Şimdi Ara

Amerika Apple Store'da iPhone Değişim[HİZMET BÖYLE OLUR] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
3
Favori
10.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burda hem 2 katı ücret ödüyorsun hemde hizmet alamıyorsun paranla rezil olduğun an bu an oluyo işte..
  • Benim abimde tuvalete düşürmüş ABD'de telefonu. Almış deliğinden gitmiş apple store'a. Yenisini vermişler hemen. Bir daha olursa değişim 200 dolar ama demişler sadece yeni telefonu verirken :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_rain

Benim abimde tuvalete düşürmüş ABD'de telefonu. Almış deliğinden gitmiş apple store'a. Yenisini vermişler hemen. Bir daha olursa değişim 200 dolar ama demişler sadece yeni telefonu verirken :)

neyse alabilmiş kaçmamış delikten
  • steve türkiye ye store açmadan göçüp gitti ya. iki elim yakasında. 25 gün oldu benim telefondan ses yok daha
  • Amerika da telefonu adamın elinden kapıp tamir etsinler.Bizde genpa nın peşinde sürünelim.Adalet mı bu?
  • Apple Store farkı... Hemen kıssadan bir örnek vereyim...

İPAD 2 ' içinde ÖLÜ PİXEL VE TOZ PARÇACIĞI MEVCUT....

Bilkom'un raporunda yazanlar ; HİÇ BİR TOZ PARÇAÇACIĞI GÖZÜKMEMEKTE VE ÖLÜ PİXEL KULLANIMI ETKİLEMEMEKTE...KULLANICIYI RAHATSIZ EDEN BİR DURUM OLMADIĞI İÇİN DEĞİŞİM VEYA PARA TALEBİ REDDEDİLMİŞTİR !

Yorum sizin ; Aradaki müşteri hizmeti ve hizmet mentalitesinin farkı...Ulan Bilkom , kullanıcı olarak rahatsız olduğum için sana gönderiyorum ben zaten cihazı bu ne gereksiz bir servis raporu böyle
  • Harbi fırsatlar ülkesi anasını satiyim
  • bende alali 2-3 hafda olmustu , cok sinir benimde ses tuslarinda sorun vardi , aradim apple servisini 2 saat adam yardimci olmaya calisti sunu yap bunu yap olmadi , dedi o zaman teleonu almaya gelecegiz sana 3 gün sonra yenisi gelecek , tamam dedim 3 gün sonra yenisi geldi ama eger 70 euro ödeseydim ilk önce yenisi gelecekti eskisini yeni geldikten sonra almaya geleceklerdi servisi super.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Verdikleri telefon unlock mu acaba? Yeni
    Bir pasaport kaydi da gerekecek haliyle.

hocam yeni sıfır cihaz diyoruz yaa pasaport dediğin nedir ki
  • Ne zaman gelecek buraya Apple Store ya.
  • acaba babanın cihazı jb li olsaydı ne olurdu merak ediyorum
  • Anlayış farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESSAH !

acaba babanın cihazı jb li olsaydı ne olurdu merak ediyorum

Ben cihazimi jbli gonderdim
    Ve burda elektironik marketlerinde jbli tanitiyolar reklam tanitimi yani
  • Medeniyet denen şey bu olsa gerek :)
  • Beyler banada yardım edinBabamda 3GS var telefon durduk yere kapanıyor(şarj yüzdesi %75 iken).Açılması için ya PC'ye bağlamak zorundayız ya prize takmak durumundayız.Vodafone Red Team'den geldiler telefonu aldılar.Arıza olarakta telefonun kapanıp bir daha açılmaması açılması içinde PC'ye ya da prize takmamız gerektiğini belirttik.Teleservice arızayı okumamış olacak ki müşterinin belirttiği arıza gözlenmemiştir diye yazmış.İşin komiğide telefonun ayarlarına bakılmış ve şarj edildikten sonra açılmıştır yazmaları.Şarj açıldıktan sonra açıldığını bizde söylemiştik o kadar.Benim diyeceğim 3 gün sonra Roma'ya gidiyorum,telefonu Roma'daki Apple Store'a götürüp arızasını söylesem değişme olasılığı varmıdır?Yoksa babama iPhone 4S almak zorunda kalacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

benim Vodafone' dan aldigim iPhone4 bozuldu sadece 7008' i aradim, kirmizi alfaromeo ile adamlar geldi, gecici iphone 3S verdiler (o an ellerinde o kaldigi icin), 1e 1 yedeklediler, bana imei numarasini verdiler, birkacgun icinde yeni telefonumu evime kadar getirdiler, yedekten geri yuklediler, ve bu benim basima 2 kere geldi 2 sindede 0 telefon ile degisti ve benim yapmam gereken sadece ucretsiz olarak 7008' i armak idi. Al sana hizmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ah su turkiye de bir Apple Store açılsa bak neler neler olacakta nerdeeee
  • Vay bee...
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

benim Vodafone' dan aldigim iPhone4 bozuldu sadece 7008' i aradim, kirmizi alfaromeo ile adamlar geldi, gecici iphone 3S verdiler (o an ellerinde o kaldigi icin), 1e 1 yedeklediler, bana imei numarasini verdiler, birkacgun icinde yeni telefonumu evime kadar getirdiler, yedekten geri yuklediler, ve bu benim basima 2 kere geldi 2 sindede 0 telefon ile degisti ve benim yapmam gereken sadece ucretsiz olarak 7008' i armak idi. Al sana hizmet.

Neyini anlamadın? Öve öve bitirmiyorlar, yok Apple Store söyle, yok Amerika başka v.s. Bana Türkiye'de verilen hizmet (Satış sonrası destek) Amerikadakinden daha güzel. Onu anlattım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Neyini anlamadın? Öve öve bitirmiyorlar, yok Apple Store söyle, yok Amerika başka v.s. Bana Türkiye'de verilen hizmet (Satış sonrası destek) Amerikadakinden daha güzel. Onu anlattım.

Anlamadim degil sasirdim kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.