Şimdi Ara

Amerika'da eylemlerin dozu artıyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
11.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dinlerin de cogu kapitalizme çalışıyor artık

İrkcilik dogru demedim hakli dedim geneli kötü insanlarin hepsine karşı ön yargı olur normaldir

Alıntıları Göster
    Dinler kapitalizme çalışmıyor,sadece bazıları alet ettirmeye çalışıyor.Irkçılık doğru demekle ırkçılık haklı demek benzer ifadeler kardeş,yarın öbürgün sen Abd'ye gitsen birileri deseki bakın bu Türkler şöyle böyle dese ne düşünürsün işte ben bunu kastediyorum.
    Atıyorum senin illaki farklı ırktan bir arkadaşın vardır,bu bile ırkçı olmamak için bir gerekçe yoksa kötülere karşı olalım haklısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danger-gddr -- 28 Mayıs 2020; 13:27:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Edebi yapılan ırkçılık yerinde diyen bir hadsizden, cahilden alacak değilim.

Kafatasçı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Edebi yapılan ırkçılık yerinde diyen bir hadsizden, cahilden alacak değilim.

Kafatasçı.
    Sus ve yaftalamaya devam et

konusacak savin yok bos bos sahsima saldiriyorsun cunku fikirlerim hakli ve senin curutecek donanimin yok

Blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beter olsun içerden yansın namussuzlar, bütün dünyayı yaktılar, en direkt de olsa eziyet etmedikleri insan kalmadı biz de dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

Dinler kapitalizme çalışmıyor,sadece bazıları alet ettirmeye çalışıyor.Irkçılık doğru demekle ırkçılık haklı demek benzer ifadeler kardeş,yarın öbürgün sen Abd'ye gitsen birileri deseki bakın bu Türkler şöyle böyle dese ne düşünürsün işte ben bunu kastediyorum.
    Atıyorum senin illaki farklı ırktan bir arkadaşın vardır,bu bile ırkçı olmamak için bir gerekçe yoksa kötülere karşı olalım haklısın

Alıntıları Göster
    Dostum bak simdi

İrkcilik yanlistir cunku sirf adam senle ayni irk degil diye nefret edersin

Ama zencilerin kültürü ve suc orani yuzunden zencilere kotu gozle bakmak irkcilik degildir hakli bir savunma mekanizmasidir

Sen anneni kiz kardesini rahat rahat zenci gettosuna gonderir misin gondermezsen İRKCİSİN KAFATASCİSİN HÖEEEE sizin mantiginiz bu suan

Ben bu on yargi hakli diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 28 Mayıs 2020; 13:32:31 >

• illa bir şeyler görmek için amerikalara gitmelerine gerek kalmayacak.

çocuklarına torunlarına çok güzel miras bırakacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 28 Mayıs 2020; 13:36:56 >
    Her seferinde nasıl bu kadar farklı anlıyorsun, çok merak ediyorum. Milliyetçiliğin anti-kapitalizm olduğunu, WW2'de kapitalizmin kazandığını söyleyen sensin. Kapitalistlerin böl ve yönet politikası gereği dinciliği veya milliyetçiliği tevşik ederek halkı birbirine düşürdüğü bilinen bir gerçek. Bugün Türkiye'de milliyetçiliği temsil edenlerin global şirketlerin ülkede at koşturmasına nasıl izin verdikleri ortada.

Çocuğum dayak yiyince dayak atanın ırkına bakmak gibi bir aptallıkla uğraşmayacağım elbette. Tarihin seni haklı çıkaracağı yok. Çoktan haksız çıktın haberin yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Her seferinde nasıl bu kadar farklı anlıyorsun, çok merak ediyorum. Milliyetçiliğin anti-kapitalizm olduğunu, WW2'de kapitalizmin kazandığını söyleyen sensin. Kapitalistlerin böl ve yönet politikası gereği dinciliği veya milliyetçiliği tevşik ederek halkı birbirine düşürdüğü bilinen bir gerçek. Bugün Türkiye'de milliyetçiliği temsil edenlerin global şirketlerin ülkede at koşturmasına nasıl izin verdikleri ortada.

Çocuğum dayak yiyince dayak atanın ırkına bakmak gibi bir aptallıkla uğraşmayacağım elbette. Tarihin seni haklı çıkaracağı yok. Çoktan haksız çıktın haberin yok.
    Konumuz amerika amerika orta dogu degil

Amerikadaki avrupadaki politika milliyetciligi bitirmek burdaki irkcilikla ulke bolmek

Milliyetçilik anti kapitalisttir çünkü yahudilerin globalizminin karsisinda duruyor kapitalizmin babası suan Yahudiler

Ben hakliyim sen boyle dusunmesen de cocuklarin torunlarin benim gibi düşünecek ve benim babama dedeme zamaninda onlem almadiklari icin kizdigim gibi sana kizacaklar hümanist hayal aleminde yasayan dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Dostum bak simdi

İrkcilik yanlistir cunku sirf adam senle ayni irk degil diye nefret edersin

Ama zencilerin kültürü ve suc orani yuzunden zencilere kotu gozle bakmak irkcilik degildir hakli bir savunma mekanizmasidir

Sen anneni kiz kardesini rahat rahat zenci gettosuna gonderir misin gondermezsen İRKCİSİN KAFATASCİSİN HÖEEEE sizin mantiginiz bu suan

Ben bu on yargi hakli diyorum

Alıntıları Göster
    Ben göndermem zaten o bahsettiğin bölgelere aklı başında kimse göndermez,bir ülkede suç oranlarının yüksek olduğu birçok mahalle vardır,bunlara ön yargılı olmak tabiki normal bir tepki ancak ben o suç oranlarının yüksek olduğu mahalledeki kişilerin ırkına bakarak bir yargıya varmak yanlıştır diyorum.O mahallenin pis olmasının bir ırkla alakası yok kardeş ben bunu anlatmaya çalışıyorum
    Yoksa ön yargı ve savunma mekanizması konusunda sana katılıyorum

• hamza5806 denen arkadaşın mesajlarına bir baktım, kızdığıma üzülecektim neredeyse

Arkadaşımızın zeka seviyesini anlamak için birkaç mesaj:
    https://forum.donanimhaber.com/sevgilinizin-esinizin-calismasini-istermisiniz--143691305-2#143700343
    https://forum.donanimhaber.com/30-yas-ve-uzeri-evlenmeyenler-ve-evliligi-dusunmeyenler-kulubu--92842872-9#143700275

Bonus olarak da Dünya'yı sermaye ve Yahudiler yönetiyor:
    https://forum.donanimhaber.com/batili-gucler-neden-cine-karsi-onlem-almiyor--143717367#143717367

• quote:

Orijinalden alıntı: danger-gddr

Ben göndermem zaten o bahsettiğin bölgelere aklı başında kimse göndermez,bir ülkede suç oranlarının yüksek olduğu birçok mahalle vardır,bunlara ön yargılı olmak tabiki normal bir tepki ancak ben o suç oranlarının yüksek olduğu mahalledeki kişilerin ırkına bakarak bir yargıya varmak yanlıştır diyorum.O mahallenin pis olmasının bir ırkla alakası yok kardeş ben bunu anlatmaya çalışıyorum
    Yoksa ön yargı ve savunma mekanizması konusunda sana katılıyorum

Alıntıları Göster
    Bende oldugu kanisindayim

Sicilyada mafya kulturu olmasaydi ve bu mafyatik italyanlar abdye gocmeseydi 70 80lerde mafya olur muydu olmaz miydi

İşine nasıl gelirse öyle yorum yapıyorsun. Bilmediğin şeyler hakkında fikir yürütüyorsun. Sana bir tüyo vereyim: Irkçılık yaygınlaşırsa bundan en çok zarar görecek olan ırklar biri Türkler, haberin olsun. Böyle konuşarak bu topraklarda beraber yaşadığımız diğer etnik kökenlere ırkçılık yapma hakkı verdiğini unutma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yıllardır sömürgeciliği sayesinde zenginlik yaşayan avrupa ve amerika,büyük karma ve ironi sonucu artık yıllardır sömürdüğü kıtaların çocukları ile yaşamak zorunda olup , bu melezleşme kültürlerinin ,ekonomilerinin ve en sonundada ülke ve medeniyetlerinin yıkılmasına sebep olacaktır.Çünkü her ne kadar beyaz adama kızsakta, göç edenler, beyaz adamın iş disiplini,kültürel ve tarihsel altyapısı ve bunun getirdiği özgüvene sahip değildirler.Kültürün,disiplinin,altyapın,çalışkanlığın ve iş ahlakın hepsi bir arada değilse medeniyet kuramazsın.

3. dünya ülkeleri ile karışmamış,komünist,sosyalist,göçmenleri ülkesine sokmamış,tarihsel backroundu olan.halkı zorluğa ses çıkarmayan, rusya ve çin gibi sert devletler önümüzdeki 50 yıldan sonra dünya ekonomisine ve politikasına hakim olup, avrupa ,amerika ve ortadoğuyu ucuz iş gücü ve sömürmek için minimum 500 yıl kullanacaktır.

Avrupa ve amerika medeniyetinin minimum 100 yıl daha sürecek süper gücü varken,corona bu hegemonyayı 50 yıl kısaltmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Malvolorne -- 28 Mayıs 2020; 14:28:12 >

• quote:

İşine nasıl gelirse öyle yorum yapıyorsun. Bilmediğin şeyler hakkında fikir yürütüyorsun. Sana bir tüyo vereyim: Irkçılık yaygınlaşırsa bundan en çok zarar görecek olan ırklar biri Türkler, haberin olsun. Böyle konuşarak bu topraklarda beraber yaşadığımız diğer etnik kökenlere ırkçılık yapma hakkı verdiğini unutma.
    Hala bana irkci yaftasi vuruyorsun

10 mesajda anlamadin 11.de de anlamazsin ama gene diyorum

İrkci degilim zencilerin suc orani yuksek bu yuzden beyazlarin onlardan urkmesi normal

Hepsi bu

Yahu arkadaş ırkçısın. Irkçılığın tanımını verip ırkçı değilim diyorsun yahu pes! Git bir sözlüğe filan bak bari.
  • quote:

Yahu arkadaş ırkçısın. Irkçılığın tanımını verip ırkçı değilim diyorsun yahu pes! Git bir sözlüğe filan bak bari.
    Büyük usta der ki senin kim oldugunu senden baska kimse bilemez

Sen buyuk ustada buyuk musun he?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.