Şimdi Ara

amerika ,cocacola ve işkence (resim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

amerika ,cocacola ve işkence  (resim)

<font size='3'>no comment !</font id='size3'>

.

• photoshop asudh
  • harbiden bu kadar rezil bi photoshopçı görmedim. insan biraz özenir lan. 5 yaşındaki çocuk bile sonradan eklendiğini anlar..
  • [xx(]iğrenç[xx(]
  • iskenceleri zevku-sefana alet etmende ayri bir igrenclik.
  • iğrenç bi PHOTOSHOP ÇALIŞMASI TAMAMEN ACEMİCE
  • en üsteki iºkence gören adam süheyl uygur mu yoksa ?
  • bu fotolar zaten yeterince iğrenç. birde bunları kullanarak bazı emellerinize alet etmeyin. [ban][ban]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by berber</i>
    <br />en üsteki iºkence gören adam süheyl uygur mu yoksa ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

iyisin adamım
  • way bee şimdiye kadar gördüğüm en iyi photoshop çalışması tebrik ederim :)
  • Yuh be yaptığın photoshop a bak photoshop demeye gerek bile yok denmez denemez çünkü
    kesin paint le yapmışındır......
  • O adamın çıktığı kutu resmi hariç diğerleri iğrenç ötesi olmuş.. Fotoşop bu kadar rezil kullanılabilirdi.. Tebreks[ban]
  • harbiden bari forumdan bakıp bu program nasıl kullanılıyor diye bir araştırsaydında böyle s.ç masaydın
  • valla kim yapmış bilmiyorum. email göndermişler. genelde çoğu kişiye gelmiş bu.

çalışma kötü olmuş ama önemli olan verilmek istenen mesaj.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by erte</i>
    <br />valla kim yapmış bilmiyorum. email göndermişler. genelde çoğu kişiye gelmiş bu.

çalışma kötü olmuş ama önemli olan verilmek istenen mesaj.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bence orada verilmeye çalışılan mesaj yıllar önce kola dolabına secde etmiş arap figürüyle verilmişti

Hatırlamayanlar için fotoğrafta; namaz kılan bir arap önünde de dondurma dolabı biçiminde bir cocacola buzdolabı vardı. önce reklamlarda kullanıldı ama tepkilerden sonra reklam kaldırıldı.

• çok fazla özenmemiş doğrudur ama anlatmak istediğini anlayanlar çıkabilir diye düşünmüş.[clvr]
  • su karı varya onu elime bi verseler napacamı biliyorum.......
  • walla topici görünce şok geçirdim..
    bi de yazılnaları görünce ikinci şok geldi yani ...
    bu ne çürümüşlük ne iğrençil dir yaa..
    bu resimleri yapan arkadaş ne düşünüyordu acaba neydi amacın yani zaten iğrenç olna bu resimleri bi de daha da iğrençleştirmenin ne gibi faydası war anlamıyorum..
    yani hiç mi için acımadı hiç mi tiksinmedin bu resimlere bakarken photoshop da zoom yaparken anlamıyorum..
    tek kelimeyle iğrenç...
    bi de benim için en üzücü yanı bu topicin buraya yazılan cevaplar oldu..
    neymiş efendim çok iğrenç bi photoshop çalışmasıymış forumda biraz gezinseymiş öğrenseymiş
    ne yani photoshop efektini güzel yapsaymış alkışlayacakmıydınız arkadaı
    aferim mi diyecektiniz..
    bu rezilliğe sizde mi katılacaktınız..
    bence bu forumda açılmış en iğrenç topic ve insanlığını kaybettiğinden şüphe etmeme neden olan cevaplar
    yazık...

• sanki yukarıdaki işkenceleri yapan o kişi.
    resimler çok iğrenç doğru ama ne yapmak gerekiyo. öyle tv karşısına oturup popstar izleyerek onların acısına ortak mı oluyosun ? eleman en azından kendince elinden geleni yapmış . düşüncelerini ifade etmiş.

peki ya biz ?
    sadece izle. sadece tiksin. aman efendim bu fotoğraflar çok iğrenç . nasıl zoom yaptın .nasıl tiksinmedin.

işte önemli olan da o zaten ,her nekadar da iğrenç olsa her ne kadar tiksinse de böyle bişeyi yapabilmiş.

forumda açılan en iğrenç topic budur doğrudur ama ne yazık ki bu gerçekleri değiştirmiyo.
    ve senin gibilerinin sadece bunları düşenebilmesi , çok yazık ...
  • bu iğrenç resimlere coco cola resmi eklemenın ne gıbı faydası olur acaba ordakı kardeslerımıze..
    açıklayabilirmisin..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.