Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.784
Cevap
79
Favori
116.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fulton

OYUNU AZ ÖNCE G2A'DAN 49,76 LİRAYA SATIN ALDIM BİLMEYENLERE DUYRULUR, CD-KEY ANINDA GELDİ, STEAMDEN AKTİF ETTİM HİÇBİR SORUN YOK.

NOT: Polonyalı'dan aldım %100 olan. g2a shield kullanmadım.

Bilgilendirme: Direk para biriminizi TL seçip direk karttan çektirebilirsiniz, PayPal'la uğraşmanıza gerek yok. Önceden direk kartla alınmıyordu artık alınabiliyor.

Bu da kanıtı:

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

Hocam yardımcı olur musunuz, ben de az önce g2a dan alayım dedim kart bilgilerini girdim sonra sipariş kısmına bakayım dedim 3 kere sipariş verilmiş gördüm ve siparişler henüz tamamlanmamış ingilizcem yok çeviriden bir şeyler yazdım mail attım hiçbir şey anlamadım, bilginiz varsa nasıl iptal edebilirim siparişleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

OYUNU AZ ÖNCE G2A'DAN 49,76 LİRAYA SATIN ALDIM BİLMEYENLERE DUYRULUR, CD-KEY ANINDA GELDİ, STEAMDEN AKTİF ETTİM HİÇBİR SORUN YOK.

Bilgilendirme: Direk para biriminizi TL seçip direk karttan çektirebilirsiniz, PayPal'la uğraşmanıza gerek yok. Önceden direk kartla alınmıyordu artık alınabiliyor.

Bu da kanıtı:

Hocam yardımcı olur musunuz, ben de az önce g2a dan alayım dedim kart bilgilerini girdim sonra sipariş kısmına bakayım dedim 3 kere sipariş verilmiş gördüm ve siparişler henüz tamamlanmamış ingilizcem yok çeviriden bir şeyler yazdım mail attım hiçbir şey anlamadım, bilginiz varsa nasıl iptal edebilirim siparişleri.

Hocam öncelikle siteden en üstte ülkeyi Turkey yapınca direk Türkçe oluyor zaten site, onun dışında sepete tıklayıp "adet" yazan yerden fazla olanları silebilirsiniz. Ödeme ekranında "credi/debit card" olanı seçtim ben, zaten sipariş tamamlanmadıysa korkmayın para falan çekmemiş zaten en son aşamada telefonunuza banka onay kodu geliyor.

• Multiplayer gayet güzel, gerçek insanlarla beraber oynaması bir başka oluyor her zaman.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

Bu da kanıtı:

Hocam öncelikle siteden en üstte ülkeyi Turkey yapınca direk Türkçe oluyor zaten site, onun dışında sepete tıklayıp "adet" yazan yerden fazla olanları silebilirsiniz. Ödeme ekranında "credi/debit card" olanı seçtim ben, zaten sipariş tamamlanmadıysa korkmayın para falan çekmemiş zaten en son aşamada telefonunuza banka onay kodu geliyor.

sağolun yalnız sepette oyun yok, satın alınan kısımda ve durum yeni diye bir şey yazıyor henüz sipariş tamamlanmamış ve telefona mesaj da gelmemiş, keyi de yollamadı iptal da olmadı şimdi ortada kaldım ne yapacağım bilmiyorum, sipariş iptal olsa başka yerden alacağım.

• Korsan oynadgim halde pcden sildim. Bukadar monoton bi oyun gormedim. Yaw bu firmalar bu acik pazari neden gormuyor tek el adamlar devam ediyor. 3 tane oge var mazot al uyu park et bu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flonky kullanıcısına yanıt
    Hayır anlamadığım şey spin tires gibi bir oyunda bile Nasıl fizikler var dorse, kasa , tekerlekler , difransiyel ve suspansiyonlar muazzamken böyle bir oyunda fizik resmen sıfır tır kullandığımı hissedemiyorum ki azıcık yaylanır , sağa sola yatacakmış gibi olur bu hiç bir scs oyununda yok , bari diyorsun hasar fizikleri olsun o da yok. Kaliteli firmalar bu ise girecek bir gün ama bakalım ne zaman

• Survival oyunlardan kafayı kaldıramadı millet malesef.

• Oyunda kredi çekenlere sesleniyorum ha hıle kullanmışsınız ha kredı cekmıssınız hıc bır farkı yokNeden dıye sormayın bıraz matematıgınız varsa nedenını kendınız bulursunuz zaten
  • Belkide bu haritada en sevdiğim yol diyebilirim :))

• Direksıyonu olmayan kısılere tavsıyem oyunu mouse ıle oynayınGamepad ve klavyeden 10 kat daha zevklı hem daha gercekcı donusler yapılabılıyor.Mouse dpı nızı oldukça dusurun.Oyunun ıcınden dıreksıyon hassasıyetı ve merkezlemesini en sola çekın.Alısmanız zaman alabılır ama alısınca kalvye yda gamepad ıle oynamak ıstemeyeceksınız.

Ayrıca fren ayarını maksimuma getırmeyın ortadada bırakmayın.Ben en sola cekıp fare ıle ustune 20 kez tıklıyorum tam gercekcı oluyor.Mıllet maksimuma getırıyor arac 100kmden 0km ye 2mt de duruyorNe zevk alırlar bole oynanmasından hıc anlamıyorum.
  • ats de multiplayer mi var hocam?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_91376172/f_//tm.htm
  • MP olmasa çekilmez
  • Oyunu indirdim fakat snopy v5h direksiyon setini takınca oyun çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olabicek biri var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Direksıyonu olmayan kısılere tavsıyem oyunu mouse ıle oynayınGamepad ve klavyeden 10 kat daha zevklı hem daha gercekcı donusler yapılabılıyor.Mouse dpı nızı oldukça dusurun.Oyunun ıcınden dıreksıyon hassasıyetı ve merkezlemesini en sola çekın.Alısmanız zaman alabılır ama alısınca kalvye yda gamepad ıle oynamak ıstemeyeceksınız.

Ayrıca fren ayarını maksimuma getırmeyın ortadada bırakmayın.Ben en sola cekıp fare ıle ustune 20 kez tıklıyorum tam gercekcı oluyor.Mıllet maksimuma getırıyor arac 100kmden 0km ye 2mt de duruyorNe zevk alırlar bole oynanmasından hıc anlamıyorum.

Hele ki kablosuz oyuncu mausu varsa tadından yenmez 30 tl'lik logitech kablosuz mausu bile bu kadar zewk veriyosa diğerlerini siz düşünün :)

• Arkadaşlar bu skin modlarını nasıl kuracağımızı bilen var mı, içinden def dosyası falan çıkıyor

http://www.modsats.com/peterbilt-579-truck-wallbert-transportation-llc-skin/

http://www.modsats.com/kenworth-t680-truck-wallbert-transportation-llc-skin/

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Arkadaşlar bu skin modlarını nasıl kuracağımızı bilen var mı, içinden def dosyası falan çıkıyor

http://www.modsats.com/peterbilt-579-truck-wallbert-transportation-llc-skin/

http://www.modsats.com/kenworth-t680-truck-wallbert-transportation-llc-skin/

İndirdiğiniz ZIP dosyasını direkt olarak mod klasörüne atmayı deneyin, muhtemelen mod yöneticisinde gözükecektir.

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, artık Wallbert çalışanıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Teşekkürler, artık Wallbert çalışanıyım

Rica ederim, iyi yolculuklar.

• Demo bile olsa konuya katkımız olsun.
    American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]American Truck Simulator (2016) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.