Şimdi Ara

American Horror Stories (2021) | FX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mayıs ayında Ryan Murphy, instagram hesabı üzerinden AHS oyuncuları ile yaptığı canlı yayında, American Horror Story evreninin, American Horror Stories adlı bir uzantı dizi ile büyüyeceğinin haberini vermişti. Her hafta farklı bir korku hikayesi anlatacak antoloji bir dizi olacağını ve ana diziden tanıdık oyuncuları göreceğimizi de söylemişti.

Murphy, İnstagram hesabından dizinin afişini yayınladı. Dizinin korku mitlerini, efsanelerini ve hikâyelerini araştıran 1’er saatlik 16 bölümden oluşacağını açıkladı. Bu bölümlerin çoğunda bildiğiniz ve sevdiğiniz AHS yıldızlarının yer alacağını bir kez daha belirtti.

Sarah Paulson, uzantı diziden 1 bölümü yöneteceği ile ilgili haberi geçtiğimiz aylarda paylaşmıştı.

Kaynak

• hocam american horror story nerden izleyebilirim??

• 7 . Sezona kadar internetten bulabildim. 8 sezonun orjinal alt yazısız dilini buldum. FX den izlemek gerekiyor galiba

• başladı, yoklukta gideri var

• İlk 2 bölüm izlenir. 3. bölümü pek sevmedim.

• Ehhhhh işte aç kalmaktan iyidiri

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk 2 bölüm çok vasat. Forumdan 3-5 arkadaş bir araya gelsek eminim daha iyi senaryo yazardık. Bu arada ilk 2 bölüm 1. Sezondaki evde geçiyor. 1. Sezonun hatrına izlenilir derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüncü bölüm başta iyi ama finale doğru batırmışlar. 4. bölüm ÇÖP.

Ama 5. bölüm efsane. Gerilmek istiyorsanız açın izleyin.

• Çerezlik yapmak istemişler, o yüzden beklentiye girmeyin çok. Eskiden Masters of Horror vardı tek bölümlük korku hikayeleri, o tarz kalitede. O da baya dandikti ama çerez niyetine izleniyordu.American Horror Stories (2021) | FX 

• İkinci sezonu 21 temmuz da hulu da başlayacak bizdede disney+ da olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luis1907fb -- 13 Mayıs 2022; 23:27:48 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İlk sezonuna Disney+'ta denk gelmiştim. IMDb'de Ba'al adlı bölümü (1x5) hariç seyretmeye değmez gibi bir sonuç olduğunu görünce sadece o bölümü seyretmiştim. Sonuç dizi iyi değil.

• alicia silverstone kötü yaşlanmış milf olmadan nene olmuşAmerican Horror Stories (2021) | FX 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.