Şimdi Ara

American Crime Story (2016 - ) - 2. Sezon Bitti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
6
Favori
3.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

David Schwimmer da diziye katıldı. O.J. Simpson'ın avukatı Robert Kardashian'ı canlandıracak.

American Crime Story (2016 - ) - 2. Sezon Bitti

Hadi bakalım. Ross'tan başka rolde izlemedim Schwimmer'i. Umarım iyi olur :)

o mimiklerini yapmayacaksa Schwimmer'a Schwimmer demem

• american horror storyle dogrudan bi baglantisi var mi onu izlemeden bunu izlesek sorun olur mu
  • AHS güzeldi, ikinci sezonda başarı tavan yapmasına rağmen , giderek kötüleşti sonra.
    Bu yeni dizide de öyle olur mu bilmem de aynı kişiden olduğu için izlerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 aydır konuya mesaj gelmemiş dizi unutulmuş 1x01 internete ilk bölüm gelmiş izlemek isteyene duyrulur
  • Beklıyoruz
  • Öncelikle kadro muazzam derecede iyi. Oyunculuk da çok hoşuma gitti. O.J. Simpson'ı sürekli duymuş ama hiç tam manasıyla araştırmamıştım. O yüzden bu dizi çok hoş oldu. İlk bölüm olarak hiç sıkılmadım ve güzel bir bölümdü. Davayı nasıl işledikleri hakkında bir fikrim yok çünkü dediğim gibi araştırmadım

+ Sarah Paulson'ı AHS'deki son 2 sezondaki o ucube rollerden sonra doğru düzgün bir rolde görmek çok hoş oldu.

++++ Her ne kadar geçmişteki bir davayı işlese de lütfen bununla ilgili bilgieri spoiler içinde yazalım. Çünkü dizi bu konuyu işliyor ve biz konuyu bilmeden izleyenler için spoiler olacaktır. (Tıpkı bir dizinin kitabını okuyup sonrasını söylemek gibi). Zira ben davanın nasıl sonuçlandığını ve kimin kazandığını dizi finaliyle öğrenmek istiyorum.
  • hatırlatma için teşekkürler. hemen indirelim
  • var mı izleyen yorumlarını belirtirse iyi olur
  • Izlemek icin konuyu favorilere eklemiştim.sevindim başladığına.Hafta sonu izlerim.
  • türkçe altyazı yok henüz. diziye göz attım yinede. kaliteli duruyor.
  • ilk bölümü çok beğendim. hem kadro çok iyi hem de olay itibariyle çok ilgi çekici. schwimmer'ı görmek ayrı güzel.
  • suç , mahkeme konuları hep ilgimi çekmiştir. izleyelim bakalım.
  • baktim indiriyorum izlenir bu dizi. Ciplak silah serisini cocukken izledigimden beri bu daha O.J Simpson yuzunden dikkatimi cekmistir. Bilmeyenler icin Simpsin bu filmlerin 3 un de de rol almistir.
  • dun izledim 2 bolumude harika bir yapim olmus ya, gercek goruntuler ve belgeleri vs gostermesi super.
  • İlk bölümü izledim kaliteli bir yapım olmuş.Oyunculuklar ve dönemi yansıtma gayet iyi.
  • Dizi forumda hiç popüler değil çok şaşırdım açıkçası. Ben her gün çıktığı gibi izliyorum. Ve şu an dizi ABD'de de baya baya popüler. Hatta yanlış bilmiyorsam Twitter'da en çok konuşulan gündem maddesi oluyor.

Her neyse diziye dönersek oyunculuklar gerçekten harika. Hatta Emmy ödülüne aday çıkacağına eminim. Ve diziyi izleyenler için davayla ilgili şöyle güncel bir haber çıkmış. (Haber davanın sonucuyla ilgili spoiler içeriyor yani kimin kazandığı ile ilgili)

http://geekyapar.com/konular/dizi/american-crime-storyye-ilham-olan-o-j-simpson-davasinda-ne-olmustu-2016da-bu-davaya-ne-eklendi/

• Şuan Amerikada ki yayınlandığı kanalda(FX) 1-1.5 rating alıyor ama kanalın en yüksek rating alan dizisi. Sanırım paralı kanal bu yüzden böyle ve bana göre efsanevi bir dizi Fargo'da bu kanaldan yayınlanıyordu. 1. sezonun bitmesinin ardından bende izleyeceğim, kaliteli bir yapıma benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1x6

Davadan çok Marcia konuşuluyor basın çok fena ya, sonunu bildiğim halde çok heyecanlıyım dizinin her bölümünde.
    Bu sahnenin hepsi direkt aktarılmış:

• Suç temalı dizi ve film görünce dayanamıyorum. Bu diziye de başlayacağım en kısa sürede.
  • 1x1
    1x2

AHS'yi, son sezonun 5.bölümüne izlemiş birisi olarak, bu diziyi gerçekten başarılı buldum. 5.bölümde bırakmıştım, çünkü dizi önceki sezonların başarısını veya stabilitesini yakalayamadı son sezonda, belki son sezon daha fazla sevildi, ama ben sevmedim, kişisel görüşüm bu sonuçta. 2.sezon en iyisiydi, sonra giderek düşüşe geçti, her neyse, bu diziyi ben sevdim, 2 bölüm üst üste izledim, üst üste böyle izlediğim dizi çok azdır, o yüzden baya sardı beni, temposu gayet yüksek bir dizi, AHS'nin temposu mesela o kadar yüksek değildir, ama her bölümde tempo aynı seviyede gider, bakalım bu dizide nasıl olacak. Ben tavsiye ediyorum izlemenizi. Daha konu 2 sayfa bile olmamış, neden DH'nin ilgisin çekmedi bilemedim, polisiye/suç dizilerini sevenlerin göz atmaları gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.