Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 paket sigara parası, birine her hafta veriyorsunuz diğerine ayda yılda bir kere Üstelik hiç bitmiyor hep sizinle kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

bide oyunun fiyatı var 50 liraydı ilk çıktığında galiba onuda ekleyelim

buna benzer bir uygulamayı büyük firmalar yapsa durum nasıl olurdu acaba.

mesela fifada her lig için ayrı ücret isteseler falan.

fifa her sene aynı oyunu 250 liradan satınca bir şey yok, ama scs 30 liradan dlc satınca ouvv.

bedava arizona dlc si, peterbilt kamyon verdiler, harita ölçeğini büyüttüler. daha ne istiyorsunuz?
  • normalde bu dlc 'ler 7-8 dolar da türkiye de kur farkından mı böyle uçuyor fiyatlar yoksa başkaları içinde pahalı mı böyle?

ben dlc 'lere 7,75 'ten fazla verdiğimi hatırlamam ets'de sanırım bunda da kış indirimlerini bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

normalde bu dlc 'ler 7-8 dolar da türkiye de kur farkından mı böyle uçuyor fiyatlar yoksa başkaları içinde pahalı mı böyle?

ben dlc 'lere 7,75 'ten fazla verdiğimi hatırlamam ets'de sanırım bunda da kış indirimlerini bekleyeceğim.

New Mexico dlc'si 12 $ normalde, yani aslında bize ucuza geliyor dlc'ler. Güncel kurdan hesaplasalar çok daha pahalıya alacağız.
  • Banzai! kullanıcısına yanıt
    ATS'ye 300 lira veririm yeterki her şeyi parayla satmasın.

arizonayı vermelerinin sebebi oyun ilk çıktığında beklenen satış başarısını yakalamadı.

harita ölçeğini büyütmelerinin nedeni yeni eyaletin beklenenden geç kalması.

bedava tır vermelerinin nedeni oyundaki tır sayısını herkesin eleştirmesi.

SCS hiç bir şeyi babasının hayrına yapmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

1 paket sigara parası, birine her hafta veriyorsunuz diğerine ayda yılda bir kere Üstelik hiç bitmiyor hep sizinle kalıyor.

adamlar oyunu tasarlamak için hayatlarını veriyolar, kesinlikle hak ediyolar :)
  • Bu oyun hala daha hüsran. ETS 2 etmez, harita boş yetersiz. Çekiciler yetersiz, savunma tezleri ise daha da saçma. Kısacası bu oyun uzun soluklu olmayacak o belli. Şimdiden fişini çekip, ETS 2 ye yüklenseler daha çok kazırlar. Zaten hala daha oradan kazanıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Çekici konusu SCS'nin elinde değil, lisans denen bir şey var, anlayışla karşılarım da harita konusunda biraz daha hızlı ve cömert olmaları gerekiyor. Ayrıca Sisl'in verdiği bilgilere göre New Mexico SCS'yi optimize yönünden çok zorlamış. Gecikmenin en büyük nedeni bu sanırım. Ama bir yerde de iyi olmuş, ciddi bir akıcılık artışı var.

Lisans denen bir şey yok arkadaşım. Hatırlarsan ETS 2 de Mercedes , Majestic olarak geçiyordu. Bunun gibi adını değiştirdiği meseleler vardı. Adamlar istese yapardı. Kimse bu konuda maval okumasın.
  • Peki, Majestic'in tam 2,5 sene sonra Mercedes-Benz olarak değiştiğini biliyor musunuz? Volvo, Daf ve Iveco da başlangıçta lisanssızdı, dediğiniz gibi lisans işi önemsiz olsa böyle bir şey yapmazlardı. Yani bu işler 2 günde olmuyor. Ayrıca Renault Range T hazırken(Geçen yıl görseli paylaşıldı.) neden yayınlamadılar, keyifleri mi öyle istedi sizce? Bence karşıdakini suçlamadan önce biraz düşünmek gerekir. Ben işi biliyorum deyip işin hukuki ve firmasal boyutunu aydınlatırsanız seviniriz, aksi halde bu tür söylemlerin bir önemi yok. Yoksa herkes kafasına göre yazar, bundan kolay bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 16 Kasım 2017; 14:30:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Ben keyifleri istemiyorcuyum. Renault Range T içinden ufak, dışından ufak değişiklik yaparsın başka kamyonun motor sesini koyar sürersin piyasaya. Renault da bişi yapamaz. Bence SCS artık paraya doydu, kesinlikle eskisi gibi aç bir firma değil.
  • Bu bakış açınsına göre değişir,ben lisanslı orijinal olmasını önemserim,sizin için farketmiyorsa bir dolu mod var,istediğiniz marka,model,renk kullanabilirsiniz sınır yok,Scs hakkında %100 haklısınız yola çıkarken söylemleri farklıydı bunu bir çok şekilde dile getirdim,(scs forumlarında,blog'da kimse tınlamadı hatta ets2 konusunda dahi birlikte hareket edelim olmadı,herkes fiyat politikasından şikayet etti ama gidip satın alınca söylenecek laf kalmadı.
  • Şöyle bir video çekmiştim, merak eden varsa baksın, nedir ne değildir yeni DLC

Bu da yeni gelen başarımlardan birisi için; Ormandaki Kestirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassin2016 -- 16 Kasım 2017; 23:30:41 >

• yeni pack güzel olmuş,kasmıyorda
  • Steam'den satın aldım, multiplayer nasıl oynayacağımı çözemedim ama yardımcı olacak var mı?
  • Görevler görünmüyor. ETS 2 de ki çözümü uyguladıgımda da görünmüyor. yardımcı olabilecek var mı ?

Düzeltme; Kredi çektim düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 29 Kasım 2017; 14:38:1 >
  • arkadaşlar takılma sorunu bunda da var mı ets2 felaket takılıyor bende
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    1080ti hocam

• ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    1080ti gibi bir kartla hiç sorun olmaması lazım, 980 ile 4k'da rahatça oynayanlar var. Multiplayer oynarken mi sorun oluyor, oyuncu sayısının yığılma yaptığı yerlerde herkesin oyunu takılıyor çünkü

• isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    4k dediğiniz %400 kısmı değil sanırım. normal çözünürlük 4k diyorsunuz.

hocam benim sorunum zaten 1080p de oynasım 2k da oynasam grafikleri düşürsemde takılma oluyor. Bir türlü anlayamadım bazen o kadar sık oluyordu insanın oynayası kaçıyor bazen 1 2 kere ancak oluyor.

Hayır hocam normal oyun oynarken oluyor. Single Player.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.