Şimdi Ara

American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.786
Cevap
79
Favori
116.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'i açınca 3.29 gb indirme yapmaya başladı ne ki bu 1.40 sandım başta ama değil.

1.40 gelmiş la ahaha. E hani Wyoming.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 23 Mart 2021; 13:40:40 >
  • Oyun oynanmayacak kadar kasmaya başladı. Daha önce kokpitteyken kasıyordu, dış kameraya alınca oynanıyordu ama bu sefer dış kamerada da kasmaya başladı. İşlemcinin yüzde 30'unu, ekran kartınınsa ancak yüzde 80'ini kullanıyor oyun ve buna rağmen fps 30'lara düşüyor. İki sene önce aynı sistemle ultrada 60 fps sabit oynadığım oyun ne oldu da kasmaya başladı. Ets 2 de aynı dertten mustarip. Aldığım dlclere yazık adam akıllı oynayamadım bile. Ats oynamak için de ekran kartı upgrade yapmayalım ya. Elimdeki kartı yükselteyim desem yüzde 50 performans artışı için gözden çıkarmam gereken para 2000 tl. Artık aklımı kaybedeceğim.

2000 demişiz de iyimserlik etmişiz o ekran kartı fiyatları ne öyle. Rx 480 için 5000 tl istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 23 Mart 2021; 14:1:50 >
  • Bu masfallı dorse nakliyatlarını komple kapatmanın yolu yok mu ya? Kanser oluyorum üç tane masfal olur mu arkadaş daracık yerde bir yanlış yapsam çıkartana kadar anam ağlıyor küfür kıyamet. Dümdüz dorse yok mu bu oyunda?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

İş alırken sol alttaki çarka tıklayıp dorse çeşidini değiştirebilirsin, ya da kendi dorseni satın alıp onunla çalışabilirsin

• Zebercet kullanıcısına yanıt

kartın nedir bilmem ama 2 senede grafikler baya değişti normaldir

• Arkadaşlar selam. Ets 2 den Ats oyununa geçiş yaptım. Tavsiye edebileceğiniz Mack Anthem ses, genel grafik ve çevre sesi modu var mıdır ?

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt

Ses modu olarak tabii ki Kriechbaum Megapack American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] oyundaki tüm motor seçenekleri için bir ses modu mevcut, çok iyi bir paket

https://sharemods.com/fb429aa7pcc2/MegaPack_sound_Kriechbaum_3.5.scs.html

Grafik modu şuan pek önermem, oyun 1.40 sürümüne güncellendikten sonra ışıklandırma baya bir gelişti, şuan bu sisteme tam uyan bir grafik modu var mı bilmiyorum oyunu bozabilir belki

• isbara alp İ kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle cevap için teşekkürler. Peki çevre sesleri de bu moda dahil mi ?

• ozr2pkr kullanıcısına yanıt

Çevre sesleri için atölyeden Zeemod kullanıcısına bakabilirsin. Tren sesleri, yağmur sesleri, yol sesi vs var. Yaptığı Cummins n14 motor sesi de çok iyiydi bu arada, eski nesil peterbilt 389 gibi tirlara çok iyi uyuyor

https://steamcommunity.com/id/zee_1989/myworkshopfiles/?appid=270880

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isbara alp

Ses modu olarak tabii ki Kriechbaum Megapack  oyundaki tüm motor seçenekleri için bir ses modu mevcut, çok iyi bir paket

https://sharemods.com/fb429aa7pcc2/MegaPack_sound_Kriechbaum_3.5.scs.html

Grafik modu şuan pek önermem, oyun 1.40 sürümüne güncellendikten sonra ışıklandırma baya bir gelişti, şuan bu sisteme tam uyan bir grafik modu var mı bilmiyorum oyunu bozabilir belki

Hocam bunun ETS hali de var mıdır :)

• sanırım yok

• quote:

sanırım yok

Evet yokmuş... Kriechbaum diye arattım ancak takıldıkları mod forumunda ETS2 için Scania, Renault ve Volvo için tek tek buldum sonradan, bir tane Scania için düzboru modu var onu yükledim, efsane olmuş.

Yakında retarder, sinyal ve aktarmalı-takviyeli H vites geliyor 3d yazıcı ile yapılmış şekilde.

Kafa takip de var, efsane olacak American Truck Simulator (2016) [ANA KONU] 

• Ormanci kullanıcısına yanıt

tek tek var evet, ats'de bütün ses modlarını tek bir pakette topladı öyle baya iyi oldu ets'de dağınık tek tek kaldı. kriechbaum efsane zaten sesleri çok iyidir

• 200 küsür saatlik ETS 2 (tüm harita dlcleri dahil) oynamışlığım var. Yaklaşık 1 ay önce ATS satın aldım ve hali hazır da oynuyorum. SSD boyutum küçük olduğu için ETS 2 silmiştim. Bugün tekrar yükledim bir bakayım dedim de yok arkadaş ATS den sonra çok basit geldi ETS 2. Tekrar sildim bir daha yüklememek üzereAmerican Truck Simulator (2016) [ANA KONU] 

• G29 la vites seçeneğinide eaton fuller şanzımana ayarladım bu zamana kadar oyunu boşa oynamışım şimdi ayrı bi güzel oldu şanzıman biraz karışık ama alışınca mükemmel oluyor.

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt

Vites için mandallari nasıl ayarladin hocam, ben direksiyonun arkasındaki kelebeklere verdim bu görevi en kolay böyle geldi

• quote:

Vites için mandallari nasıl ayarladin hocam, ben direksiyonun arkasındaki kelebeklere verdim bu görevi en kolay böyle geldi

Hocam ben L3 ve R3 tuşlarına atadım dönüşlerde zor oluyor bitek, arkadaki kelebekleride sinyal olarak kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 9 Mayıs 2021; 14:38:49 >
  • Atsye resmî multiplayer açık beta olarak gelmiş modlu haritada sunucu açıp arkadaşlarla oynayabiliyor muyuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oyunu DLC simulator yaptılar, yazıklar olsun. Arada ücretsiz harita verseler onu da kabul ederdim ama yok, her çıkan harita paralı ve fiyatları da yüksek.

• Kendimiz bir sunucuya girip oynayabiliyor muyuz? Girecegim biri yok cunku.

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.