yememiş.
    Birisi her gün poğaça ve tost yiyor sadece. İçtiği tek içecek de çay. Ne desen ülke çok iyi durumda diyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 11 Aralık 2017; 21:28:4 >

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

H&M kalitesiz bir marka.Gözümde waikiki'den farkı yok

LC Waikiki'nin kac ulkede subesi var ona da bir bakin derim.
    |
    |

Kalitesiz marka bile ne kadar pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ragnarok. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    primark gibi işte basic entry level textil
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

H&M kalitesiz bir marka.Gözümde waikiki'den farkı yok

Nereden giyiniyorsunuz? H&M parası olana çok iyi ürünleri var. Basic ürünlerden başlayıp ipek, kaşmirli ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuşlar. Ben daha çok basic ürünlerini kullanıyorum ve kalitesi koton, lcw, defactoya göre oldukça üstte.
    |
    |
    MADDE 2: Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devletidir.
    MADDE 3: Türkiye devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanununda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı İstiklal Marşı'dır. Başkenti Ankara'dır.
    MADDE 4: Anayasa'nın 1'inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2'nci maddesindeki Cumhuriyet'in nitelikleri ve üçüncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.