Şimdi Ara

American Gods (2017) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
16.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3. bölüm çok güzeldi tabi ki gay sahnesi olmasaydı daha iyi olurdu Haftaya flashback var ayrıca bizim leprikonun parası hatunu hayata mı döndürdü ne oldu merak ediyorum . Eğer öyleyse başları belada
  • Kitabını yıllar önce okumuş biri olarak, dizinin ilk iki bölümü - ne olup biteceğini bilen biri olarak - bence iyi olmuş.

Roman özgün bir konu ve güzel bir kurguyla yazılmış ve türünde pek çok ödül alan bir kitap. Türünde okunması gereken kitapların başında geliyor. Ama dizi için şimdilik bu yorumu yapamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nlp -- 15 Mayıs 2017; 13:10:4 >
  • 2. Bölüm berbattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gayet iyi gidiyor. Arada diziden kopuyorsun gibi oluyor sonra tekrar seni olduğun yere çiviliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 15 Mayıs 2017; 15:51:40 >
  • Adamı zorla homofobik yapacaklar

• Anubis sahneleri çok güzeldi. cin ve eleman sahneleri bayağı ilginçti starz'ın korkusu yok bu konuda belli oldu. demek ki NBC izin verse neler yapacaktı Hannibal'da

• Bol bol penis, hiçbir çekiciliği olmayan uzun sex sahneleri, meme, kalkık penis, inik penis, yine penis.

3.bölümün yarısında kapattım. (İzleyenler nerelerde kapattığımı tahmin edebilir

Konu ilgimi çekmişti ama dizi çok kötü. Daha da izlemem açıkçası.

• Bu bölüm sarmadı. Ilk iki bölümdeki Amerika-Tanrılar ilişkisini anlatan, Moondan bağımsız olaylar ilgi çekiciydi. Bu bölümdekiler pek tat vermedi. Açıkçası Moon, Mr. Wednesday üzerine sık dusmeliler. Ikisi arasındaki diyaloglar çok.müthiş.

• dizi güzel 3. bölümde malum sahnede felak nas okuttu.
  • Adamı homofobik yaparlar. Midem bulandı izlerken anasını satayım ya.
  • Malum kısmı atladım

Onun haricinde dizi güzel ilerliyor

• Mitoloji hakkında daha fazla bilgi ve diziyi daha iyi anlamak istiyorsanız bu kanala bakabilirsiniz beyler

• Dizinin adından dolayı önyargıyla yaklaştım. Gods falan deyince aklıma DC, Marvel gibi fantastik şeyler gelir; sevmem.

Ama bu dizi öyle değil. Daha ilk bölümden kaptırıp gidiyorsunuz. Fantastik öğeler var ama göze çok batmıyor. Bence başlayın, dizi çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reid Rider -- 17 Mayıs 2017; 15:00:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 bölüm geçti ve halen dizi hakkında doğru düzgün bir şey anlamadım. Bu da Westworld gibi sonlara doğru açıklayacak sanırım.

Ayrıca her bölüm olan saçma sapan sex sahnelerinden de midem bulandı. Spartacus gibi olsa yine bir nebze idare edilirdi de hiç değilse o dönem böyleymiş dersin, bundakiler tamamıyla saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

3 bölüm geçti ve halen dizi hakkında doğru düzgün bir şey anlamadım. Bu da Westworld gibi sonlara doğru açıklayacak sanırım.

Ayrıca her bölüm olan saçma sapan sex sahnelerinden de midem bulandı. Spartacus gibi olsa yine bir nebze idare edilirdi de hiç değilse o dönem böyleymiş dersin, bundakiler tamamıyla saçmalık.

Hocam saçma değil. İlk 2 bölümde Belkıs seks yaptığı kişileri bedenine çekerek gençleşiyor ve güzelleşiyor. 3. bölümde cin, seks yaptığı kişilere ruhunu vererek beden değiştiriyor ve yaşamını devam ettiriyor. Ha, bu sahnelerin süreleri çok uzun; haklısın. Ama arkaplanda işlenen olaylar muhteşem.

• 2.bölümde taksici ifriti wednesday ile görüşürken görmüştük.Hemde satıcı salimin kıyafetleriyle

• amazon prime üyeligi ile türkiyeden izleyen var mi ? 4k ve türkce altyazi secenegi cikiyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulwi

amazon prime üyeligi ile türkiyeden izleyen var mi ? 4k ve türkce altyazi secenegi cikiyor mu ?

torrentten izliyoruz, para vermiyoruz

ya da tv için , android box

• Ben de az önce 1.bölümü bitirdim valla baya kaliteli gibi duruyor tabi izledikçe olayları da göreceğiz.

Spartacus kadar kan , cinsellik var belki de daha fazla olabilir
  • ne la bu böyle dizinin %99 u adamın karizmatik gözükme çabalarıyla geçiyor olay katsınlar şu diziye adamı delirtmesinler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.