Şimdi Ara

American Gods (2017) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
16.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kötü sezondu, ama bir şeyler anlaşıldı sonunda

shadow odin'in oğlu, thor'un kardeşi.
    laura leprikona tutulmuş, bedeniyle baron bir şeydi sanırım new orleans'a gidiyor.
    Mike Ainsel
    Ainsel-Aliens
    bölümün başında anlatılarn hikayedeki gibi. gerçi sondaki kaosu anlatmak için de seçmiş olabilirler.
  • Beyler o kadar kötü mü ya? İlk sezon da pek matah bir şey değildi gerçi de karakterler falan ilgi çekiyordu. Sanırım karakterlerin büyüsü de bozulunca sıkılmış millet. Sinematografi falan bir yere kadar sonuçta. Şimdi ben kitabı okumadım ancak böyle hacimli ve fantastik yapıdaki bir romanları ekrana yansıtma fikri teoride güzel gelse de pratikte çoğu zaman mundar ediliyor. Yazar kitapta bir noktaya kadar saçmalama hakkını kullanıp burası benim evrenim ve yaptım oldu diye savunabilir ve okuyucu bunu böyle kabul edebilir ancak dizide filmde bunlar çok göze batıyor. Yine de bir iki bölüm bakarım Ian Mcshane hatrına ama baktım gene gay cinler tepişiyor bırakırım.
  • The Office araya girdiği için ikinci sezona baslayamamistim. İlk bölüm çok güzeldi görsellik yine şahane. Karakterleri özlemişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin sahneleri çok epik. Böyle sanatsal dizilerin hayraniyim. Karakterler felan zaten dokturuyor. Son iki bölüm kaldı bitmesine. Görüntü kalitesi en dip bu dizide sanırım çok iyi gözüküyor çekim kalitesi zirvede. Neil Gaiman değişik bir adam böyle eserleri var bu adamın işte.

Mr. Nancy karakterini canlandiran eleman aşırı eğlenceli.

• oyunvular iyi hakkaten.mr.wednesday karakterini oynayan oyuncunun deadwood dizisi var alakasız ama ondada çok iyi oyunculuğu var.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Evet aslında her karakteri seviyorum ama Mr. Nancy de ağız mimik konuşmaları güldürüyor. Degisik tarz da karakterlerin olması diziyi izletiyor. Mr. Wednesday de çok iyi zaten bu adam usta oyuncu hepsinden üstün.

Deadwood dizisini biliyorum ama dijital servislerde olmadığı icin maalesef izleyemiyorum. The Sopranos, Six Feet Under, OZ , Boardwalk Empire gibi dizileri de izleyemedik. HBO Türkiye de olsaydı keşke. Belki Apple TV+ da bu diziler gelebilir veya Disney+ o zaman bizde nasipleniriz inşallah

HBO Max duyurulmuştu sanırım ama ülkemize zor gelir pek de sanmıyorum. Bakalım ileride artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 21 Ağustos 2019; 22:55:10 >
  • Dijital servis niye bekliyorsun ki hocam istediğin diziyi bulur izlersin aslında ama onlar daha basit tabi.
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Hocam alışkanlık oldu dijital servisler. Hem daha kolayıma geliyor.

Birincisi malum ortamdan izlesem görüntü kalitesi çok düşük kalitesiz geliyor. Mesela şuan 4K dan 1080p ye düştüğüm zaman bile kalitesiz gelmeye başladı. Bitrate kalitesine önem veriyorum.
    İkincisi şu saçma sapan reklamları tiklamak istemiyorum bu sitelere bu yüzden girmiyorum.
    Üçüncüsü iş yorgunluğundan eve geldiğim de TV den izlemek gibisi yok Pc ile uğraşmak zor geliyor artık.

• lan
  • Çok kötü bir ikinci sezondu 3 sezon ne zaman gelir birde eski bölümler üzerine bir soru,

Bu dizidemiydi tam hatırlamıyorum bi kadın ölmüştü onun gühanını kuş tüyüyle tarttılar filan kaçıncı bölümdü o,
  • Kitabını bitirdikten sonra diziye başladım ve ikinci bölümün ortalarına kadar dayanabildim. Özellikle ikinci sezon için çok kötü deniyor, zaten Ian McShane hatırına seyretmeye başlamıştım. Devam etmemi tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 25 Mayıs 2020; 17:49:50 >
  • 3.sezon 2021'in başlarında geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 10 Ekim 2020; 11:52:38 >
  • Ulan bir dizi bu kadar uzatılır mı? Sanki avatar çekiyorlar..

• üçüncü sezon başlamış ama izleyen kalmadı sanırım. açıkçası hayal meyal hatırlıyorum ikinci sezon olanları, prime'da gördüm ilk bölümü açasım gelmedi.

• Üçüncü sezon da yine kitabını okumamış olduğumuz için paramparça ilerliyor.

İmgeler, gölgeler, tuhaf diyaloglar..

• s03e09

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    odin öldü. ama diziyi götüren oydu 4.sezon da aynı kalitede oyuncu bulmaları gerek yoksa izlenmez bu dizi.
  • 3.sezon son mu bilginiz varmı

• 3.sezon finali

ne oldu anlamadım. kitabı okuyanlar spoiler içinde açıklayabilir mi?

• Üç sezonuda izledim, hadi dizidir kitaba birebir bağlı kalmazsın da bu kadar da batırılmaz be kardeşim. Güzelim hikayeyi resmen sjw propagandası uğruna hiç etmişler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dizi iptal edildi. Yine de ileride bir TV filmi gelmesi için açık kapı bırakmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.