Şimdi Ara

AMD Wireless Display(Widi) Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Amd widi ile ilgili kendi sitesinde bir şeyler okudum ama makalede widi nin çalışması için sadece windows 8.1 yüklü olması yeterli diyor yanlış anlamadıysam...

Benim laptopun ekran kartı 5650. Acaba 5650 ile widi'nin çalışması mümkün mü, deneyen var mı? Çalışan modellere dair bir bilgiye ulaşamadığım için foruma sorayım dedim.

Linki paylaşayım, ingilizcesi biraz daha iyi arkadaşlar anlayıp çevirirse çok memnun olurum.
    http://www.amd.com/en-us/innovations/software-technologies/wireless-display

• Bu sistemin çalışması için, Amd Apu nuz olması lazım ve bir tane miracast receiver olması lazım ayrıca Windows 8.1 işletim sistemi yüklü olması gerekiyor. Sitesinde öyle yazıyor. Anladığım kadarı ile bilgisayardaki görüntüyü düşük gecikme ile upscale ederek stream etme özelliğine sahip.
  • Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam. Yalnız apu diye kastettiği şey masaüstü bilgisayarlarda kullanılan işlemci&ekran kartı apu mu? Yani eğer öyle ise bu iş notebooklar da nasıl olacak?
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    A serisi bir işlemci olması gerek laptopda olabilir. Ama ek bi alet gerek galiba
  • Hide and Seek kullanıcısına yanıt
    APU'lu notebooklar da var. Gereksinimler yukarıda arkadaşın dediği gibi. Ama onboard gpulu bir amd notebookta da olur mu bilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın amd supportuna mail atması daha uygun olur. Oradan bilgi alabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.