┼×imdi Ara

­ččŽ American Express┬« T├╝rkiye [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullan─▒c─▒lar: G_1
1 Kay─▒tl─▒ ├ťye ve 3 Misafir - 4 Masa├╝st├╝
5 sn
1.273
Cevap
82
Favori
138.544
T─▒klama
Daha Fazla
─░statistik
  • Konu ─░statistikleri Y├╝kleniyor
17 oy
├ľne ├ç─▒kar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giri┼č
  • 🟦 American Express┬« T├╝rkiye [ANA KONU]

🟦 American Express┬« T├╝rkiye [ANA KONU]

https://www.google.com.tr/maps/@/data=!3m1!4b1!4m3!11m2!2sM9l8pCsLTQqC9bzISThbcQ!3e3?coh=198004&entry=tts

1) American Express® Türkiye Kredi Kartlar─▒na Nas─▒l Ba┼čvurabilirim?

American Express® Türkiye kredi kartlar─▒na (The Centurion Card® hariç) Garanti Mobil, Garanti Web, Bonu┼čfla┼č, Mü┼čteri Hizmetleri ve ┼×ubeniz arac─▒l─▒─č─▒ ile ba┼čvurabilirsiniz.

https://www.americanexpress.com.tr/kredi-karti-basvurusu

2) MR Puanlar─▒n TL Kar┼č─▒l─▒─č─▒ ve Kullan─▒m Süresi Nedir?

100.000 MR puan─▒n─▒z─▒n Seyahat ve Concierge hatt─▒nda kar┼č─▒l─▒─č─▒;

ÔÇó AMEX® Green ve Gold Card için 166 TL,
    ÔÇó The Platinum Card için 333 TL,
    ÔÇó Metal The Platinum ve The Centurion® Card için 500 TL'dir.

100.000MR puan─▒n─▒z─▒n Hediye Katalo─ču'ndaki kar┼č─▒l─▒─č─▒;

ÔÇó Tüm AMEX kartlar için 166 TL'dir.

MR Puanlar─▒n─▒z, 10 Y─▒l boyunca geçerlidir ve kaybolmaz. Kart de─či┼čikli─činde puanlar─▒n─▒z aktar─▒l─▒r.

Kart─▒ kapatmama sözünüze verilen MR puanlar─▒n kullan─▒m süresi farkl─▒l─▒k gösterebilir.

The Centurion® Card'lar için MR Puan kullan─▒m süresi bulunmamaktad─▒r.

3) American Express®, her yerde geçerli mi?

Malesef, American Express ┼ču an için Garanti BBVA, ─░┼č Bankas─▒, Denizbank, Vak─▒fbank, TEB, Halkbank ve ┼×ekerbank POS'lar─▒nda geçerli.

*Baz─▒ banka POS'lar─▒nda temass─▒z özelli─či geçerli olmayabilir, bu durumlarda kart─▒n─▒z─▒ çipli bir ┼čekilde kullanman─▒z─▒ tavsiye ederim.
    *Halkbank POS cihazlar─▒nda American Express kredi kart─▒n─▒ kullanabilmeniz için POS cihaz─▒n─▒n "AMEX ─░┼×LEM ─░ZN─░NE" aç─▒k olmas─▒ gerekmektedir.

4) Seyahat ve Concierge hatt─▒, hangi arac─▒ firma ile hizmet veriyor?

American Express® Seyahat ve Concierge hizmetleri ANTUR A.┼×. & Zubizu Bili┼čim A.┼×. taraf─▒ndan verilmektedir.

5) Seyahat ve Concierge hatt─▒ndan uçak bileti alabilir miyim?

Evet, Seyahat ve Concierge hatt─▒ üzerinden MR puanlar─▒n─▒z ile uçak bileti alabilirsiniz ancak Seyahat ve Concierge hatt─▒nda verilen uçu┼č teklifleri normal piyasa fiyatlar─▒n─▒n 300-400 TL üzerinde olacakt─▒r.

* Uçak biletleri seyahat acentas─▒ üzerinden sat─▒ld─▒─č─▒ için zaman zaman normal piyasa ile ayn─▒ fiyata ya da daha ucuza sat─▒lma ihtimali olabilir.

6) Seyahat ve Concierge hatt─▒ndan araç kiralayabilir miyim?

Evet, Seyahat ve Concierge hatt─▒ üzerinden araç kiralayabilirsiniz ancak MR puan ile kiralama yapamazs─▒n─▒z. Dönemsel anla┼čmalara göre kiralanacak firma de─či┼čiklik gösterebilir.

7) American Express® Türkiye kredi kartlar─▒na, Ek Kart ç─▒kartabilir miyim?

Evet, mevcut American Express® Türkiye kredi kart─▒n─▒za Ek Kart ç─▒kartabilirsiniz ancak istetece─činiz Ek Kart, mevcut kart─▒n─▒z ile ayn─▒ ya da alt statüde olmal─▒d─▒r.

ÔÇó Green Card sahipleri Ek Kart olarak yaln─▒zca Green Card
    ÔÇó Gold Card sahipleri Ek Kart olarak Green ve Gold Card,
    ÔÇó The Platinum Card sahipleri Ek Kart olarak Green, Gold ve The Platinum Card,
    ÔÇó Metal The Platinum Card sahipleri Ek Kart olarak Green, Gold, The Platinum ve Metal The Platinum Card istetebilir.

8) American Express® Türkiye Ek Kart'lar─▒ için ne kadar ücret ödenir?

AMEX® Ek Kart'lar için, mevcuttaki kart ücretinin yar─▒s─▒ tutar─▒nda bir ücret ödenir. (örn: Gold Card ücreti 1.350 TL iken, Ek Gold Card ücreti 675 TL olarak yans─▒t─▒l─▒r.)

9) American Express® Ana ve Ek Kart'lar─▒m aras─▒nda aktar─▒m yapabilir miyim?

Ek Kart ile kazan─▒lan MR puanlar, as─▒l karta aktar─▒labilir.

Ana Kart'tan Ek Kart'a ancak Ana Kart ve Ek Kart'─▒n ayn─▒ statüde olmas─▒ ko┼čulu ile aktar─▒m yap─▒labilir. (örn: Gold Ana Kart & Gold Ek Kart ya da The Platinum Ana Kart & The Platinum Ek Kart)

10) American Express® Türkiye kredi kart─▒n─▒n y─▒ll─▒k kart aidat─▒n─▒ geri alabilir miyim?

Malesef, American Express® kredi kartlar─▒n─▒n y─▒ll─▒k kart aidatlar─▒ direkt olarak iade edilmesi çok dü┼čük bir ihtimaldir ancak yine de kart─▒ aç─▒k tutma sözünüze MR puan gibi teklifler alma ┼čans─▒n─▒z her zaman var.

American Express® kredi kartlar─▒ Garanti BBVA'n─▒n di─čer kartlar─▒n─▒n aksine Garanti BBVA'n─▒n ürün yelpazesine ait bir ürün de─čildir. Garanti BBVA bu kredi kartlar─▒n─▒ American Express® izni ve lisans─▒ ile ç─▒kartmaktad─▒r.

11) Di─čer ülkelerden al─▒nan American Express® kredi kartlar─▒, Türkiye men┼čeili American Express® kartlar─▒n─▒n ayr─▒cal─▒klar─▒ndan yararlanabilir mi?

Malesef, AMEX® kredi kart─▒n─▒ hangi ülkeden ald─▒ysan─▒z o ülkenin AMEX® için sundu─ču ayr─▒cal─▒klara sahip olursunuz ancak The Platinum ve The Centurion® Card için sunulan baz─▒ global avantajlar her ülkede geçerlili─čini sürdürür.

12) American Express® The Platinum, Metal The Platinum ve The Centurion® Card'lar için sunulan ücretsiz lounge hizmetinden nas─▒l yararlan─▒l─▒r?

AMEX® kart─▒n─▒z için size sunulan ücretsiz lounge hizmetinden faydalanmak için tek yapman─▒z gereken, lounge giri┼činde AMEX® kart─▒n─▒z─▒ POS cihaz─▒na okutmak ve bini┼č kart─▒n─▒z─▒ lounge görevlisine ibraz etmek. Ücretsiz lounge kullan─▒m hakk─▒n─▒z bittikten sonra da yine ayn─▒ prosedürü uygulayarak lounge'lara giri┼č yapabilirsiniz. Bankan─▒z─▒n size bildirdi─či ücret, kart─▒n─▒zdan otomatik çekilecektir.

Bu hizmetten yararlan─▒lmas─▒ için kart─▒n aktif olmas─▒ (son 3 ay içinde en az 1 kere harcama yap─▒lm─▒┼č olmas─▒) gerekmektedir.

* The Platinum Card ile ayda 1 defa, Metal The Platinum Card ile ayda 2 defa ücretsiz lounge hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yan─▒n─▒zda getirece─činiz misafiriniz için herhangi bir indirim ya da ücretsiz giri┼č hakk─▒ uygulanmamaktad─▒r.

** The Centurion Card ile s─▒n─▒rs─▒z ve ücretsiz lounge hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yan─▒n─▒zda getirece─činiz tüm misafirler lounge hizmetinden %50 indirimli yararlan─▒r.

13) Garanti BBVA Paracard Bonus Platinum'a nas─▒l ba┼čvurabilirim?

Tüm AMEX (Green, Gold, The Platinum, Metal The Platinum ve The Centurion) kart sahipleri, Garanti BBVA vadeli hesaplar─▒nda 200.000 TL olmas─▒ ko┼čulu ile Paracard Bonus Platinum kart─▒na ba┼čvuruda bulunabilir.

Paracard Bonus Platinum kart─▒n─▒z sayesinde Garanti BBVA ATM'leri ve di─čer tüm banka ATM'lerinden QR kod ile çekim ve yat─▒r─▒m i┼člemleri dahil olmak üzere tüm para çekme ve yat─▒rma i┼člemlerini hiçbir ek ücret ödemeden gerçekle┼čtirebilirler.

*Paracard Bonus Platinum sadece ┼čubeden ba┼čvuru ile talep edilebilmektedir.

Sonland─▒r─▒lan Hizmetler

ÔÇó Sigorta Hizmetleri 01.07.2022 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.
    ÔÇó Gold Card için de─čerli kullan─▒m 01.08.2022 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.
    ÔÇó Uluslararas─▒ Seyahat Program─▒ 01.01.2023 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.
    ÔÇó Asistan Hizmetleri 01.03.2023 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.
    ÔÇó Yurt d─▒┼č─▒ Lounge kullan─▒m hizmeti 01.07.2023 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.
    ÔÇó American Express Gold Card için sunulan seyahat ve yurt d─▒┼č─▒ harcamalar─▒nda 10X MR puan kazanma hizmeti 04.12.2023 tarihi itibari ile sonland─▒r─▒lm─▒┼čt─▒r.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi iDoctor -- 5 Aral─▒k 2023; 11:23:36 >

• Merhaba, konuyu biraz daha hareketlendirebilmek ve daha pratik bilgi payla┼čabilmek amac─▒yla yak─▒n bir zamanda videolu payla┼č─▒mlar yapaca─č─▒m. Her konuda olmasa da baz─▒ global ayr─▒cal─▒klar için gereken üyelik a┼čamalar─▒n─▒ da anlatan videolar haz─▒rlamaya karar verdim. Umar─▒m herkese yard─▒m─▒ dokunan videolar yapabilirim.

Deneme amaçl─▒ intro tarz─▒nda video haz─▒rlad─▒m, bu tarzda bilgilendirici videolar haz─▒rlamay─▒ amaçl─▒yorum.

Sizlerin de fikirlerini merak ediyorum. Sizce, her konuda olmasa da baz─▒ konular için videolu bilgilere ihtiyaç var m─▒? Yoksa foto─čraflar üzerinden devam m─▒ edelim?

Merhaba herkese, çok önceden haz─▒rlam─▒┼č oldu─čum ancak Google'─▒n herkese aç─▒k ┼čekilde yay─▒nlamas─▒nda ya┼čad─▒─č─▒m bir sorundan dolay─▒ payla┼čamad─▒─č─▒m Google Maps Selects listesi ┼ču an için sorunsuz görünüyor.

American Express web sitesinden tek tek restoran kontrol etmek i┼čkence gibi oldu─ču için, bu listeyi Google Maps'e dökmeye karar verdim. Ortalama her ay güncelleniyor bu restoranlar, ben de elimden geldi─čince güncel tutuyorum listeyi. Listenin güncelleme tarihini de, liste aç─▒klamas─▒na yaz─▒yorum.

https://www.google.com/maps/@/data=!3m1!4b1!4m2!11m1!2sM9l8pCsLTQqC9bzISThbcQ

Listede ┼ču an 98 yer ekli, web sürümünde eksik görüntüleme olabiliyor. Mümkünse Google Maps Mobil Uygulamas─▒'n─▒n kullan─▒lmas─▒n─▒ öneririm.

Yaz aylar─▒n─▒n yakla┼čmas─▒yla birlikte American Express Selects Restoran say─▒s─▒nda art─▒┼č oldu.

20'den fazla ┼čubesiyle birlikte Kronotrop Kahve Zincirinin Selects'e kat─▒lmas─▒ ile birlikte, Selects listesine yeni ┼čehirler eklenmi┼č oldu. Isparta, Konya, Ankara, Antalya bu ┼čehirlerden baz─▒lar─▒.

Geçen ay ba┼člatm─▒┼č oldu─čum AMEX Selects Google Maps listesini güncelledim. Restoranlar─▒ tek tek ya da direkt harita üzerinden inceleyebilirsiniz.

https://www.google.com/maps/@/data=!3m1!4b1!4m2!11m1!2sM9l8pCsLTQqC9bzISThbcQ

* Baz─▒ restoranlar Google Maps'te görüntülenmedi─či için listede yer alm─▒yor. (Kronotrop Balmumcu, Be┼čikta┼č)

* Selects üyesi olan The Whirl ve Kronotrop muhtemelen ayn─▒ i┼čletmeciye ait oldu─ču için Kronotrop'un baz─▒ ┼čube isimleri Google Maps'te The Whirl olarak görüntüleniyor.
    Merhaba herkese, bildi─činiz gibi 2023 y─▒l─▒nda AMEX y─▒ll─▒k kart ücretleri a┼č─▒r─▒ derecede yükseliyor. Buna istinaden hala AMEX kartlar─▒, özellikle Metal The Platinum Card kullanmaya devam edecek ki┼čiler için k─▒sa süre içerisinde Global Ayr─▒cal─▒klar'dan nas─▒l yararlanacaklar─▒ hakk─▒nda bir rehber haz─▒rlayaca─č─▒m.

(Bu ikonlar─▒n─▒ gördü─čünüz uygulamalar, benim bizzat kendi indirdi─čim ve deneyimlemeye devam etti─čim uygulamalar.)

┼×u an için ben de deneyimleme a┼čamas─▒nda oldu─čum için sizlere yanl─▒┼č bilgi aktarmak istemem ancak

ÔÇó y─▒ll─▒k üyelik ücreti 595 ABD Dolar'─▒ olan Founders Card'tan,
    ÔÇó y─▒ll─▒k üyelik ücreti 100 Pound olan Smith program─▒na,
    ÔÇó ücretsiz Pressreader hesab─▒ndan,
    ÔÇó ücretsiz Business Insider aboneli─čine,
    ÔÇó hatta y─▒ll─▒k üyelik ücreti 99 ABD Dolar'─▒ olan Priority Pass Card'a kadar nas─▒l yararlanabilece─činizi detayl─▒ bir ┼čekilde anlatmaya çal─▒┼čaca─č─▒m.

Bu programlar─▒n ço─ču Metal The Platinum Card ve The Centurion Card için sunuluyor, tabi ki di─čer AMEX kartlar için sunulan avantajlar da var. Benim bunlar─▒ haz─▒rlamam biraz zaman alabilir, bu süre zarf─▒nda siz de bu web sitesine giderek ülkenizi "Türkiye" seçebilir, kart─▒n─▒z─▒n ilk 6 hanesini girerek size sunulan ayr─▒cal─▒klar─▒ inceleyebilirsiniz.

https://experiencesbenefits.com/splash

Merhabalar

Amex Green Card kullan─▒c─▒s─▒ olarak bu toplulukta yer al─▒yorum. Deneyimlemekte oldu─čum bir hizmetten bahsedece─čim size belki i┼čine yarayan olur. "Shopbyamex"

Program─▒n k─▒saca nas─▒l ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ndan bahsedeyim. Size Amerika dan bir adres ve telefon numaras─▒ gibi bilgiler veriliyor. Bu bilgiler ki┼čiye ├Âzel oluyor. Sonras─▒nda Amerika i├žerisinden yap─▒lan internet al─▒┼čveri┼člerinizi bu adrese y├Ânlendiriyorsunuz. Sonras─▒nda bu adreste biriken kargolar─▒n─▒z─▒ tek seferde uygun bir kargo ├╝creti ├Âdeyip T├╝rkiye'ye express kargo arac─▒l─▒─č─▒yla getiriyorlar.

├ľnemli bir bilgi olarak Resmi Gazete'de yay─▒nlanana g├Âre Amerikadan gelen ├╝r├╝nler i├žin 150 Euro nun alt─▒nda ise %30 g├╝mr├╝k vergisi al─▒n─▒yor. E─čer 150 Euro nun ├╝zerinde bir al─▒┼čveri┼č yapt─▒ysan─▒z ekstra ├ľTV gibi vergiler ├ž─▒kabiliyor veya ithalat i┼člemleri yap─▒l─▒yor. O y├╝zden size ├Ânerim 150 Euro ve alt─▒nda ├╝r├╝nlerdn faydalanman─▒z. Sitesinde zaten gerekli a├ž─▒klamalar yaz─▒yor. Bahsedilen 150 Euro s─▒n─▒r─▒ ├╝r├╝n ba┼č─▒na bu arada toplam 150 Euro de─čil.

Gelelim benim deneyimime.

Columbia n─▒n USA sitesinden 17 ┼×ubatta 6 ├╝r├╝n sat─▒n ald─▒m. Amerika i├žerisinde bir ucundan bir ucuna gitti─či i├žin ve standart delivery se├žti─čim i├žin 23 ┼×ubatta US Adress ime ula┼čt─▒. Oraya ula┼čt─▒─č─▒nda size foto─črafl─▒ bir ┼čekilde gelen ├╝r├╝n├╝n bilgisini veriyorlar sitede. Sonras─▒nda toparlay─▒p T├╝rkiyeye g├Ândermeleri i├žin emir olu┼čturdum. ┼×u anda an itibariyle New York Havaliman─▒nda kargo i┼člemleri yap─▒l─▒yor umar─▒m g├╝mr├╝kte ekstra ba┼čka sorunlarla kar┼č─▒la┼čmadan Haftaya haftai├žinde elimde olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Gerekirse g├╝ncellerim buray─▒.

Ald─▒─č─▒m ├╝r├╝nlerin fiyatlar─▒ ve T├╝rkiye Columbia sitesindeki fiyatlar─▒ yazd─▒─č─▒m tabloyu a┼ča─č─▒da ekliyorum. T├╝rkiyede ayn─▒ ├že┼čitler bulunmad─▒─č─▒ndan baz─▒ kategorilerde en ucuzlar─▒n─▒ baz ald─▒m muadil olarak.

Edit: Kargo hesaplarken toplam 11lb ├╝zerinden her birinin a─č─▒rl─▒─č─▒na g├Âre b├Âl├╝┼čt├╝rd├╝m, kafa kar─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ olmas─▒n. Yoksa sadece 1 lb kargonuz varsa 28 USD gibi bir ├╝cret ├ž─▒kmakta.

Bu da internet siteleri

www.shopbyamex.com
    Shopbyamex
    https://www.shopbyamex.com

Merhaba hocam, afi┼čte gördü─čünüz kart; Shop&Miles (art─▒k Miles&Smiles) Phi Card. Bu kredi kart─▒, zaman─▒nda Garanti Masters (art─▒k Garanti BBVA Özel Bankac─▒l─▒k) mü┼čterileri için sunulan özel içeri─če sahip bir kredi kart─▒. The Centurion Card benzeri, yerel ve Mastercard hali.

Bildi─čim kadar─▒yla ┼ču an için bas─▒m─▒ devam etmeyen, yaln─▒zca mevcut mü┼čteriler ile yoluna devam eden gizli ve ücretsiz bir kredi kart─▒. Görüldü─čü üzere The Centurion Card ile e┼č tutulan bir kart.

Eski web archive bilgilerine ula┼čmak mümkün ancak güncel bilgileri içeren bir web sitesi san─▒r─▒m gizli tutuluyor. Eskisi kadar fazla avantaja sahip oldu─čunu dü┼čünmüyorum ancak bilgi bulabilirsem sizinle de payla┼č─▒r─▒m.

Zaman─▒nda Concierge hizmetlerini "Quintessentially" firmas─▒ ile sunuyorlard─▒ ki, bu gerçekten inan─▒lmaz bir firmad─▒r. Umar─▒m ┼ču ekonomik ko┼čullar yerine gelir ve kredi kartlar─▒ eski güçlerine kavu┼čurlar.

Güncel olarak, Phi Card için de ANTUR A.┼×. ile çal─▒┼č─▒yorlar.
    Hali haz─▒rda Metal The Platinum Card kullanan arkada┼člara bir uyar─▒da bulunmak istiyorum.

Seçimden sonras─▒ için de Garanti BBVA kredi kartlar─▒nda küçülmeye devam ediyor, bu yüzden ilerleyen aylarda ayr─▒cal─▒klar azalmaya devam edebilir.

Size tavsiyem, birikmi┼č puanlar─▒n─▒z─▒ yava┼č yava┼č kullanmaya ba┼člaman─▒z yönünde olacakt─▒r çünkü Metal kart─▒n lansman─▒na özel tan─▒t─▒lan 3 kat de─čerli kullan─▒m ilerleyen süreçlerde sonlanabilir. Kesin de─čil ama lansmana özel olarak sunulan bir ayr─▒cal─▒k oldu─ču için elbet bir gün sonlanacak.

Gectigimiz sene mayis ayinda sub karakoy otelde baya yuklu bir harcama yapmistim.Sub karakoy hotel select listesindeydi ve nerdeyse temmuz ayina kadar falan da listede kaldi.Odeme esnasinda amex plat. Kartimi uzattim bizde amex gecmiyor dediler.Selects listesini acip gosterdigimde o eskidendi dediler.Mecbur baska bir kartla odedim,ekstreye de baktigimda sub yerine root hotel yaziyordu.Yukaridaki yazilari gorunce anlatmak istedim.Amex son yillarda cok amator.Eski kampanyalar da yok.Cok tadi kacti yakinda iptal etmeyi dusunuyorum 7 yillik amex plat kullanicisi olmama ragmen

• Bu metal olay─▒ bence tüm kartlarda olmal─▒. Avrupada banka olmay─▒p papara tarz─▒ çal─▒lan kurulu┼člar titanyum kart veriyor. Umar─▒m tüm kartlara ve hatta di─čer bankarada gelir bu olay.
  • Backspace7 kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Hocam malesef Türkiye Metal kart ile yeni yeni tan─▒┼č─▒yor bu yüzden bir ayr─▒cal─▒k gibi gözüküyor. Asl─▒nda dedi─činiz gibi olmal─▒.

Asl─▒nda devir art─▒k Dijital Cüzdan devri (Apple Pay vs.) ama biz daha yeni yeni Metal Kartlar ile tan─▒┼č─▒yoruz.
  • Metal platinum card alan var m─▒?

• burakyilmaz b kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Ben ald─▒m, bu hafta içinde teslim olacak in┼č.
  • Ba┼čvurdunuz mu? Eski platinum var bende.

• Merhaba 500 lira aidat─▒ olan Amex kart almak için hangi ┼čartlara sahip olmak gerekir ¿ ayl─▒k gelir vs.
    Ortalama maa┼čl─▒ vatanda┼č için gerçekten bir avantaj─▒ var m─▒¿

500 lira aidat vermeye de─čer mi ¿

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi Cr├ęw -- 26 Ekim 2021; 22:52:11 >
  • Merhaba hocam, bahsetti─činiz American Express Green Card için ekstra ┼čartlar istenmiyor diye biliyorum.

Ortalama maa┼čtan ziyade harcama yapt─▒─č─▒n─▒z kategoriler burada ön plana ç─▒k─▒yor. Çok s─▒k restoran, otel kullan─▒m─▒n─▒z oluyorsa oralardan cashback alabilirsiniz ya da Selects noktalar─▒na gidiyorsan─▒z oralardan güzel cashback alabilirsiniz.

Ama tabi sadece bunlardan ibaret de─čil güzel kampanyalar oluyor ve iyi MR puanlar toplayabilirsiniz, bu puanlar─▒da Seyahat&Concierge hatt─▒nda veya Online Katalog'ta harcayabilirsiniz.

Mesut'un konusuna da bakabilirsiniz, zaman─▒nda ne kadar avantajl─▒ oldu─ču ile alakal─▒ bir ba┼čl─▒k açm─▒┼čt─▒.

https://forum.donanimhaber.com/garanti-bankasi-american-express-card-avantajlari--149420091#149420091

Evet ba┼čvurdum hocam, Bas─▒m i┼člemi tamamland─▒ ┼ču an teslimat a┼čamas─▒nda. Ankara'dan geldi─či için biraz zaman al─▒yor.
  • iDoctor kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Te┼čekkür ederim, inceleyece─čim.

Peki limiti biz belirleyebilir miyiz¿ yoksa Amex kartlarda minimum ┼ču kadar limit zorunlu diye ┼čart ko┼čuyorlar m─▒¿
  • Créw kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Ko┼čul içeren tek kart Centurion Kart hocam onun d─▒┼č─▒ndaki tüm American Express kartlar, Garanti'de bulunan mevcut kart limitiniz ne ise onlarla ayn─▒ olur. (onlarda herhangi bir limit ┼čart─▒ yok)

Aray─▒p metal kart m─▒ istiyorum dediniz? AMEX kart─▒n─▒z var m─▒yd─▒ daha ├Ânce?

Vard─▒ hocam, ┼čubeyi aray─▒p istettim. Size yok mu dediler, bir sorun mu oldu?

Yok, aramad─▒m. Metal ├ž─▒kt─▒─č─▒n─▒ siz konuyu a├ž─▒nca g├Ârd├╝m. Nas─▒l ilerlediniz diye ├Â─črenmek istedim.

• Kazan─▒lan puanlar─▒n kullanma s├╝resi oluyor mu?

• axlrose. kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    10 Y─▒l geçerlili─či var.

Yani at─▒yorum katalogtan bir ┼čey almak için acele etmenize gerek yok 1 sene puan biriktirip sonunda istedi─činiz bir ┼čeyi de alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu ki┼či taraf─▒ndan de─či┼čtirildi iDoctor -- 27 Ekim 2021; 13:48:36 >

10 y─▒l ├žok iyiymi┼č. World gold kart─▒m─▒ iptal ettirip ge├žmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum y─▒ll─▒k 500 tl olan karta asl─▒nda

• axlrose. kullan─▒c─▒s─▒na yan─▒t
    Hocam geçi┼č yapmadan önce websitesini iyice incelemenizi tavsiye ederim. 500 TL bir kart aidat─▒ için Türkiye ┼čartlar─▒nda çok yüksek bir ücret, size yarar sa─člayaca─č─▒ndan emin olun.
  • Seyahat hatt─▒nda 100.000 puan kaç TL Uçak bileti yap─▒yor
  • ´╗┐
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesaj─▒n─▒z kopyaland─▒ (ctrl+v) yap─▒┼čt─▒rmak istedi─činiz yere yap─▒┼čt─▒rabilirsiniz.