Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam birleştirme konusu güzel bir fikir. Fakat şu haliyle olmaz. Daha getirmeleri gereken bir sürü map var. Amerika dışında oyuna Kanada bölgesi falanda eklenebilir. Keza Meksika öyle. Coğrafyam çok iyi değil fakat gidilebilecek güzel ülkeler falan varsa komşu bunlarda eklenebilir. Aslında geliştirme konusunda ETS ile birleştirmelerine bile gerek kalmadan çok malzeme var. Zaten Amerikanın kendisi bile başlı başına yeter ama adamlar gördüğüm kadarıyla ATS'ye biraz üvey evlat muamelesi yapıyorlar. Potansiyel çok çok fazla fakat kullanan yok. Adamların dini imanı varsası yoksası boya badana ile mikro ödeme şeklinde para kırmak.
  • Bir de ATS ye kabin aksesuarı nasıl ekleriz. Oyun orjinal steamden.Ets de kullanıyorum.Ama bunda paket falan da göremedim satın alayım.Tirda çıkmıyor.Hey allahım kafayı yiyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    hocam öyle birşey olması için aradan yıllar geçer şirket bu hızla çalışırsa.

ATS amerikanın batısından başladı. en doğudaki eyaletlere kadar yapacaklarda ingiltereden amerikaya gemi gelecekte. yaşım 24 heralde benim çocuklar anca görür
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Hocam yolu uzatir bati kismina getirirler isterlerse gemiyle de iste yapmazlar

• Ufak bi güncelleme gelmiş sanırım aracın on camında mavi bi zamazingo var artık,ne işe yarıyorsa.Aracın içinden görünüyor ama dışından bakınca yok ortada

• Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    ağırlık istasyonlarına girmen gerekiyosa kırmızı ışık yanıp sesli uyarı verir gerekmiyosa yeşil verir
  • artık bu oyuna ağırlık vermeleri lazım.Yeter la ets2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ufak bi güncelleme gelmiş sanırım aracın on camında mavi bi zamazingo var artık,ne işe yarıyorsa.Aracın içinden görünüyor ama dışından bakınca yok ortada

Yağmur sensörü galiba o...
  • Arkadaşlar bu Kenworth W900'un 625'liği hangi galeride, 3 kenworth galerisini de kesfettim ama hicbirinde yok. bu arada daha yeni seviyeyi 20 ledim, oyun da orijinal.

• erol coşkun kullanıcısına yanıt
    hayır
  • New Mexico dlcsi ne zaman çıkacağı belli oldu mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: erol coşkun

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ufak bi güncelleme gelmiş sanırım aracın on camında mavi bi zamazingo var artık,ne işe yarıyorsa.Aracın içinden görünüyor ama dışından bakınca yok ortada

Yağmur sensörü galiba o...

Kantar uyarısı o.
  • American Truck Simulator - Heavy Cargo Pack DLC

Steam satışta !
  • ets 2 multisi artık oynanmiyacak duzeyde troll var.ve adminler ilgilenmeyi birakmişlar diye bir duyum aldım.ats ye geçiş yaptık biz takımca.ve grafik olarak cok daha guzel ats.sizleride bekliyoruz arkadaşlar.ets nin cılkı cıktı.
  • Zaten ATS ETSye kalite olarak fark atar da işte biraz oyuncu artsa çok iyi olur, tabi ets gibi aşırı dolsun demiyorum :)
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    Ortalama bir fiyat koyarlarsa olur. Etsyi 9 liradan sattilar, ortalik trol doldu. Adminler yine isini yapiyor ama her zaman oyunda degiller. Nobet sistemi falan getirilmeli bu sayede oyunda surekli online admin olmali. Zaten bakilacak tek yer duisburg calais arasi. Diger yerler yogun degil. Oraya nobetlese iki - uc admin surekli online olarak baksa olur bu is. Kopru kavsagi, servis ve tren yolu ve oranin yakinindaki benzinlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Zaten ATS ETSye kalite olarak fark atar da işte biraz oyuncu artsa çok iyi olur, tabi ets gibi aşırı dolsun demiyorum :)

ya harita zaten kucuk.500 600 kisi olsa yeter.bende istemem 3500 kisi.aksamlari 100 tır filan oluyor.yine yollarda tır goruyorsun.
  • şu sıralar cevap alamadığım bi soru bu ats nin ne eksiği var insanlar mp girmiyor oyunda 4k kişi varken hepsinin single oynayıp mpye 100 kişi girmesi çok anlamsız :(
  • prodiqy1903 P kullanıcısına yanıt
    Sanırım çeşitliliğin(tır) az olmazı ve haritanın ETS'ye göre biraz küçük kalması.
  • ATS'yi indirdim tekrar, G27 ile oynamak istiyorum oyun normal olarak oynanıyor yani aracı direksiyon ile kontrol edebiliyorum ama geri kalan şeyleri (Yol bilgisayarı, hız sabitleyici vb.) direksiyon üzerindeki tuşlara atayamıyorum. Var mıdır çözümünü bilen? 0 | |
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.