Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.783
Cevap
79
Favori
116.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet normal 4k, 2160p. Takılma arada bir olursa o kadar kafaya takmazdim, sürekli oluyorsa kötü tabi. Ölçeklendirme %400 ise onu düşürüp öyle deneyin bir de. Ats ile ets2 arasında pek bir fark göremedim, rx 570 kullanıyorum aynı şekilde çalışıyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Valla hocam düşürdüm yine oluyor ama dediğim gibi uzun süre olmuyor bazı oyunlarımda ise oynanmayacak seviyeye geliyor. Sebebi çözemedim işlemci anakart değiştim. Sıra ekran kartına geliyor.

• Oyun indirimdeyken almayı düşünüyorum New Mexico paketini tavsiye eder misiniz 30 liraya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Oyun indirimdeyken almayı düşünüyorum New Mexico paketini tavsiye eder misiniz 30 liraya değer mi?

Ben çıktığı gün almıştım paketi gerçekten değer, kanyonlar vs. çok güzel yapılmış hem optimizasyon sorunu da yok yeni bölgelerde baya değişik güzel harita tasarımı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Oyun indirimdeyken almayı düşünüyorum New Mexico paketini tavsiye eder misiniz 30 liraya değer mi?

Ben çıktığı gün almıştım paketi gerçekten değer, kanyonlar vs. çok güzel yapılmış hem optimizasyon sorunu da yok yeni bölgelerde baya değişik güzel harita tasarımı.

Valla aldım bende zaten. Ama şöyle bir sorun var multiplayer oynamak istiyorum sürüm uyuşmuyor eski bir sürüm istiyor biliyor musunuz acaba nasıl yapabilirim?
  • quote:

quote:

quote:

Valla aldım bende zaten. Ama şöyle bir sorun var multiplayer oynamak istiyorum sürüm uyuşmuyor eski bir sürüm istiyor biliyor musunuz acaba nasıl yapabilirim?

ATS'yi multi oynamadım genelde kalabalık oluşundan ETS'yi multi oynuyorum ama oyunun özellikler ordan güncellemeler kısmından önceki sürümlerine geri alınabiliyor diye biliyorum ETS'de de oluyordu bu tarz bi sıkıntı çünkü önceki versiyona alıyorduk.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ATS'yi multi oynamadım genelde kalabalık oluşundan ETS'yi multi oynuyorum ama oyunun özellikler ordan güncellemeler kısmından önceki sürümlerine geri alınabiliyor diye biliyorum ETS'de de oluyordu bu tarz bi sıkıntı çünkü önceki versiyona alıyorduk.

Çok teşekkür ederim deneyeceğim bu akşam.

• şöyle karlı zorlu bir harita gelse keşke.
  • steam versiyonuna dışarıdan mod yükleyemiyor muyuz?
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    Yükleyebilirsiniz
  • ETS de var ATS ' de hangisine DLC alsam, hangisini oynasam bilemedim.
  • Benim emektar laptopun sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir bununla ats oynayabilir miyim?

işletim sistemi: Win7 home basic 64 bit

işlemci : intel core i3 cpu M370 @ 2.40GHz ( 4 CPUs )

Bellek : 3072 MB Ram

Directx sürümü : DirectX 11

Ekran : AMD Radeon HD 6370M

Ekran Belleği : 1742 MB

• Oynanmaz. İsterseniz indirip kendiniz deneyin bütün grafikleri kapatarak yine de özellikler çok düşük.

Öyle yapayım bakalım.

Ets2 için de zor gözüküyordu indirdim sorunsuz oynayabiliyorum fakat arada tamamen donup kalıyor laptopu kapatıp açınca düzeliyor. Araştırdım oyun orjinal olsun/olmasın aynı sorunu yaşayanlar varmış

• Ets2 oynayabiliyor musunuz? O zaman bu da oynanir hemen hemen aynı oyunlar zaten

Evet ets2 grafik ayarlarını normal yaptım rahat oynanabiliyor. Lakin arada pc aniden donup kalıyor kapatıp açana kadar düzelmiyor oyundan mı kaynaklı yoksa benim laptoptan mı bilemedim

• Çok isiniyorsa ondan kapanıyor olabilir. Hw monitör ile bakabilirsiniz

• Oyunu steam üzerinden indirdim. Ancak map'te sadece California ve Nevada eyaletleri var. Diğer eyaletlerin hepsi dlc ile mi satılıyor?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Geri kalanı yok bildiğim kadarıyla new mexico en son çıkmış. Zaten çekici sayısı az bide 3-4 eyalet koymuşlar...
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.