Şimdi Ara

**Amerika'da Dil Eğitimi**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amerikada dil eğitimi alan varmı.ben amerikada dil eğitimi almak istiyorum biraz araştırdım ama en iyi bilgiyi giden verir diye düşündüm.varmı içinizde dil eğitimi görmüş yada amerikaya gitmiş birisi? ben 2-3 en fzla 4 hftalık bi dil eğitimi almak istiyorum.yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar

• senin gibi bende merak ediyorum fakat 4 haft az değil mi
  • 4 haftada ne öğrenebilirsinki.9 aylık bir eğitim şart.
  • Ben 4 hafta gittim New York'ta, ingilizcem zaten advanced seviyesindeydi ancak pratik açısından çok şey kattı bana, sen bir şey bilmeden gidersen kursu bırak sokakta,dükkanda bile zorlanırsın derdini anlatırken, hoş gerçi latin ve uzakdoğu asıllı insanlardan daha iyi ingilizce konuşursun ama ingilizce seviyen düşükse önce burada 2-3 aylık bir kursa git, daha sonra Amerikaya gidersen hem gezinin tadını çıkartırsın, 4 haftada yapmadığın şey kalmaz , hemde ingilizceni geliştirirsin.
  • ingilizce seviyem zaten orta seviyeden biraz daha yüksek.9 ay gbi bi eğitim alıcak kadar bütçem olmadığından 4 haftalık yoğun eğitimi düşündüm arkadaşlar. shot2kill senin bu eğitimin uçak bileti pasaport vize gbi ıvır zıvırlar dahil kaç para tuttu? kendinin orada harcadığın para hariç
  • Amerika'da dil eğitimi almak isteyen tüm arkadaşlara ücretsiz olarak yardım edebilirim. Amerika dil okulu fiyatları ve promosyonları hakkında tecrübeliyim ve elimden geldiğince yardımcı olabilirim.

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.