Şimdi Ara

American Horror Story: NYC | 11. Sezon (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
19
Favori
90.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen son sezon nasıl acaba ilk iki sezon güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sezon 1. Ve 2. Sezondan uzak aslında türleride farklı gibi alıştığımız amerikan horror story hikayeleri gibi değil ama ben izliyorum güncel amerikan seçimleri temelinde giden bir konu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi educationist -- 5 Kasım 2017; 21:30:15 >
  • İlk sezonları kadar zevk vermiyor. Özellikle 7. sezon gerçekten vasat
  • 7. sezon favori sezonum diyebilirim, bunda tek seferde izleyip bitirmek yerine haftalık olarak takip etmemin de etkisi var ama asıl önemli olan geçen 10 bölüm boyunca tek bir tane bile doğaüstü olay olmaması.

• Sezon bitti, eylülden beri iyi alışmıştım her hafta sonu vakit ayırmaya, erkenden bitti:/

Lana Winters'dan sonra -ki yine geçti ismi, ölmek bilmedi bu kadın da :))- en az onun kadar etkili bir karakter oynadı Sarah Paulson, Bloodyface ve biricik oğlundan sonra bu kez başka bir manyağın işini bitirdi Yüz kesme sahnesinde de zaten hemen canlandı akıllarda ikinci sezon. Bölümün başında Kai'nin anan şakası yapmasına da güldüm :d, açıkçası Winter'in ölmemesini istiyordum, o konuda üzgünüm buna da değinmek istedim Son olarak daha önce de dediğim gibi tamamıyla fiziki olaylara dayanması ve bu şekilde devam etmesi en güzel yanlarından biriydi bu sezonun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Henderson -- 19 Kasım 2017; 14:21:52 >

• 6.sezona kotu diyordum sonradan alistim, ama 7.sezonun ilk bolumu gercekten rezaletti, sarah paulson u gormekten gina geldi artik, biktirdi.
  • Amacım konuyu baltalamak değil ama biraz daha ciddi bir şeyler isteyen arkadaşlar 'The Exorcist' e bakabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: acabuco3

6.sezona kotu diyordum sonradan alistim, ama 7.sezonun ilk bolumu gercekten rezaletti, sarah paulson u gormekten gina geldi artik, biktirdi.

Eleştiriye bak çay demle, bilgi sıfır.
  • Sexxx Dreams kullanıcısına yanıt
    bos yapma, oyunculugunu sevmiyorum, goruslere acik ol biraz ufaklik.
  • Son sezonu da 2 günde tamamen bitirdim. Şu ana kadar sirk sezonu dışında bütün sezonları sonuna kadar severek izledim. Akıl hastanesi ile otel sezonlarının üzerine tanımıyorum ama henüz. Sarah Paulson ve Evan Peters dizinin vazgeçilmez isimleri oldu artık. Jessica Lange ayrılmasaydı o da olurdu. Dizi bu akıcılığı bozmazsa daha göreceğimiz çok sezon olur.
  • ororo tv den ahs tamamen silinmis, 7.sezonu izleyebilecegimiz baska bir yer var mi arkadaslar ?
  • quote:

bos yapma, oyunculugunu sevmiyorum, goruslere acik ol biraz ufaklik.

Oyunculuğu senin rüyanda bile göremeyeceğin türde iyi, rezalet olan şey senin saçma sapan yorumun sadece. Ana kadrodan, her sezonda olan bir oyuncu bu sezonda yine var rezalet tarzı bir yorumu yapabiliyor olmana bile üzüldüm açıkçası. Hayır hiç fragman yada benzeri bir şeyden de mi anlamıyorsun, köyden gelmiş direk bölüme başlayıp oha yine mi Sarah Paulson bu sezon bir rezalet diye mi böğürdün anlamadım?
    senin gibi cahil cuhelayi gordukce, guluyorum elimde ictigim chivasla :) 18 yas siniri olmali gercekten internette. Yasinin en az 90 100 kati film izlemisligim, 2000 sonrasi yayinlanan neredeyse her diziye goz atmisligim, sevdigimi bitirmisligim, devam etmisligim vardir.

Ama senin gibi fanatik kitle takim tutar gibiler her konuda, siyaset olsun, bir dizi olsun, sanatci olsun, sizin sevdiginiz bir seyi baskasinin sevmeme ihtimali yok gibi geliyor, ergen kafasi, gececek ileride bu eger egitirsen kendini.

Koskoca bir diziyi bir kisi icin izledigimizi falan mi dusunuyorsun sen ? Lady gaga nin oyunculugu yuz basar bu sahisa. Ve her sezon ana karakter degildi, unutma bunu ufaklik. Yasitlarinin arasina geri salalim seni.
  • quote:

senin gibi cahil cuhelayi gordukce, guluyorum elimde ictigim chivasla :) 18 yas siniri olmali gercekten internette. Yasinin en az 90 100 kati film izlemisligim, 2000 sonrasi yayinlanan neredeyse her diziye goz atmisligim, sevdigimi bitirmisligim, devam etmisligim vardir.

Ama senin gibi fanatik kitle takim tutar gibiler her konuda, siyaset olsun, bir dizi olsun, sanatci olsun, sizin sevdiginiz bir seyi baskasinin sevmeme ihtimali yok gibi geliyor, ergen kafasi, gececek ileride bu eger egitirsen kendini.

Koskoca bir diziyi bir kisi icin izledigimizi falan mi dusunuyorsun sen ? Lady gaga nin oyunculugu yuz basar bu sahisa. Ve her sezon ana karakter degildi, unutma bunu ufaklik. Yasitlarinin arasina geri salalim seni.

Lady Gaga ve Sarah Paulson'ı karşılaştırıyorsun. Ne biliyim, gerçekten hiç anlamıyorsun oyunculuktan demek ki. Her şeyi geçtim, ben Sarah Paulson'ı sevmemeni değil yaptığın yorumun yanlış ve cahil bir açıdan yapıldığını söyledim. Fark ettiysen diziye rezalet demişsin. Çelişkilerle dolu boş bir tenekesin, yallah.

Zihniyet belli, gelistir kendini, sosyolog olarak okuyabilecegin cok guzel isimler verebilirim ilgin varsa okumaya :) Dizi genel anlamiyla rezalet demedim hicbir yorumda, ama 7.sezon benim icin rezalet gidiyor su an.

Ayrica isteyen sahis diziye rezalet yorumunu yapar ya da cok begenir, sever, sevmez, kimseye karisamazsin, yorumunu dile getiriyor diye elestiremezsin. Bunu ogrenmen lazim, ama eminim gelirsirsin egitimli insanlarin yazdiklarini, hayatlarini okuyarak, calis buna, cok egitimsiz duruyorsun. Kumasin kalitesiz.

Hala lady gaga, sarah karsilastirmasi yapiyorsun diyorsun :) ah abicim ah.
  • 6. ve 7. sezonları hangi siteden izliyorsunuz? bulamadım bir türlü.
  • Altyazı ariyorum olan varsa bekliyorum

• baazı kaynaklara göre 8 sezon title'ı Radioactive, nükleer patlama sonrası 2032 Arizona'sında geçiyor.

• Cok ilginc olacak. Sirk disinda bütün konseptler basariliydi su ana kadar. Asylum ve otel favorilerim.
  • sekizinci sezon 12 Eylül

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.