Şimdi Ara

American Assassin (2017) | Michael Keaton - Dylan O'Brien - Taylor Kitsch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • American Assassin (2017) | Michael Keaton - Dylan O'Brien - Taylor Kitsch

American Assassin (2017) | Michael Keaton - Dylan O'Brien - Taylor Kitsch

Detaylar
    ----------------------
    Dylan O'Brien’ı Vince Flynn uyarlaması American Assassin’de CIA’in Black Ops ekibindeki Mitch Rapp olarak göreceğiz. Michael Keaton’ın da bir soğuk savaş kahramanı olarak karşımıza çıktığı American Assassin, Orta Doğu’da başlatılması planlanan Üçüncü Dünya Savaşı’nı durdurmaya çalışan ekibin hikayesini konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Dylan O'Brien ve Michael Keaton dışında Sanaa Lathan, Taylor Kitsch, Shiva Negar, Trevor White ve Scott Adkins gibi isimler de yer alıyor. American Assassin'in yönetmen koltuğunda ise Michael Cuesta var. Filmin senaryosunu ise Stephen Schiff ve Michael Finch, Edward Zwick & Marshall Herskovitz gibi kalabalık bir ekip yazdı.

Fragman
    ----------------------

• Formül aynı tüm teröristler müslümandır ..biraz havada uçuşan mermiler biraz cesur ve gözüpek abd ajanları biraz da patlama ..al sana film..

Film'in özeti bu.yönetmen sağolsun tüm klişeleri 1 filmde toplamış..hele ki son 10 dk da ki olaylar ..biz yapsak güleriz .ya yönetmenler aptal yada izleyici.

Paranıza ve zamanınıza yazık etmeyin .zaten yakında atv de 23:30 gibi verirler.

Notum : 10 /4

Not : keaton hala çok karizmatik ve fit .oyunculugunu konuşturmuş.
  • Filmin bir bölümü istanbulda geçiyormuş. Dylan O'Brien'ı da severim. gelecek gelecek vaad eden bir oyuncu. kısacası izlenir diyorum
  • YENI FRAGMAN

PRORES TRAILER 2-3, Green -Red Band, Texted - Textless Total [11.6 GIGABAYT] →https://sendit.cloud/f/axpnpn7nhl8p

• Filmde İstanbulda var galiba. Yani o galata kulesiydi.

Fragmanı beğendim. Sonda uçak geminin tsunamili Halide etkileyici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel film vakit bulursam giderim
  • konusunun büyük bölümü istanbul'da geçiyor olabilir, hatta afişte de sultanahmet camii'ni kullanmışlar, filmde birkaç tane türk oyuncu da var ama imdb'ye göre istanbul'da hiç çekim yapılmamış.
  • Formül aynı tüm teröristler müslümandır ..biraz havada uçuşan mermiler biraz cesur ve gözüpek abd ajanları biraz da patlama ..al sana film..

Film'in özeti bu.yönetmen sağolsun tüm klişeleri 1 filmde toplamış..hele ki son 10 dk da ki olaylar ..biz yapsak güleriz .ya yönetmenler aptal yada izleyici.

Paranıza ve zamanınıza yazık etmeyin .zaten yakında atv de 23:30 gibi verirler.

Notum : 10 /4

Not : keaton hala çok karizmatik ve fit .oyunculugunu konuşturmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 15 Eylül 2017; 17:23:45 >
  • Uzun zamandir izkedigim en kotu film. Digiturkun bedava bileti arti esimede hafta ici ogretmen 8 tl den bilet alip izledik. Daha fazla versem baya uzulurdum sanirim. oncelikle filmin ilk sahnesi gayet iyiydi. Sahil baskini insanlarin caresizligi iyi yansitilmis. Gunumuzde o kadar cok olmaya basladiki bu olaylar olagan bir korku unsuru hale gelmeye basladi.

Filme donersek bu sahneden sonra tamamen bas asagi giden kliselerle dolu bir filmden bahsediyoruz.

Bundan sonrasi spoiler icerebilir

Hadi bir insanin 18 ayda arapca konusup hucre evine sizip mukemmel dovus silah kullanma gibi ozelliklere sahip olmasini anladik diyelim. Bu olaya bu kadar motive insan birden eski ajan ( birakilmis hayal kirikligina ugramis ajan klisesi) mucadele etmeye basliyor. Tabiki orta doguda bir olay oldumu en buyuk kliselerden biri istanbula bir ugramak. Hadi turkce kullanimini falan gectim de plakalarin turk plakasiyla alakasi yok. Bu kadar mi bastan savma olunur. Askerlerin bir girip sonra cikmasi falanda acayip. Ne isleri vardi orda anlamadim. Sonra yine kliselerimiz devam ediyor. Bariz bir cifte ajan olayi sonra kotu adamin niyetinin ortaya cikmadi ve dunku bebek yeni ajanin kurtarmasi. Atom bombasi patlatip tek.gemi devrilmesiyle olayin atlatilmasida ayri bir komedi. Neyse kimse izlemesin bosuna ayirdiniz vakte yazik. Critickerde verdigim puanim 10/100 o derece kotu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiyede geçen sahnelerde türk yok yav. O nasıl bir konuşma şekli?

Gene klasik Amerika kahraman, İstanbul ortadoğu filmi.

• Oğlum bu ne lan?! 1/10 izlemeyin
  • Kötüydü ve Dylan O'Brien'a yakışmayan bi film.
  • leş film izlemeyin
  • İzlemeyin. Ergenler Dünya'yı kurtarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.