Şimdi Ara

Ameliyat olacağım burundan olan varmı hiç daha önce ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
13.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şimdi bu işin aslına bakarsanız şakası yokmuş okuduğum bir yazıda kılcal damarlara yeterli oksijen gitmediğinden vücut tepki olarak kalbi daha çok çalıştırıp oksijen yetiştirmeye çalışıyor tabi işin asıl nedeni hava girişinin tıkalı olması. bu da kalp rahatsızlığı,yüksek tansiyon (ki bende var),agresif haller,yorgunluk,bi türlü dinlenememe, uykudan bile yorgun kalkma gündüz uyku modunda olma hatta iktidarsızlığa bile sebebiyet veriyormuş. ben 15 senedir boşa bitkin gezmişim (tabi bunu demek için henüz erken çünkü iyileşme sürecindeyim) meğer temel sorun oksijen yetersizliğiymiş belki de. sabahları veya gece uyku aralarındaki çarpıtılarımdan ötürü girdim bu işe ne olacağı belli olmaz vücuttaki olaylar zincirleme bağlı birbirine. burun tıkalı kalp çarpıntılı tansiyon yüksek kılcal damarın biri bi patlar pıhtı olur hade bakam gider beyinde tıkanıklık yapar sonra felç daha kötü ölüm Allah muhafaza. bence bu sıkıntıların yanında 2 gün sıkıntı çekmek hiçtir. zaten bu psikolojiyle gittim kesin beni dedim inşallah sonuç alabilirim. iyi forumlamalar

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.