Şimdi Ara

Amerika'da eylemlerin dozu artıyor. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
11.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:18:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

abd de yasayan siyahi olsaydim o 4 polise idam cezasi verilene kadar hertarafi yakar yikardim
    Kolay kolay ortalik durulmayacak, simdiye kadar yok elinde bicak, silah vardi, dur ihtarina uymadi diyerek infazlari mesrulastiriyorlardi. Simdi tamamen silahsiz, direnmeyen ve cok basit bir suctan (karsiliksiz cek yazmis) aranan birini alenen oldurduler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimsel

Hükümete karşı bir protesto yap da bunları tekrar söyleyebilecek misin görelim?
    geçerli bir neden olması lazım
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Yani geçerli bir neden olsa her şey güllük gülistanlık olacak diyorsun. İsterseniz hayat pahalılığı için yapın. Bundan da geçerli sebep olmaz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

abd de yasayan siyahi olsaydim o 4 polise idam cezasi verilene kadar hertarafi yakar yikardim
    Dilek Doğan olayında idam cezası verilmemişti.
    Ama doğru ya biz polise direnen terörist olduğunu tespit etmiştik.
    Mevcut otoriteye direnen teröristtir.

• Abd kendi halkını umursamıyor üzerlerinden tankla geçer yine bastırır sadece imajı zedelenmesin diye uğraşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimsel

Yani geçerli bir neden olsa her şey güllük gülistanlık olacak diyorsun. İsterseniz hayat pahalılığı için yapın. Bundan da geçerli sebep olmaz herhalde.
    benim böyle protestoya katılacak kadar büyük bir tepki vermem için böyle bir adamın polis tarafindan öldürülmesi ve hukumetinde bunu savunması lazım ha yok tepki veriyor ustunede gerekeni yapiyorsa devlet sokaga inmeninde bir manasi yok

gerisi anarşiye girer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Namaste.

Kolay kolay ortalik durulmayacak, simdiye kadar yok elinde bicak, silah vardi, dur ihtarina uymadi diyerek infazlari mesrulastiriyorlardi. Simdi tamamen silahsiz, direnmeyen ve cok basit bir suctan (karsiliksiz cek yazmis) aranan birini alenen oldurduler.

Alıntıları Göster
    Amerikada adam öldür ama vergi kaçırma derler

Burada çok basit görülen işler orada öyle değil demek ki

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:18:11 >
  • Önceki sayfadaki yazım ve üstüne bu. Müthişşşşş.

https://twitter.com/berilbulat/status/1266624154771443712
  • https://mbasic.facebook.com/TheQueenCode/videos/557791991576900/?vh=e

İzleyin uygulamada acinca daha kaliteli goruntu elde ediliyor.

• Twitter’da özellikle denk geliyorum: Sadece Amerikalılar arasında da değil kendini “Çağdaş” atfeden Türkiyelilerde de aynı şeyi gözlemliyorum. “Bir şeye tepki göstermek istiyorsan biraz ses çıkartmalısın”. Temayı anlamışsınızdır.

Ondan sonra biri çıkıp sormak istediğimi sormuş: “bir oto yıkamacıyı yakmışlar, o adamın ne ilgisi vardı?”.

Verilen cevaplarda elle tutulur “hiçbir” argüman yok.

- O, bu sistemde çalışarak bu sistemin kendisini besliyordu.
    - Oranın sahibi ırkçı beyazmış (CIA misin hocam sen bu ne istihbarat)

“Masum”ların eylemi yine “masum”lara zarar vermeye başladıkça meşruiyetini yitirir. “Meşruiyet” boş bir kavram sanılır ama aslında sağduyulara oynayan şey odur.

Her eylemin amacı elbette istediğini elde etmektir.
    Eylemin başarı oranı neyle eşdeğerdir: eylemin “aktifliği” ile.
    Aktifliği ne sağlar: yaşanacak sıradışı olaylar ve insan sayısı.
    İnsan sayısı nasıl artar: ancak insanlar bu eylemin bir parçası olmak isterlerse.

İşte burası bu tür vandal eylemlerle baltalanmış. Amerika’da bir beyaz olsam normalde bu eylemlere destek verirdim. Şimdi bu tür yıkıcı işleri gördüğümde ise vazgeçer, üstüne hükümeti de desteklerim.

Ha provokasyon yok mudur eylemciler arasında? Kesinlikle vardır ama olayın bu denli sistematik olduğunu görünce anlaşılıyor ki pek de bir iki kişinin yaptığı şey değil bu. Baya baya eylemlerini böyle yapmak istiyor bu insanlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amerikanın biraz bu işlerle uğraşması gerekiyor.Adamların askeri ilk defa kendi ülkelerinde görev yapıyor. Buna duyar kasmaya filan gerek yok , daha beter olsunlar.
  • O polis olacak o çocuğunu 20 tane beyaz fetişisti gay zencinin içine atmak lazım.

Ellerine tak kelepçeyi yetmedi mi bir tane de ayağına tak boğazına basarak niye öldürüyorsun herifi?

Sene olmuş 2020 hala siyah beyaz ayrımı yapıyorlar bizde en cahil medeniyeti kendimiz zannederiz.
  • Anlık Minneapolis

--UYARI Django Film sahneleri kan sahneleri içerir---
  • Market yağmalanmasını asla savunamazsınız. Ses getirmek için diyorsan yak, geç. Kendine çıkar sağlarsan iş değişir.

• Ülkeleri diğer ülkeleri yağmalarken ses çıkarmayan hatta pay almak için yalanlarla işgalleri destekleyen varoş zenciler(colin powell,condaliza rice) ile millet susuzluktan geberirken ,tlcde bedava kuponlarla aç köpek gibi ihtiyacı olmayan 45 alışveriş araba dolusu ürünü hüpleten beyazların birbirini boğazlamasını zevkle takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 30 Mayıs 2020; 14:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Cihanda sulh konseyi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.