Şimdi Ara

SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CORSAIR ML140 Pro Kırmızı LED aydınlatmalı 4 pin PWM bağlantılı, manyetik levitasyonlu, yüksek statik basınçlı,
    çok sessiz ve yüksek performanslı fanlardır
    . Kasa, işlemci soğutma veya radyatör fanı olarak kullanılabilecek üst düzey kalitede fandır.
    Kutulu olarak teslim edilecektir. 3 adet vardır.Fanlar kullanımda değildir. Kutularında durmaktadır. Kasa içi takılı ve çalışır halde
    fotoğraf fanların görülmesi amacıyla ilana eklenmiştir. Belirtilen fan harici başka bir donanım/kablo vs. yoktur.Amazon üzerinden alınmıştır.
    Elimde faturası ve bundan dolayı garantisine ait bilgim yoktur.

SATIŞ VE TESLİMAT

Satış fiyatı: SATILMIŞTIR.

Pazarlık/Takas/GET/kapıda ödeme yoktur. Profilim ve referanslarım açık.
    Gölcük'te elden teslim ederim veya ücreti aldıktan sonra kargolarım.

SATIŞ GENEL UYARI

Uyan benim ilanımdan, uymayan istediği başka yerden alır. İlanımda polemik amaçlı ve/veya gereksiz mesajlar DH Forum 2.El Bölümü
    kuralları Madde [2.5] kapsamında şikayet edilmektedir.

Madde [2.5]-->İlanda gereksiz yorum, fiyata müdahele, almayacak olmasına rağmen laf atma gibi girişimler
    ilan sahibinin isteği doğrultusunda açılan ilanda engellenebilir ya da ilan sahibi bu yorumlara izin verebilir . Burada ilan
    sahibinin yaklaşımı çok önemlidir. Polemik yaparak laf yetiştirmeye çalışmak yerine şikayet etmeleri en kolay yöntemdir.

ÜRÜN GÖRSELLERİ

Corsair ML140 Pro

SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet) SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet)

SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet) SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet)

SATILMIŞTIR_CORSAIR ML140 PRO KIRMIZI ( 3 Adet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 27 Nisan 2020; 18:52:14 >

• Dostum kolay gelsin. ML140 Pro'ları almak istiyorum. Fiyatlarla ilgili pazarlık yoktur demişsin ancak ben yine de sormak isterim, 3'ü için alış fiyatı nedir?
  • Mamut M kullanıcısına yanıt
    PM atıldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.