Şimdi Ara

AMD'ye ÖLÜMCÜL DARBE!!! 8 çekirdekli 8700k geliyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amd zaten her zaman intelin gerisinde oyunlarda rakip fiyat intel işlemcisi ile 10fps geri kaliyor. Bence ciddi bir değer araya ekran karti girer. Ama rekabet olması iyi birşey fakat performans olarak geride kalıyor. İntel olayını geçtim. Nvidia ile ekran kartında bile fps de geri kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basligi görünce havaya giriyorum.. neymis? "ÖLÜMCÜL DARBE" vay bee!

la sanirsin mortal kombat oynuyor.. kac yasinda bu insan ya?
  • amd bitse rekabet olmaz
    insanlara anlatmak zor , aynısı intel içinde gerekli hele ki ülkemizdeki fiyatlar ve döviz kuru baz alındığında 2 firmanında sıkı rekabette olması her zaman bize yarar
  • İntel 10nm'ye geçemezse işi çok zor. İntel 8 çekirdekli işlemci çıkarırsa amd de 10 çekirdekli çıkarır. Seneye amd 7nm'ye geçince intel'in hiç şansı kalmayacak
  • 2700x + sogutucu 1700lira

6 cekirdek 8700k 2000 lira + minimum 250 lira sogutucu

8 cekirdekli 8700k'nin fiyatinin Türkiye'de minimum 2200 olucagin düsünürsek arada 700 800 lira fark olucak evet 700 800 lira fazla verirseniz 2700x'e göre daha iyi oyun performansi ve daha fazla işlem gücü almis olucaksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani tek çekirdek performansı önemliydi bu ne şimdi. Bu iş fanatiklige dönüşmüş

• 200 Watt güç çeker 95 derecede çalışır artık.

• Bu saatten sonra Amd'ye birşey olmaz, Ryzen ile öyle bir vurdu'ki İntel ne yapacağını şaşırdı, Yıllarca yapmadığı şeyleri yapması ne kadar kullanıcı dostu olduğunu kanıtladı.
  • 175 watt çeker o.c larsın 100 derecede çalışır çekirdekler. su an 6 çekirdek i7 8700 k 2100 tl ise bu 8 çekirdekte 2600 tl olur.
  • Amd olumcul darbe aliyor, intel ceo'su istifa ediyor. Adam calistigi şirketi karistirdi herhalde, kendini Amd ceo'su sanmis olabilir.

https://wccftech.com/intel-ceo-brian-krzanich-resigns/

Saka bir yana, o kadar cok fiyaskodan sonra gec alinmis bir karar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeviGerman -- 21 Haziran 2018; 22:0:33 >
  • Sanki Intel babasının markası, ne kadar beyin yoksunu insan var konu açmaya can atan. Ölümcül darbeymiş, AMD biterse Intel'in ölümcül darbesini görürsün o zaman. Celeron bile alamazsın. Çok değil konu açmadan önce iki kez düşünün...

• Allah akıl fikir versin,
  • AMD bulldozer serisi yani fx 8300 den beri bu var , forumdaki işsiz fan boylar cebellesir AMD 8 çekirdek ileriye dönük hem dx12 çıksın bak o zaman gör FPS ikiye katlanacak yeaaaa , kardeş sen 8 çekirdek fx 8320 al rahat 8 sene götürür , hepsi AMD CEO su , millete AMD aldırmak için yarışıyor :) , kullandıkları sistemler core2 duo ama..

Intel Usa AMD Kanada firmasi beni ilgilendirmez rekabet bana FPS lazım kim daha çok verirse gider onu alırım , amd fanboylari çok merakliysaniz her ay altın günü yapıp AMD ye destek için para yollayın batmasin

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

AMD bulldozer serisi yani fx 8300 den beri bu var , forumdaki işsiz fan boylar cebellesir AMD 8 çekirdek ileriye dönük hem dx12 çıksın bak o zaman gör FPS ikiye katlanacak yeaaaa , kardeş sen 8 çekirdek fx 8320 al rahat 8 sene götürür , hepsi AMD CEO su , millete AMD aldırmak için yarışıyor :) , kullandıkları sistemler core2 duo ama..

Intel Usa AMD Kanada firmasi beni ilgilendirmez rekabet bana FPS lazım kim daha çok verirse gider onu alırım , amd fanboylari çok merakliysaniz her ay altın günü yapıp AMD ye destek için para yollayın batmasin
    AMD iyicene RTE'ye bağladı,işlemci çıkarken "3939844894494 FPS alacaksınız yea" çıkınca "Dış mihraklar oyunların optimize olmasını engelliyor"

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.