Şimdi Ara

AMD WS İNTEL lütfen yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Diyorum ki 1050 ile toplasan bile daha iyi olacak senin için. 2 çekirdekli işlemci özellikle csde sana acı çektirir.
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    amd de kararlisın yani hocam GTX 1050 Tİ ile toplasam toplam 2750 tl yapiyor eğer GTX 1050 Tİ ile intel toplarsam 2477 yapiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerula limbaw -- 3 Ağustos 2017; 17:12:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fps ve sistem olarak amd mi aliyim son kararinmi al dersen alıcam tabiki bende amd toplamak isterim daha iyi olduğunu bende biliyorum ama pahali babam ile alıcaz adam zengin biri değil iki sistemide gtx 1050 ti olarak kurdum simdı hangisiyle daha yuksek fps alirim onuda belirtirsen iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerula limbaw -- 3 Ağustos 2017; 17:48:46 >
  • jerula limbaw kullanıcısına yanıt
    İntel alırsan pişman olacaksın. AMD alırsan senelerce mutlu mutlu kullanacaksın. İntel diyemez kimse şu an.
    peki hangisi daha fazla fps verir ikiside gtx 1050 ti

• konuya oy atarmisniniz benim icin çok çok önemli

amd tek atar.
    taamdır hocam bu saatten sonra kimse beni döndüremez amd sistemi topluyorum eyvallah çok teşekkur ederim. emeklerin icin beni biryere kaydet ileride sana kiyaklarim olabilir.

• Ben amd sistemi alir, yuksek frekansli ram kullanip, iyi bir sogutucu ve guclu bir anakartla OClerdim biraz. Bence daha iyi performans verir. Bunlarin yanina vega 56 dusunulebilir.
  • aga gene birisi kafamı kariştirdi r3de donma felan olmuş bütçemde yok ben inteli topluyorum sonrada i5 ile degistiririm 2 sene sonra felan

• Hocam vega 56 arkadaşın bütçesi kadar zaten

• İntel toplarsanız hata edersiniz. Ryzen 3 şu an bulunmaz bir nimet. G4560 fiyatları da uçuyor şu an.

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    nasıl uçuyor

60$ dı 90$ oldu...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.