Şimdi Ara

American Gods (2017) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
16.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavilcwaikikiposeti

geekçiler videoya çekmedi mi?tombik tatlı kızın yorumları çok iyi onu bekliyorum

Yalnız tombik kız bu yazdığını görürse rage atar sana :D
  • Geekyapar'ı severim ama bu dizinin incelemelerinde çok boş yapıyorlar. Bu dizinin her karesinde bir meşaj var. Adam gitmiş, karşısına Aybike'yi koymuş, daha Aybike'nin konudan haberi yok. Sen Can Sungur'u alsana yanına, adam taş gibi analiz yapıyor. İncelemelerde en iyisi bence Bobin Kafa. Adam direkt bilgi veriyor, pek fazla goygoy yapmıyor.
  • Çıktığından beri başlıyım diyordum şimdi nasip oldu.Çok sert bir dizi diye görmüştüm birçok kişiden fakat hiçte öyle bir dizi olmadığını gördüm.Kitaba dayandığındar ki oldukça derin,böylede olunca oldukça hoşuma gitti fakat ''Ricky Whittle'' sevmedim başka bir oyuncu olmalıydı.Takipteyiz.
  • Yeni bölüm çıkmış yumulunnn
  • Dizi marvel "legion" gibi ama daha bir oturaklı.
  • Mr World'ü oynayan adam hakkını vermiş be

İlk 20 dakika bölümü kapatasım geldi de sonradan toparladılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Odin'in kargası geldiğinde Shadow'u ve onu ispiyonladığını mı söyledi sizce yoksa laura'nın geri geldiğini mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

Odin'in kargası geldiğinde Shadow'u ve onu ispiyonladığını mı söyledi sizce yoksa laura'nın geri geldiğini mi ?

Laura'nın geri geldiğini söylemiştir. Otelin etrafında uçuyordu.
  • Bölümün başı sıkıcı olsa da sonlara doğru verdi gazı yine. Diğer bölümlere göre daha çok beğendim bu bölümü ama hala diziye tam bağlanamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. World süperdi hakkını vermiş
  • beyler morg sahnesinde çalan şarkıyı bulamadım love is by your side love is in the air diyo gerisi belli değil çıkmıyo internette de

• gillian anderson mükemmel bir oyuncu önce david bowie sonra marilyn monroe
    mr world karakteri de efsane olmuş. wednesday'e 20 milyon insanı onun için öldürmeyi teklif ettiler
  • Dizi güzel gibi duruyor.Bende yeni bir dizi arıyordum buna başlayım bakalım.
  • Diziye bugün başladım 4 bölüm bitirdim izleyeceklere tavsiye ediyorum Marvel Legion gibi bir dizi olmuş ama daha kaliteli olduğunu söylebilirim.Diyaloglar,çekimler daha güzel.
  • diziye başlamayı düşünüyorum yorumlar nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: Reid Rider

İzleyin. Adam çok güzel bilgiler veriyor. Dizideki ince detayları da söylüyor.

Bunu ciddi ciddi izleyen var mı? Dizinin yarı süresi kadar inceleme çekmiş sözde. İnceleme dediği de bölümdeki olayları sözlü olarak anlatmak. Tam bir işsiz videosu olmuş.

Klasik youtube çöplüğü.

İpini koparan "içerik" üretiyor, sonra gelsin paralar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon 5. bölüm incelemesi

• Hala diziden hiçbir şey anlamıyorum Ve çeviriler de kötü doğru dürüst birisi oturup uğraşmıyor sanırım diziyi çevirmekle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 30 Mayıs 2017; 19:39:8 >
  • Dean. kullanıcısına yanıt
    Nereden izliyorsun allasen çeviriler gayet iyi.
    http://www.turkcealtyazi.org/mov/1898069/american-gods.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Nereden izliyorsun allasen çeviriler gayet iyi.http://www.turkcealtyazi.org/mov/1898069/american-gods.html

Dizilab, dizipub biraz acımasız eleştirmiş olabilirim de gayet iyilik bir çevirisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean. -- 30 Mayıs 2017; 19:38:39 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.