Şimdi Ara

AMD X6 1055T işlemci soğutucu tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD X6 1055T İŞLEMCİ İÇİN NASIL BİR FAN ÖNERİRSİNİZ KENDİ FANI BU YAZ GÜNLERİNDE BENİ DELİRTMEK ÜZERE ARKADAŞLAR SİZLERİN TAVSİYELERİNİ DE ALARAKTAN BİR İŞLEMCİ FANI ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM MADDİ OLARAK SINIRIM 100TL DİR ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yorum yapan arkadşlara teşekkürler başka fikri olanlar paylaşırsa sevinirim.
  • paylaşımı seven arkadaşlar nerede:) hadi bi el atın konuyu canlandıralım.
  • Kasa müsaitse en iyisi 120mm fanlı bir model.
    Sunbeam Core-Contact Freezer
    Thermalright Venomous X
    Thermalright Ultra-120 eXtreme olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alagan

Kasa müsaitse en iyisi 120mm fanlı bir model.
    Sunbeam Core-Contact Freezer
    Thermalright Venomous X
    Thermalright Ultra-120 eXtreme olabilir.

kasam bu hocamhttp://www.hepsiburada.com/Liste/aerocool-pgs-bx-500-10-fan-yuvali-super-mid-tower-oyuncu-kasasi-ae-bx500/ProductDetails.aspx?productId=bd847449&categoryId=1013

venomous hiç bi yerde göremedim hep temin edilemiyor diyo diğerlerini bi incelemeye alayım yorumun için teşekkürler.
  • overclock yapmayacaksan 3-5 derecelik farklar için çok para vermeye değmez hemen hemen tüm 120 mm fanlı modeller sessiz ama hem sessiz, hem f/p ürünü olsun diyorsan red scorpiondan şaşma derim, bende sadece ses olayı nedeniyle aldım daha önce oyunlarda kafamı ütüleyen fan sesi falan kalmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

overclock yapmayacaksan 3-5 derecelik farklar için çok para vermeye değmez hemen hemen tüm 120 mm fanlı modeller sessiz ama hem sessiz, hem f/p ürünü olsun diyorsan red scorpiondan şaşma derim, bende sadece ses olayı nedeniyle aldım daha önce oyunlarda kafamı ütüleyen fan sesi falan kalmadı

hocam stok fanı kafamı öle bi şişiriyo ki delirtecek bu yaz günlerinde o yüzden hem sogutacak hem sessiz bişey lazım oc den anlamam allah ne verdiyse kullanırım ama bana sessizlik sunsun yeter yani önerin için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.