Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.780
Cevap
79
Favori
116.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama şurası gerçek ETS2 den daha kaliteli ve zevkli.. ETS de de Trakya ve İstanbul'u bekliyoruz bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: talihligen

Ama şurası gerçek ETS2 den daha kaliteli ve zevkli.. ETS de de Trakya ve İstanbul'u bekliyoruz bakalım..
    sus öyle deme troller görüp doluşacak oyuna
  • ATS mp güncellemesi gelmiş giriliyor
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 22 Haziran 2019; 10:40:47 >
  • UTAH geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

UTAH geliyor

Bunlar iyice işin suyunu çıkarttı nedir bu dlc politikası oyunu sevmesem dümdüz gideceğim burada

Daha Washington çıkalı 1 ay olmamış herifler yeni harita için duyuru yapıyor,yahu insanlar Ats'de tır istiyor tır

Yeter artık haritadan ziyade bu oyun için öncelikleri kesinlikle tır olmalıyken gelmişler Utah duyuruyorlar

Tır getirmedikleri müddetçe dlc almayacağım bunların oyuncuları umursadıkları yok sanırım,iyi hoş harita yapıyorsunuz tamam da yahu Mexico-Oregon-Washington varken bizleri 3-5 tane tıra mecbur bırakıyorsun

En az 5 tane daha farklı tır eklemeleri lazım sıktı artık

• Utah geliyormuş. Ücretsiz olursa çok iyi olur, base map daha bütün görünür. Zaten Nevada ve Arizona'nın komşusu. ABD eyaletlerini 50'ye tamamlayacaklar ama sadece 3 eyalet ana oyunla geliyor. Base map'te en azından 7 tane falan eyalet olmalı. Bu harita DLC'lerinin de iyice suyu çıktı.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Tırlar önemli ama haritalar kadar önemli değil bence.Navistar firmasıyla görüşmüşlerdi ama gelme durumu ne olur bilemiyorum.
    5 farklı tip tır yeterli ama şu harita olayında yılda 4-5 harita şeklinde ilerlemeliler en azından ve bunların ya ücretsiz olması yada ucuz olması gerekir.51 eyaletten Alaska ve Hawaii yi çıkarttığımızda kalan 49 eyaletten 6 sı var şu an.43 ü için acele edilmeli.Tahminimce ETS 2 yi 1-2 sene içinde geliştirmeyi kesip ATSye yoğunlaşırlar ve Amerikanın doğu eyaletlerinde batı eyaletlerinde olduğu gibi çok fazla coğrafi özellik yok.Yani çoğu alan düz veya orman.Bu da hızlanacakları anlamına geliyor.
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    ben seviyorum ats yi alırım yine de haritayı
  • ets'nin artık son karadeniz dlcsinden sonra geliştirilmesi yavaşlatılmalı bütün gücü ats ye vermeliler
  • Yani Karedenizden sonra İber dlcsini Promods ekibini finanse ederek çıkartabilirler.Promodstaki İspanyanın bir kısmı var ve kalitesi yeterli.Diğer yerleride bu ekibe bırakmalılar yenileme işi vs.Zaten Almanya yenilemesinde Promodstan çok yararlanmışlar.

ATS şu an bile o atmosferiyle daha çok zevk veriyor.Amerikan tırlarının olayı çok farklı.Belki de bununda etkisi vardır.Tabi ilk çıkan eyaletlerle son çıkanlar arasında kalite farkı olsada ETS 2'den çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Tırlar önemli ama haritalar kadar önemli değil bence.Navistar firmasıyla görüşmüşlerdi ama gelme durumu ne olur bilemiyorum.
    5 farklı tip tır yeterli ama şu harita olayında yılda 4-5 harita şeklinde ilerlemeliler en azından ve bunların ya ücretsiz olması yada ucuz olması gerekir.51 eyaletten Alaska ve Hawaii yi çıkarttığımızda kalan 49 eyaletten 6 sı var şu an.43 ü için acele edilmeli.Tahminimce ETS 2 yi 1-2 sene içinde geliştirmeyi kesip ATSye yoğunlaşırlar ve Amerikanın doğu eyaletlerinde batı eyaletlerinde olduğu gibi çok fazla coğrafi özellik yok.Yani çoğu alan düz veya orman.Bu da hızlanacakları anlamına geliyor.
    Haritalar kadar tabi ki önemli değil fakat böylesine büyük ölçeklemeye sahip haritaya 4-5 tane tır şaka gibi hocam kusura bakmayın

Kaç sene oldu çıkalı halen tır bekliyoruz,oyunu sevmesem eleştirmem bu arada

Zoruma gidiyor sadece halen aynı tırları görmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Temmuz 2019; 2:2:25 >

• ats'den aldığım oyun hazzını ets2'den alamıyorum, alamadım da hiçbir zaman. bunun sebebini sorgularken sanırım cevabını buldum. her ne kadar ben de bir çok arkadaşın ats'deki tırlar konusundaki fikirlerine katılsam da yine de ets2'den kendisini yegane ayıran özelliği yine amerikan tırları. ciddi manâda amerikan tırları ile yolculuk etmek bana çok daha keyif verici gelmektedir. keşke ets2'de de o tırları kullanabilsek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tatlı oyun
    .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu oyunda tırdan inip yayan gezme olsa, bir de karakter özelleştirme, yemek yeme, otele girme filan olsa.
    Tır kirlense yıkasak filan. Farming simulator'den örnek alıp ekleyebilecekleri çok şey var ama haritadan başka bir şey yapmıyorlar. Bomboş insansız şehirler. 80'li yılların Amerikası gibi görünüyor.
    Yine de güzel mi güzel. Oynuyorum ama yeni dorseler çıkmasaydı oynamazdım. Çünkü hep aynı tır sıkıyor cidden.
  • American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Washington aldım, her zaman olduğu gibi her eyalet süper, ETS bu oyunun eline asla su dökemez. ETS DLC'leri gerçekten para israfı bence gelen yerler birbirleriyle hep aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 7 Temmuz 2019; 14:42:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Haritalar kadar tabi ki önemli değil fakat böylesine büyük ölçeklemeye sahip haritaya 4-5 tane tır şaka gibi hocam kusura bakmayın

Kaç sene oldu çıkalı halen tır bekliyoruz,oyunu sevmesem eleştirmem bu arada

Zoruma gidiyor sadece halen aynı tırları görmek

Alıntıları Göster
    Öyle ama belli başlı ikon tırlar da var.Mesela W900 gibi bir tır var.Yine Volvoyuda eklediler güzel oldu.Eksik markalardan en önemli olan Freightliner yok Amerikada çok tutulan bir marka olarak.Mod kullanırsanız yinede zevk alırsınız oyundan hocam.Çünkü bazı modlar gerçekten çok iyi.Mesela ETS 2'de çıkmış olan MAN TGX Euro 6 yerine madsterin yapmış olduğu MAN çok daha gerçekçi.ATSde de bu durum geçerli olabilir.

ATS ilk çıktığı zaman 2 farklı tır olunca bende soğumuştum ve açmak istememiştim ama şimdi yinede hem harita konusunda hemde tır konusunda idare eder seviyeye ulaştı.Birkaç harita DLCsi sonunda bayağı bir fark olacak.ETS 2'den oyuncuda çalacaktır bu oyun.ETS 2 nin ilk çıktığı zamanıda unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 9 Temmuz 2019; 1:36:32 >

• Haftalık konvoyları olan lojistiğimize katılmak isteyenleri bekleriz
    https://discordapp.com/invite/hntCnws

• Arkadaşlar pc format attım. Formattan önce savegame yedeklerini almıştım. Şimdi bunu tekrar savegame'e koysam çalışır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

Arkadaşlar pc format attım. Formattan önce savegame yedeklerini almıştım. Şimdi bunu tekrar savegame'e koysam çalışır mı?
    çalışır
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.