Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6. sezon hakkında bilgi verecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

6. sezon hakkında bilgi verecek var mıdır?

genc bir cift sehir hayatından sıkılarak ormanın içinde bir eve taşınıyor. Ben birinci, ikinci ve beşinci sezonu izlemiş ikinci sezonu çok seven birisi olarak söyleyebilirim ki; en sağlam sezon bu sezon olmuş. Gerilim hiç bitmiyor sezon 5 vasattı, bu sezon derslerine iyi çalışmıslar
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

ilk bölüm ne zaman yayınlanacak?

4 bolum yayinlandi hocam
  • 4. bölümü bugun izledim gayet güzeldi

Gittikçe igrenclesiyor dizi. O kadinin kollarini cekerek koparmalari ve adamin bagirsaklarini cikardiklari sahne Ayrıca Matthew de ne yaptığımı bilmiyorum ayağına kızı götürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon baya guzel gidiyor umarım sonu daha güzel biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Bide izleyecek yer olsa .. 2. bölümü bulamadım alt yazılı
  • bu sezon hem çok iyi hem çok kötü devamı spoilerde

anlamadığım bu insanlar o evden kurtuldu neden belgeselde olayları farklı kişiler anlatıyor? kadının çocuğu 150 yıl sabretmiş annesini durdurmak için bu seneyimi beklemiş? polis memuru destek çağırmak yerine neden tapukladı? elias yıllarca kaçtı kurtuldu bir anda nasıl yakayı ele verdi?
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt

Hikayeyi anlatanlar dizi dünyasında gerçek yaşamış kişiler. Diğer kişiler ise hanı flash tvde canlandırma yapılır ya onun gibi. Yanı hikayeyi hem anlatan hemde oynayan aynısı olmaması icin. Ayrıca belgesel olduğu icin (dizide) sonuçta anlattıklarını bi sekilde dizideki seyirciye göstermeleri Laz'ım

Cok karışık anlattım ama insallah anlaşılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FTaze kullanıcısına yanıt
    Anladım. Çok sağolun. Gerilimin bu kadar yüksek olduğu ahs hatırlamıyorum mükemmel yapmışlar

• Bazı yerler olmamıştı ama genel olarak güzeldi.

Mesela orda Matt'in ablası o arabayı nerden buldu geldi çarptı domuz kafaya?

Kan,vahşet, iğrençlikler daha da artıyor
  • son bölümü anlamadım yav ,artık başka hikayeden mi devam edecekler acaba

Sanki final gibi bölümdü
  • Ya beyler Allah rızası için şu 6. sezon 1. bölümü izleyebileceğim bir link atabilir misiniz pm'den hiçbir yerde bulamadım.
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Sanırım hicbir sitede yok hocam baktim ama ben de bulamadim sizin için, en iyisi torrentten bulup indirmek

• 6x7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 20 Ekim 2016; 16:48:41 >
  • Bu diziyi nasıl izleyebilirim hocam pmden aydinlat beni.İngilizce bir siteden ingilizce olarak 4 bölüm izledim yeterince kavrayamadim olayı.

• 6. sezon çok ama çok hoşuma gidiyor. Son bölüm bence çok keyifliydi. Tebrik ederim adamları. Seviyorum bu seriyi gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

son bölümü anlamadım yav ,artık başka hikayeden mi devam edecekler acaba

Sanki final gibi bölümdü

6. bölümü izledinizmi hocam? Bende sizin gibi düşündüm önce ama adamların farklı bir süprizi varmış
  • Bende şimdi son bölümü FXden izledim fakat diğer sezonları hiç izlemedim fakat ne oluyor dedim şu son bölümde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: StayHigggh

Bende şimdi son bölümü FXden izledim fakat diğer sezonları hiç izlemedim fakat ne oluyor dedim şu son bölümde..

Her sezon farklı zaten hocam
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.