Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrica duyrulan bilgiler arasinda Sarah Paulson'un hapiste yatan mahkumu canlandirdigi bilgisi var
  • çekirdek gibi dizi bağımlılık yapıyor arada açıyorum bi sezon atıyorum ama 6. sezonu ilk bölümü izledim sarmadı nedense

7. sezon nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. sezon title: Apocalypse.

.

(
    )

• Arkadaşlar seriye hiç başlamadım. Korku dizisi arıyorum. Yorumlar kafa karıştırıcı. Ne dersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Arkadaşlar seriye hiç başlamadım. Korku dizisi arıyorum. Yorumlar kafa karıştırıcı. Ne dersiniz?
    biraz komedi korku tarzında, buna da bakabilirsiniz

https://m.imdb.com/title/tt4189022/?ref=m_nv_sr_1

exorcist dizisi var, o da kaliteli korku

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Arkadaşlar seriye hiç başlamadım. Korku dizisi arıyorum. Yorumlar kafa karıştırıcı. Ne dersiniz?
    Ilk sezon formatina uygun konsepte bir korku dizisi ancak ikinci sezon itibariyla korku temasi islenmiyor.
  • Hımmm demek öyle. Saf korku istiyorum ama bulmak zor. Teşekkürler.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Çoğu komediyle harmanlaştı. Teşekkürler.

• 4.Sezondan sonrasını nerede bulabilirim.? Bir zamanlar favorim olan bu dizinin yeni sezonlarını bulamıyorum.

• İzleyeceğim.
  • 7. Sezon yeni bitti. Vasatti

• Beyler nasil izliyorsunuz? 5. Sezondan sonrasini internette bulamadkm telif yemis hep.

• 6. sezon mu 7. sezon mu hangisi iyi beyler?
  • Yeni sezon efsane başladı. Çok beğendim.

• Son bölüm efsaneydi bence. 10/10
  • Diziyi ilk sezonundan beri takip ediyorum şuan ise 7.sezonun ortasındayım bu sezonla ilgili genel bir kanıya daha varamadım ama sezonlarla ilgili sıralama yapmam gerekirse ;
    1.sıra sezon2 asylum 2 kere bitirdim zaten herkesin favorisi.
    2. 1.sezon murder house bunuda 2 kere bitirdim güzel bir havası var ve korku öğeleri yerinde.
    3. 6.sezon korkunçtu ve dizinin adına yakışıyordu finali harici sürükleyiciydi.
    4. 4.sezon freak show sirk konseptini çoğu kişinin harici ben sevdim değişik bir atmosferi vardı müzikleri edward mordrake ve palyaço yeter.
    5. 3.sezon coven eh işte ortalama. korku öğeleri hiç yok çoğu zaman ergen ve pembe dizi kıvamına düştü ama lily rabe hatrına son sıraya koymadım.
    6. 5.sezon hotel sevmedim zar zor bitirdiğim tek sezondu o yüzden son sıraya koydum. denis ohare hatrına puanım 10/3.
  • Harika bir sezon, iyi dönüş yaptılar birinci sezonla bağlantıya geçerek. Bu arada imdb üzerinde 10. sezona kadar eklenmiş, o kadar onay aldığını bilmiyordum ya da unutmuşum sanırım çok sevindim.
  • Sıradaki bölüm "Return to Murder House" 1 saat uzunluğunda olacakmış. Constance Langdon

• quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Henderson

Sıradaki bölüm "Return to Murder House" 1 saat uzunluğunda olacakmış. Constance Langdon
    Constance Langdon ile bizim elemanın bağlantısı var o zaman değil mi? Onun da soy adı Langdon, oraya bağlayacaklar demek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Constance Langdon ile bizim elemanın bağlantısı var o zaman değil mi? Onun da soy adı Langdon, oraya bağlayacaklar demek...

Alıntıları Göster
    1. sezondan

8. sezondaki Michael Langdon biyolojik olarak Tate Langdon'un Violet'in annesi Vivian'dan olma çocuğu. Constance Langdon da babaannesi oluyor yani. Ama şeytani bir varlık yani insan değil. Hatta 1. sezonun son sahnesinde Constance ile Michael vardı.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.