Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

http://blog.scssoft.com/2018/11/volvo-vnl-coming-to-american-truck.html?fbclid=IwAR2tUEQ_VwqHSiJeb4V6WGdQk21gao05PXn8TE7LgXyxwR_ZFdiiqglikmw

Yeni tır geliyor ücretsiz.
    geldi ya dostum yukarda paylaştım

• Hayret ücretsiz gelmiş birde yeni tır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    normaldir zaten 2 tır vardı ve oyuncu sayışı azdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

geldi ya dostum yukarda paylaştım

Alıntıları Göster
    Pardon hocam görmedim mesajı
  • Yeni araba geldiğini şimdi öğrendim, Oysa 2 gündür mod yüklemiş bununla uğraşırken farketmemişim yüklediğim araç modunun motor sesini değiştirmek istiyorum lakin scs uzantılı dosyaları nasıl açıyorduk ya ben unuttum yada farklı bir uygulama kullanılıyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

İndirdiğim mod MAN araç modu aracın sesi çamaşır makinası gibi ben orjinal MAN sesi istiyorum.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    https://eurotrucksimulator2.com/mod_tools_archived.php
  • Gönül ister ki her çekici gelsin ama bu işler sanıldığı kadar kolay değil. Volvo'nun çok gecikmesi de lisans yüzünden. Lisans almak da tek başına yetmiyor üretici firmaya sürekli projenizi sunmak zorundasınız. Üretici firma en ufak şeyi sorun edip izin vermeyebilir de. Aralarında neler geçti kesin olarak bilemiyoruz. Sonuçta SCS'nin bu işten herhangi bir çıkarı yok, aksine bu kadar gecikmesi ATS'nin imajını olumsuz etkiledi. Mantıklı düşünürsek kasıtlı olarak geç getirmeleri mümkün değil yani. Bu mesajım da SCS'yi desteklemek vb. için değildir, doğru bilgilendirme içindir.
  • Bilgi için teşekkür ederim,lakin anlatmak istediğim indirdiğimiz modlarda scs uzantılı onu nasıl açacağımı unutmuşum (sanırım yaşlanıyorum. ) scs uzantılı mod dosyalarını açmak için winrar yeterli.

Haklısınız mercedes zamanı yaşananları hatırlıyoruz fakat scs'nin kabahati bunları görememesi ki üstelik bunları yaşarken dönüp oyunseverlere haber vermeleri sıkıntı herşey kesinleşir o zaman haber verirsin veya ats'yi çıkaracaksın 2 araba ile gelmeyeceksin aldığımdan beri kalıyor,bomboş bu ara şu aya yolculuk hikayesine kafayı taktım burada yol uzun o bahane ile oynuyorum herkeste öylemi bilemiyorum bende ets2 çok daha stabil onboart ile oynadığım için ikisininde ayarları birebir aynı ats'de ön tampon kamerasınından ancak oynayabiliyorum üstelik trafiği sıfırladım benden başka yolda araç yok,ets2 de aracı rahatlıkla kullanabildiğim gibi trafiğide konsoldan artırdım.

• bkaakco kullanıcısına yanıt
    Hocam Swift kullanıyormuşsun, korkutma beni.
  • American Truck Simulator - Special Transport DLC çıktı 12 tl volvoyla çekelim bakalım uzun ve ağır yükleri
    https://store.steampowered.com/app/962750/American_Truck_Simulator__Special_Transport/

EKLEME: ilk yükümüz evdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Kasım 2018; 8:6:35 >

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Swift derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. Görselde tek kullandığım mod Peterbilt 567.https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1410475763

Ekleme: Tamam anladım, çekici üzerindeki marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 8 Kasım 2018; 15:49:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Swift derken tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım. Görselde tek kullandığım mod Peterbilt 567.https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1410475763

Ekleme: Tamam anladım, çekici üzerindeki marka.
    Swift Amerika'da, Waberer's Avrupa'da kazaları ile ünlü lojistik firmaları. Baktım aynadan Swift yazısın gördüm, ufak bir takılayım dedim.

• Yeni tır + Oregon = Deli dehşet keyifli sürüşler.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Winrar mod dosyalarını açabilir. Ancak oyunun kendi .scs dosyasını açmak için dediğim program gerekiyor. ATS çekicilerini ETS2'ye aktarırken kullanmıştım
  • SonSamsunlu kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız,bahsettiğiniz program özellikle base.scs dosyası için elzem benim açamadığım mod dosyalarıydı epeydir uğraşıyordum neyse onuda tekrar bulmuş oldum.
  • Ets var bende alınır mı acaba değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Ets var bende alınır mı acaba değer mi
    ets2 den çok daha güzel grafikleri var artı fizikler daha iyi ama online kalabalık isterim dersen o yok
  • Güzelim potansiyele baktıkça üzülüyorum ya

Scs'in tam anlamıyla üvey evladı,minimum 5-6 tane daha tır modeli eklenseydi tadından yenilmezdi

Oregon gibi güzel bir haritaya yazık oluyor,çünkü diğer taraftan Ets'de Baltic haritasına bakıyorsun dümdüz

Tek isteğim yaşlanmadan şu oyunda farklı modeller görmek

Gerçi işin dlc tarafı korkutmuyor desem yalan olur,malumunuz Volvo Vnl "dlc" olarak geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 3 Aralık 2018; 0:37:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Güzelim potansiyele baktıkça üzülüyorum ya

Scs'in tam anlamıyla üvey evladı,minimum 5-6 tane daha tır modeli eklenseydi tadından yenilmezdi

Oregon gibi güzel bir haritaya yazık oluyor,çünkü diğer taraftan Ets'de Baltic haritasına bakıyorsun dümdüz

Tek isteğim yaşlanmadan şu oyunda farklı modeller görmek

Gerçi işin dlc tarafı korkutmuyor desem yalan olur,malumunuz Volvo Vnl "dlc" olarak geldi...
    Volvo bedava güncelleme ile geldi yanlışın var
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Bedava fakat dlc olarak eklendi diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 3 Aralık 2018; 2:16:37 >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.